Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Betegjogi képviselőnek hogyan mehetek? fórum

Betegjogi képviselőnek hogyan mehetek? (beszélgetős fórum)


7. pillangó86pillangó (válaszként erre: 6. - Sundance)
2011. júl. 22. 16:06
köszi :)
2011. júl. 22. 15:43

Polgári jog, büntetőjog, alkotmányjog, közigazgatási jog, munkajog, pénzügyi jog, nemzetközi magánjog, nemzetközi közjog, európa jog,környezetvédelmi jog stb. stb. estig sorolhatnám.

Ezeknek annyi ága van, mint égen a csillag. Többnyire az egyetemen derül ki tanulás közben mi is tetszik igazán és mihez van tehetséged. Ezt így előre megmondani szinte lehetetlen. Függ attól is ki tanítja az adott tárgyat, mennyire veszi el tőle a kedvedet... :)

5. pillangó86pillangó (válaszként erre: 4. - Sundance)
2011. júl. 22. 15:35
tudom, de köszönöm :) milyen területei vannak? mert lehet nem hallottam valamelyikről és megtetszene, amivel jól is lehet keresni :)
2011. júl. 22. 15:27

én elvégeztem a jogi egyetemet, rengeteg jogterület létezik, ami érdekes, ráadásul pénzt is lehet vele keresni. Persze az nagyon sok idő, mire idáig eljutsz. Addig te fizetsz, mégpedig nem is keveset.

Nehogy félre érts, nem lebeszélni akarlak róla, csak vázolom mennyire nehéz végigcsinálni és mennyi szenvedéssel, lemondással jár.

2011. júl. 22. 15:14
hát nekem ez tetszik, de mi az amivel érdemes foglalkozni jogon belül?? :)
2011. júl. 22. 12:32

:) Igen, először elvégzed a jogi egyetemet(legjobb esetben 5év), aztán lehúzol valahol 3 év gyakorlatot és leteszed a szakvizsgákat. Persze közben ajánlatos az orvosi jog felé orientálódni. pl: ebből a témából írni a diplomamunkát stb.

Hogy jutott eszedbe éppen ez? Nem sok pénz van benne, és akkor még enyhén fogalmaztam.

2011. júl. 22. 07:15
Gondolom először jogi egyetem, és aztán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook