Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beteg gyerekem van, de nem fertőző, és nem leprás! fórum

Beteg gyerekem van, de nem fertőző, és nem leprás! (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. virágzsu31 (válaszként erre: 1. - Gyorgyi6740)
2012. jan. 17. 18:29
Szia!Nekem sem egészséges a gyermekem. Bennem nagyon sokiminden megfogalmazódik, de egy biztos nagyon sok ember nem tudja, nem képes elfogadni a helyzetet, illetve ezen családoknak nagyon nagy harcot kell megvívnia, mind családon belül, mind az orvosi területen, illetve az egész életben fogalmazhatnék így is...... Sok ember nem képes az elfogadásra....
2010. aug. 23. 08:35
Az emberek nem szeretnek ilyen dolgokkal foglalkozni, beleélni pedig semmiképp. Örülnek, hogy nincs ilyen gondjuk, sajnálkoznak, esetleg együttéreznek, de csak ennyi. Nem is szabad elítélni ezért őket. Mindenkinek meg van a saját keresztje és azzal foglalkozik. Ez a világ rendje..
2010. aug. 23. 08:02
Szerintem ez nem így van! Csak nem tudnak mit írni, nem érzik át!És a ki kivel mit csinál fórumok azért menőbbek, mert nem kell ilyen dolgokkal foglalkozniuk az embereknek.Elbújnak!
2010. aug. 18. 17:01
Nem érdekes a téma..nem szeretik az emberek.Hát ez van...Bezzeg ,ha a téma az,hogy ki kivek és hogyan,na az igen,arra vevők az emberek...
2010. aug. 15. 08:22

Látom mindenki széthúzott,na minden szépet és jót.

Kellemes vasárnapot!

2010. aug. 6. 18:34

Visszaolvastam...Angyalka ne kapd fel a vízet semmitmondó szarságokon,az egész nem ér annyit.

Jól ismerlek ahhoz,hogy tudjam nagyszerű anya vagy!

Holnap de 10 körül megyünk értetek,aztán lazulás ezerrel egész nap.Addig is millió cupppp.Anikó

82. 0185192bc3 (válaszként erre: 81. - Rozsa13)
2010. aug. 6. 18:25

örülök,hogy barátok maradtunk,és én is csak kitartást tudok neked kívánni,sok sok szeretettel

boldogan

bár egyedül,de boldogan élünk négyesben

81. rozsa13 (válaszként erre: 80. - 0185192bc3)
2010. aug. 6. 17:18

Kedves Antónia!

Én elolvastam a naplód! Még akkor mikor elindítottad a forumot!

Igaz nem írtam hozzászólást a naplódba!

Hidd el ha valaki át érzi a gondod én teljesen át érzem!Épp ezért nincs is bennem se harag!

Te szerencsés vagy annyiból, hogy van erőd harcolni , épp ugy mint én!

De sajnos nagyon sokan rokkannak bele , mert nem bírnak megbírkozni a helyzettel!

És az nem biztos hogy a gyengeség jele!

A másik dolog sok olyan édesanya cserélne helyet velünk akiknek már nem adatik meg hogy még ilyen szinten is vele legyen a gyermeke!

Kívánok Neked kitartást és kívánom maradj továbra is ilyen talpra esett!

További szép délutánt!

80. 0185192bc3 (válaszként erre: 75. - Rozsa13)
2010. aug. 6. 16:52

Figyi kedves,én sem bántok senkit.De gondolhatod 17 évesen szülni ikreket ugy,hogy az egyik süket a másik vak....Nem semmi,valőszínő az enyémeknél betegebbek is vannak,Kötben 2 lve a drága férjem is a kezem között meghalt.Na ennyi.Nincs gond,nincs harag,nincs semmi...

Mindenkinek Puszi

2010. aug. 6. 15:43

Ez egy régi mondás: "Mindenkinek a maga keresztje."

Azt hivatott kifejezni, hogy mindenki a saját terheit kell cipelje, és ily módon azt érzi nehéznek, még akkor is, ha ez, mondjuk egy másik ember terhéhez mérve kevés.


Bocs, nem észt akarok osztani, csak ezen nem érdemes szurkálódni. Van gond ("kereszt") anélkül is elég, kinek-kinek a magáé...

78. rozsa13 (válaszként erre: 77. - Gyorgyi6740)
2010. aug. 6. 13:49

Köszönöm! Számomra mindig azok maradnak!

Nem haragszom és nem is veszem a szívemre, hisz mi már tudjuk amit még mások nem!

Ezt meg kell élni, hogy másképp lássuk a dolgokat!

Annó én is így voltam talán ezzel!

Csak hát ahol a halál is aszisztál meg mi is kicsit nehezebb a játszma!

És sajnos azt is tudjuk nem mi fogunk kijönni győztesen!

2010. aug. 6. 13:42

Rózsa 13-nak.

Gyönyőrűek a gyerekeid,megnéztem a képeket.

2010. aug. 6. 13:38
Kedves Rózsa!Elolvastam a családod történetét és akkorát sírtam,mint már nagyon régen.Ne vedd a lelkedre ha bántásnak érzik a szavaidat,túl fiatal, még nem ment még át mind azon amin mi túl vagyunk (és remélem nem is fog).Nem tudják milyen érzés örült módon rohanni minden reggel az intenzív osztályra és közben imádkozni:Istenem csak életben találjam!Kint várni a műtő előtt hosszú-hosszú órákon át,sírni és csak várni-várni.Nem mertem kimenni a temetőbe úgy gondoltam rossz ómen lenne.Na nem panaszkodom tovább,de hidd el nagyon megértelek,és minden tiszteletem a tiéd!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 6. 13:22

Bocs ha bántásnak vetted, hidd el nem szántam annak!

Én is utálom az önsajnálatot is, és nem is tartom magam annak, csak tudod furcsa volt a te szádból hallani a kereszt szót! Az anyámtól épp eleget hallom!

Aszisztálni az pedig, hogy te is én is el visszük a gyermekünket, de a műtéteket és hasonlókat csak ők érzik! Ők szenvedik meg!

Ezzel nem mondtam azt hiszem semmi rosszat!

Senki nem tehet rólla ha beteg gyermeke születik, vagy időközben azzá válik!

Bárkivel könnyen előfordul!

Ez nem kívánság műsor!

Bocs ha bántásnak vetted!

Nem rontanám el a forumodat!

Én pedig, örülök, hogy gyermekem még él!

Még velünk van!

74. 0185192bc3 (válaszként erre: 72. - Rozsa13)
2010. aug. 6. 10:32

Na én meg az önsajnálatot nem bírom,asszisztálni???én meg ettól a szótól akadok ki,miért kéne nekem asszisztálni??,

A halál az assziszisztáljon,ne én.

De messze álljon tőlem,hogy a saját fórumomon egy vitát indítsak el...így be is fejeztem...

73. 0185192bc3 (válaszként erre: 72. - Rozsa13)
2010. aug. 6. 10:29

Ezt a véleményt nem osztom,kereszt,nem gondoltam ezt valaki a szó szoros értelmében érti.Bocs,nem hiszem ,hogy nekünk van miről beszélni,hát örülj neki,hogy beteg gyereket nevelsz.

Attól függetlenül én tök jól érzem magam,teli körülöttem jó fej emberejjek,de akkor is egyfajta tragédia ha beteg gyereket kell nevelni,lehet mosolyogni,és álarc mögé bújni...bármit..felőlem.

De én maradok őszinte látásmódom mellett.

72. rozsa13 (válaszként erre: 70. - 0185192bc3)
2010. aug. 6. 05:50

Nagyon sajnálom, ha te ezt keresztnek éled meg!!!

Ezen én mindig felháborodok!

Miért kereszt az ha tenni kell a gyermekünkért???

Én ezt még képletesen sem írnám!

Ezek a gyermekek másabbak mint egészséges társaik, de hálásabbak is, azt hiszem ezzel mindenki eggyet ért!

Hiszen sok esetbe, csak tanítanak bennünket!

Olyan dolgok bírtokába jutunk ezáltal, amit egyébként talán sose tanulnánk meg!

Mi csak aszisztálunk a fájdalom a küzdés az ővék!Mienk a lelki oldal és a tehetlenség az ami nálunk szóba jöhet!

2010. aug. 5. 20:19

A kutya valóságos szent.

Természeténél fogva tiszta szívű

és őszinte. Ösztönszerűen tudja,

mikor nincs rá szükség: Órákig

képes nyugodtan feküdni, mikor

királya belemerül a munkába.

Ám amikor a király szomorú és

szorong, odalopakodik hozzá, hogy

az ölébe hajtsa a fejét. Ne félj.

Sose bánd, ha mindenki más el is

hagy. Gyere sétáljunk egyet, és

felejtsd el az egészet.”


Axel Munthe

2010. aug. 5. 19:43

Na üdvözlök mindenkit.Ismét itthon Tomikám,az Amerikai útról.Minden rendben van,a körülményekhez képest.Na igen,az agyturkászok igen jó fejek,Anikó!Baromi jót írtál ide,tetszik,és ez így van.Soha nem mondtam azt,hogy a fiaim terhek lennének,vakon,süketen élünk.Másoknak más baja van.Mindenkinek meg van a saját keresztje.Ezt kell végigcsinálunk.Így szép az élet.Ez nem gond.Élünk és virulunk.

Na fel a fejjel...

2010. aug. 5. 19:23

Kedves anyukák!


Teljesen mindegy milyen oldalról vizsgálunk bármilyen problémát,mindenkinek a gyereke,ha beteg,az a legnagyobb probléma.Ne hogy már itt valaki szégyellje magát,csak azért,mert az ő beteg gyerekénél,van még betegebb is.Igenis azt vallom,hogy még az egészséges gyereknél is ha beteg,az ember nagy problémát csinál belőle.Ez a normális,épp reakció.Nekem van 2 egészséges,egy beteg gyerekem,és egy a temetőben,és van pocaklakóm is.Sokkal jobban kiakadok,ha az egészséges gyerekemnek fáj a feje,vagy a hasa,rettegek,ne hogy valami borzasztó dolog derüljön ki.A beteg gyerekemnél,nyugodtan teszem a dolgaimat,és mosolyogva beszélek az agyturkászokkal.Igen,érdekes,de ez az életem,mindent máshogy reagálok le,már semmiből nem csinálok nagy durranást.

Ez nem mese és nem kioktatás.Gondolkodjunk el rajta,és éljünk boldogan együtt a betegséggel,így a gyerek is felhőtlenül boldog lesz.

Szerintem.

Ennyi.

Bocs,akinek sérti egoját ez a néhány szó!!!

68. c19db58ae7 (válaszként erre: 66. - Rozsa13)
2010. aug. 5. 19:02
...és ez mennyire igaz...
67. melcsi32 (válaszként erre: 66. - Rozsa13)
2010. aug. 4. 19:06

Kedves Rózsa!


Olvastam a naplódat... Szégyeltem magam, hogy milyen dolgokból csinálok problémát. Jó ember vagy! Sok kitartást és erőt kívánok és szép pillanatokat az életben!

2010. aug. 4. 17:30

Azt hiszem először a felnőtteket kellene megváltoztatni, majd csak azután lehet a gyermekeket rá venni hogy másképp álljanak a sérült gyermekekhez!

De az én tapasztalatom, hogy ők inkább alkamasabbak megérteni, elfogadni a sérült gyermekeket , mint az állítólag érett felnőtek!

Tisztelet a kivételnek!

2010. aug. 4. 14:05
melcsi32-nek.Persze nem is egyszer,sokkal jobban megérti a dolgokat ha nem csak mondom,hanem konkrétan meg is mutatom neki,hogy adott esetben miről van szó.Sokszor volt olyan,hogy adott témában helyesen válaszolt nekem,de csak azért mert tudta a szavakat amiket válaszolnia kellett.A gond ott volt,hogy nem tudta a saját válaszának a jelentését.Csak ismételt mint egy kis papagáj,került már hasonló szitúba és tudta a választ.Tudom ez így kissé bonyolult de nálunk sokáig ez volt a helyzet.Sajnos én úgy igazából csak három éve tudok úgy foglalkozni vele ahogy mindig is szerettem volna.Sajnos a környékünkön nem volt más lehetőség csak bentlakásos suli,aztán jött a balesete.Most végre itthon van,együtt lehetünk és szerethetem,na mindjárt bőgők.
64. melcsi32 (válaszként erre: 63. - Gyorgyi6740)
2010. aug. 3. 19:59
Tegnapra elolvastam a "Tíz dolog...." könyvet, tényleg jó. Te a fiadnál használtál vizuális segítséget?
2010. júl. 31. 20:22

melcsi32-nek.Az én gyerekemnek volt egy nagyon csúnya közlekedési balesete és azóta ha kimozdulunk itthonról rögtön megfogja a kezemet.Ő most 18 éves hát elég furcsán néznek ránk az emberek.Egész nap nem volt internetünk ezért csak most tudtam írni.

Nekem is hangulatomtól függ,hogy hogyan reagálok ha megbámulnak bennünket,van amikor egész jól viselem,de néha olyan bántó tud lenni.

2010. júl. 31. 17:10

HÉÉÉ lányok,csajszik egy kicsit más téma!!!

Hátha ti is dominóztok...

Kezd egy kicsit unalmassá vállni,és idegesítővé a dolog,hogy 1 hónapja megszűntek a fehér,a sárga,és a jó kis ajándékok..

Mi a fene van most???


A játék szerkesztői mindent megtesznek azért,hogy abbahagyjuk,vagy arra teszik fel az egészet,hogy ki bírja tovább???


Szóval a kitartás felé veszik az intenzív kanyart???Rohadt jó,nem is csodálom,hogy sokan abbahagyják,mert amennyire megszerettük a domit,egyre idegesítővé válnak..

Na fel a fejjel,azért játszunk tovább!

Ne adjuk fel!Ez neked is szól Angyalka!

61. melcsi32 (válaszként erre: 57. - C19db58ae7)
2010. júl. 31. 11:48
Igaz, nagyon is. :)
2010. júl. 31. 10:59
<object style="height: 344px; width: 425px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fqY144O6WA8"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/fqY144O6WA8" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></object>
2010. júl. 31. 10:50

Angyalka,hallgass egy kis

Smodatit

Jót tesz a lelkednek.


Egyébként bármelyikötök rákereshet a youtuben...kifejezetten illuzio javító

lazuló,és feltöltő hatású..


próba szerencse

cupppppppppppppppppp mindenkinek

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook