Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beteg, enyhén hasmenéses, lázas gyermeknek mivel segíthetnék? fórum

Beteg, enyhén hasmenéses, lázas gyermeknek mivel segíthetnék? (tudásbázis kérdés)


14. Lisy50 (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2011. jún. 12. 19:48
Az a lényeg hogy sokat igyon! Mennyi idős a gyermeked?
13. homern (válaszként erre: 8. - Hancsalean)
2011. jún. 12. 18:14

Hú,ez teljesen kiment a fejemből :D mióta itthon vagyok a picurral néha azt sem tudom milyen nap van :S

Akkor kedd :) ha nem csecsemőről beszélünk hanem már kisgyerekről és iszik rendesen,2 nap alatt amíg nem látja doki nem lesz baj a kiszáradással.

12. hancsalean (válaszként erre: 10. - Bodu)
2011. jún. 12. 17:04
Még nem hallottam róla, utána nézek a neten, köszönöm szépen!
2011. jún. 12. 17:03
Most kaptam egy Neurosan nevű port, kipróbáljuk hátha segít.
10. Bodu
2011. jún. 12. 16:51
Lehet kapni a gyógyszertárban vény nélkül(merthogy természetes anyagokból készült,nem gyógyszer)ún.ORS 200 nevű,sárgarépa-rizs italt a Hipp-től.Nekem ebből mindig van itthon néhány üveggel,mert 4 hónapos kortól adható,de a felnőtteken is segít.Addig,amíg nem látja orvos hasznos lehet.
2011. jún. 12. 16:43
többi
8. hancsalean (válaszként erre: 7. - Homern)
2011. jún. 12. 16:43
Pünkösd hétfőn nem nézi meg :)A töbi tanácsod köszönöm!
2011. jún. 12. 16:27

Diéta,ne egyenek zsírosat,fűszereset.

Lehet adni főtt krumlit,répát,ropit,kekszet és a szokásos hasfogó dolgokat.

Lázra 38,5 felett lázcsillapító.

Nekem azt mondták a dokik,hogy gyereknek jobb a lactiv.

Szerintem holnapig ennyi elég,utána a saját dokitok úgyis megnézi.

2011. jún. 12. 16:25
Szia!Csak a szokásos, kimélő étel-rizs,krumpli keksz sok folyadék(víz).És figyelni, ha romlik a dolog akkor úgyis ügyelet(több mint egy nap).Székletfogót nem szabad-esetleg probiotikumot,mi probinul-t szoktunk, van iztelen meg csokis ízű-tejbe vagy bármilyen folyadékba lehet keverni, amíg kisebb volt fél tasakkal kaphatott naponta(3-4éves).Igaz ez drágább mint a normaflore, de többféle hasznos baci+vitaminok vannak benne.
2011. jún. 12. 16:21
Fájdalomcsillapító, Normaflore, L-activ (kettő közül az egyik), kamillatea.
2011. jún. 12. 15:42
szia.esetleg gyomorrontás!?
2011. jún. 12. 15:02
A széklete színe aggaszt, kissé habos, túl világos, olyan beige színű, nem teljesen híg. Visszatartani se tudja szegényem, már a nagyobbik is elkezdte. Mellette láz, nem magas, de ahhoz elég, hogy rosszul érezze magát mind a kettő.
2011. jún. 12. 15:00

Na remek, kicsim lenyomta a még nem leírt kérdésemet...

Szóval beteg, enyhén hasmenéses 8nem teljesen híg), lázas gyerek. Mivel segíthetnék Neki? Nálunk az ügyeleten ilyenkor nem foglalkoznak a gyerekkel.

2011. jún. 12. 14:59
Beteg, enyhén haasmené

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook