Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Betegség felismerő kutyás tanfolyam fórum

Betegség felismerő kutyás tanfolyam (beszélgetős fórum)


2011. dec. 8. 09:38

Sziasztok!


Tudnátok abban segíteni, hogy hol lehet ilyen tanfolyamot elvégezni? Én nagyon szeretnék ebben a szakmában elhelyezkedni, ahol a kutyákat képzik ki arra, hogy felismerje ha a gazdája beteg. Pl. epilepszia stb. Még a spektrumon láttam régebben egy ilyen műsort ahol a gazdi epilepsziás volt és a kutya a rohama előtt már jelezte neki hogy rohama lesz és fel tudott készülni. De sajnos már hónapok óta böngészek és sehol nem találok hogy indulna ilyen tanfolyam. Lehet hogy nem jól keresem. Beírtam úgy hogy betegség felismerő kutyakiképző tanfolyam, de inkább olyat adott ki ahol pl ők képeznék ki a kutyát, de ahol én tanulhatnám ezt a szakmát olyat nem találtam. Találtam egy OKJ-s képzést jelzőkutya néven de annak előfeltétele hogy legyen egy habilitációs kutyakiképző vizsga is. Az oldalon lehetett érdeklődni, meg adtam az elérhetőségeimet de azóta se hívtak, lehet hogy valami kamu cég. Ez kb 1 éve volt és azóta se hívtak hogy indul-e a tanfolyam.Ez egy OKJ-s tanfolyamokat szerevező honlap de úgy látszik nem indul ilyen tanfolyam vagy nem tudom. A vakvezető is érdekelne de mindenhol csak általános kutyakiképző tanfolyamok indulnak ahol engedelmességi meg ilyen dolgokra képzik a kutyákat. Az is jó de engem inkább a betegségfelismerő vagy mozgássérülteket segítő vagy ehhez hasonló képzések érdekelnének!

Nekem sajnos nincs kutyám de nagyon szeretem őket és mindig körül voltam véve kutyákkal, sokat sétáltatok, vigyázok rájuk, de sajnos saját még lehetett de talán mostanában lesz majd.


Előre is köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook