Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Betegség a családban... ti hogyan élitek meg? fórum

Betegség a családban... ti hogyan élitek meg? (beszélgetős fórum)


1 2
50. hungarita (válaszként erre: 49. - Pan Dóra)
2012. nov. 2. 11:41
Koszonom!
49. Pan Dóra (válaszként erre: 48. - Hungarita)
2012. okt. 31. 20:43
Van itt egy másik fórum, ami alaposan kivesézte ezt a témát: Rákosnak lenni, élni akarni! a címe. Rengeteg tapasztalat és tanács halmozódott fel ott, ajánlom figyelmedbe!
2012. okt. 31. 14:54
Latom nem nagyon el a forum... :( Anyu tegnap volt CT-n, holnap lesz meg az eredmeny... nagyon izgulunk!
47. hungarita (válaszként erre: 45. - A0c1361e44)
2012. okt. 29. 12:07
Jajj... sajnalom!! Olyan igazsagtalan az elet! Sokszor olyan duhos vagyok, hogy nem eleg az a sok baleset, gyilkossag, meg gyogyithatatlan vagy nehezen gyogyithato betegsegek is vannak...
46. hungarita (válaszként erre: 44. - Pan Dóra)
2012. okt. 29. 12:05
hu... hat ez nem lehet konnyu! Nagyon buszke lehetsz magadra, hogy igy allsz hozza! Mihamarabbi gyogyulast kivanok neked!
45. a0c1361e44 (válaszként erre: 43. - Hungarita)
2012. okt. 27. 12:24

Ebben én is biztos vagyok.

A nagymamám lett végbélrákja és ez azután kezdődött, hogy meghalt apukám az ő fia...

44. Pan Dóra (válaszként erre: 43. - Hungarita)
2012. okt. 27. 12:13
Minden betegség lelki eredetű. A körülményekhez képest jól vagyok, túl 36 kemon és 24 immunkezelésen, most 5 hónapja gyógyszert szedek, amit újabb kemoval akartak adni, de azt már nem engedtem. El tudom látni magam és a családom, aztán majdcsak lesz valahogy... a családom teljesen jól kezeli a helyzetet, betegségről szó sem esik, elfogadják, hogy a fizikai erőm véges, ha kérem, segítenek, ha nem kérem, békén hagynak :)
43. hungarita (válaszként erre: 42. - Pan Dóra)
2012. okt. 27. 11:53
Huu az viszont tenyleg lelkieredetu... de mar jol vagy igaz?
42. Pan Dóra (válaszként erre: 40. - Hungarita)
2012. okt. 27. 11:23
Végbéldaganatból :(
41. hungarita (válaszként erre: 32. - A0c1361e44)
2012. okt. 27. 10:46
Ja a majultetes lenne a legvegso, de meg sajnos csak kiserleteznek azzal is. Altalaban ahogy beultetik az uj majat, a virus azonnal megfertozi azt is, igy szinte biztos, hogy ujra kialakul majzsugor es majrak is..
40. hungarita (válaszként erre: 37. - Pan Dóra)
2012. okt. 27. 10:43
Tenyleg neked honnan kepzodott attet a majadra?
39. hungarita (válaszként erre: 35. - A0c1361e44)
2012. okt. 27. 10:42
Pan Doranak nem egeszen ugyanaz volt a problemaja mint anyumnak. Neki majattetjei voltak, anyunak pedig primer majtumora van, azaz a majsejtbol indul ki a rak.
38. hungarita (válaszként erre: 32. - A0c1361e44)
2012. okt. 27. 10:36

A mariatovis vedi a majat, de majrak eseteben mar keves...

A majcsonkitas sajnos nem lehetsegese, mrt annyira szetterjedt a rak a majan, hogy tul nagy darabot kene kimetszeni, igy a megmaradt resz nem tudna allatni a maj feladatat, illetve nem tudna regeneralodni. Ezzel kezdtek amugy, meg aakartak muteni, de felnyitottak es lattak, hogy sajnos nem lehet.

Nem kap kemot, azt mondjak a kemoterapia ezen a fajta rakon nem segitene. Mas kezelest kap, ez egy ujfajta modszer, egy zsiroldekoy anyagot juttatnak be venan keresztul, ami elzarja a rakhoz vezeto ereket, igy elvileg nem tud tovabb novekedni, terjedni a rak, illetve nem jut taplalekhoz, ezaltal elpusztul.

37. Pan Dóra (válaszként erre: 35. - A0c1361e44)
2012. okt. 27. 10:34
A 9. hsz-emben írtam a betegségem lelki oldaláról is. Én mélyen hiszek benne, és amióta gyakorlom, a környezetem egy része bolondnak néz, a leleteim viszont engem igazolnak. Nagy bátorság és elszántság kell ahhoz, hogy az ember borítson maga körül mindent, amit évtizedek alatt felépített, de tudod, ma már úgy érzem, jobb a család fekete bárányának lenni, mint halottnak...
36. Noricica1987 (válaszként erre: 33. - A0c1361e44)
2012. okt. 27. 09:38
Nem vettük mivel nem volt jele,az orvos azt mondta hogy neki nem keményedett meg és nem fájt mint másnak. Egy sima derék fájással kezdődött.Az orvos mikor látta akkor már a bal here egy sorvadt bőr darab volt.
35. a0c1361e44 (válaszként erre: 34. - Pan Dóra)
2012. okt. 27. 08:52

Én sem szeretem, ha ajánlgatunk, mert azzal árthatunk.

Azért kérdeztem tőled, mert te esetleg megkérdezhetted, de én pont azt gondolom, amit az orvos mondott, hogy igen, regenerálja a májsejteket, de sajnos a beteg májsejteket is.

34. Pan Dóra (válaszként erre: 32. - A0c1361e44)
2012. okt. 27. 07:19

Én évekkel ezelőtt azt a bizonyos nagydózisú vitaminkészítményt szedtem. A kezelőorvosom viszont tiltotta. Az a véleménye, hogy ami a sejtszaporodást elősegíti, az a rákos sejtekét is :( Én ezzel nem feltétlenül értek egyet, mert az immunrendszer erősítése nélkül nincs gyógyulás...

Viszont tegnap hallottam a tévében (mondjuk, ezt tudtam is, de a tudati szintemre nem jutott el), hogy nagyon veszélyes netes fórumokon egymásnak szereket ajánlani, mert a konkrét betegség és a beteg ismerete nélkül több kárt okozhatunk, mint hasznot :((( Ezzel viszont egyetértek. És azzal is, hogy ugyanaz a diagnózis más-más embereknél más-más gyógyulási utat és esélyt jelent.

33. a0c1361e44 (válaszként erre: 28. - Noricica1987)
2012. okt. 27. 06:23

Nem vettétek időben észre? Hogy lehet ennyire áttétes lett mire kiderült? Benézte az orvos?

Remélem, hogy a kemó segít!

2012. okt. 27. 06:21

Nem akarok butaságot írni, de hátha Pan Dóra tudja rá a választ...

Szerintetek ilyen esetben nem segítene a máriatövis tea?

Ugyanis ez újraépíti a májsejteket, de azt nem tudom, hogy vajon a daganatot is növeli?


Máj átültetés? Májcsonkítás? egy ismerősömnek az utóbbit csinálták és meggyógyult.

Milyen kezelést kap, ha nem kemót?

2012. okt. 26. 16:38
4 után volt ct javulás nem volt még áttét lett a veséra
30. hungarita (válaszként erre: 28. - Noricica1987)
2012. okt. 26. 16:21
Istenem... nagyon sajnalom! Remelem hasznalt a kemo es jo lesz a ct eredmeny! Babatok nincs meg?
2012. okt. 26. 16:15
áttétel.
2012. okt. 26. 16:14
Férjem 29 éves áprilisban derült ki hogy here daganata van,hasi,mellkas,tüdő és most már vese,6x5 kemón van túl 7-11-én lesz ct aztán ki derül hogyan tovább.
27. hungarita (válaszként erre: 26. - Cicakaktusz)
2012. okt. 26. 15:27
Koszi szepen, ra fogok keresni!
26. cicakaktusz (válaszként erre: 25. - Hungarita)
2012. okt. 26. 13:22

Nézzetek utána a 'Kaqun víznek'.

Állítólag nem gyógyítja a rákot, de lelassítja a rákos sejtek növekedését, erősíti az immunrendszert.

Kiemelkedően magas az oxigén tartalma, ami nem jó a ráknak, mert azok épp az oxigénhiányosabb állapotot szeretik.

A neten rengeteg leírás van róla, olvassátok el, te is, anyukád is. Nem csodaszer, de segíthet, időt adhat, akár ahhoz is, hogy agresszívabb kezelést kapjon anyukád.

Jobbulást neki!!!

25. hungarita (válaszként erre: 24. - Virag32)
2012. okt. 26. 12:59
Igen, csak anyu egyelore nem kap kemoterapiat. Azt mondjak, hogy azon nem segitene ami neki van. Mas kezelest kap, aminek allitolag semmi mellekhatasa nincs, hat ehhez kepest az elso utan 2 napon keresztul folyamatosan hanyt, egy falat nem ment le a torkan, az egekbe szokott a pulzusa, vernyomasa, fajt a hata, feje, gyenge volt 2 hetig, nem volt etvagya.. aztan elkezdte szedni a q10-et, jott a masodik kezeles, es mint akit kicsereltek! :) Most 4 hetig nem kapott se kezelest se semmit, kedden megy CT-re, majd annak az eredmenyetol fugg, hogy hogyan tovabb...
24. virag32 (válaszként erre: 14. - Hungarita)
2012. okt. 26. 12:52

Anyum sem hisz benne különösebben, mégis használ, szóval... ;) Azért jó ez a cucc, mert a hirdetője nem csodaszernek állítja be, nem is az mondja,hogy ez meggyógyítja a rákot (mint az összes többi csodálatos gyógyulást igérő sz.r a C..d teával az élen), csak annyit mond,hogy segít a mellékhatások enyhítésében, és hát ez úgy látszik, igaz is ezek szerint. :)


Gyógyulást neki!!

23. hungarita (válaszként erre: 22. - Bnedora)
2012. okt. 26. 12:46
A beres csepp egyebkent is vasat tartalmaz, ami majbetegeknek szigoruan tilos!
22. bnedora (válaszként erre: 13. - Amerika69)
2012. okt. 26. 12:12
Azért a Béres csepp sem jó mindenre, ezt figyelembe kell venni.
21. hungarita (válaszként erre: 17. - Pan Dóra)
2012. okt. 26. 12:09
Anyu megfertozodott ezzel a virussal, nem tehet rola, fertozott vert kapott 30 evvel ezelott.. ez a virus okozta eloszor a majzsugort, es aztan a daganatot is. Egyedul abban hibazott, hogy nem foglalkozott a betegsegevel. Sokkal elobb kiderulhetett volna, ha rendszeresen jart volna szurovizsgalatokra es akkor mutetileg eltavolithato lehetett volna a tumor. O ebben hibazott, es most lelkiismeretfurdalasa van...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook