Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1726. viameda (válaszként erre: 1724. - Apertik)
2019. dec. 1. 15:19

na ez az, hogy nekem nem égettek, ez a loop conisatio valami forró késes megoldás, nekem azt mondta a doki, úgy képzeljem, "mint kés a vajban" Ezért mentem 1,5 évvel később lézeresre, az 3perc volt, simán lepörkölte a seb széleit. Azóta nem vérzik ad hoc jelleggel, uh azt kellett volna alapból... De másnál meg nem volt gond, uh ez is ilyen lutri ugye.


immunbooster linket dob valaki?


Indol3-at hol rendeltétek?

1725. Kicsii2 (válaszként erre: 1724. - Apertik)
2019. dec. 1. 13:45

Nekem is égettek de mégis vissza kellett menjek , azt mondta a doki hogy hiába oda égetnek mert ez az égő rész ha leválik okozhat verzest ha nem úgy kaptak el az eret

Úgy h vissza mentem megint oda égetett neki plusz rakott be varrast remelem így már jó lesz :)

1724. apertik (válaszként erre: 1718. - Viameda)
2019. dec. 1. 12:12

Viameda, Nem vagy semmi, ilyen erős volt a vérzésed és ha jól emlékszem mentél hamar dolgozni. Nem értem én ezt, amikor szültem sem volt egy napnál tovább olyan vérzés, ami miatt kicsit is aggódni kellett volna. Persze az más, mert egy természetes dolog zajlott és bőven volt, ami erről elvonja a figyelmem, itt pedig nagyobb az aggódás, hiszen műtét. Csak azt nem értem még, ha lézerrel műtenek és elsütik az ereket, akkor mi vérzik? Főleg ennyire!

Sonja, a cintecet én sem értem, pláne, h. nekem ahogy irtam már korábban, mást nem is néznek, nem volt sose és most sem lesz Bethesda féle értékelés. Ez lesz az egyetlen, ami alapján az orvosom dönt.

1723. Kicsii2 (válaszként erre: 1722. - SSszonja)
2019. dec. 1. 09:43

Szerintem egy próbát megér én úgy érzem nálam hatásos volt (remelem) 😁

Csak legyek jobban már aztán folytatom tovább a vitaminokat és kész hpv ide vagy oda már meg oda figyelek magamra

Lehet annak a jele volt ez , elhanyagoltam magam ,nem tudom 🙄

1722. SSszonja (válaszként erre: 1704. - Kicsii2)
2019. dec. 1. 08:01

Megvan az immunbooster. Nagyon jól hangzik szerintem kipróbálom,köszi.

Az indol3 iszonyatosan káposzta szagú,én szedtem egy ideig.

1721. SSszonja (válaszként erre: 1712. - Kicsii2)
2019. dec. 1. 07:49

Az oltás igen a másik totál bizonytalan dolog. Minden orvos mást mond, mindenhol mást olvasok. Ha elkaptad semmi értelme. Vagy: mindenképp van értelme mert erősíi az immunválaszt. Szóval agyrém ez is.


És akkor hol van az hogy mindig arról van szó a rák 10 en ével alatt alakulhat ki. Lehet hogy az egesz tényleg túl van inkább óvatoskodva mert így valóban 100% ban meg tudják előzni. De mondjuk akkor meg legyen egységes minden orvos gyakorlata,ne legyen ilyen hogy ami az egyik szerint semmiség arra a másik mentővel visz a műtőbe..😀

1720. SSszonja (válaszként erre: 1714. - Viameda)
2019. dec. 1. 07:45

Viameda simán lehet hogy legtöbbünknek megvan tinikora óta, nekem is volt anno 20 pár évesen egyszer p3 amikor hpv gyanúval. De akkor még nem vizsgálgatták ki ennyire csak ismételtünk és a következő már p2 volt.

Ez a cintec is olyan hogy nagyon új, alig nézik valakinek. Pl kíváncsi lennék ennek a kolléganődnek milyen eredmény lenne rá. Lehet hogy ezt is túltolják es csak túlizguljuk magunkat.

Ha belegondoltok: akinek Lsil je van es hpv je általában hagyják es legyintgetnek. Most bejött ez a cintec ami ha pozitív akkor viszont azonnal rohanás a műtőbe kb.De kérdem én hány nőnek lehet pozitív ez a cintec, de ugye nem nézik.

1719. SSszonja (válaszként erre: 1704. - Kicsii2)
2019. dec. 1. 07:36
Kicsii ehhez az immonboosterhez tudnál vmi elérhetőseget? Neten beütöttem, de összvissz egy sportkontoll oldalt hoz ki ott meg vhogy semmi info. De biztos béna vagyok. Erdekelne, mert nekem eleve volt párszor b vitamin hiányom. Én nagyon hiszek ebben hogy nyomni kell mindenféle vitamint,nyomelemet.
1718. viameda (válaszként erre: 1717. - Kicsii2)
2019. dec. 1. 07:03
Elsőre ijesztő volt, mára hozzászoktam. Az 1. éjszaka kelnem kell cserélni, különben tisztíthatom a matracot, pedg Xtranagy betét, alattam töcsi, megsem elég. Már csak úgy hívom, mészárszék... :)
1717. Kicsii2 (válaszként erre: 1716. - Viameda)
2019. nov. 30. 23:21

Remelem akkor hogy minden rendben van 😆 de idegesítő hogy így nem látom nem tudom mivan a sebel na M1 pár nap aztán kiderül ha elmúlt 😄

Na velem is ez van es csak nézem ahogy jön es mikor van vége es uristen ... 😂 maradt meg vérem ?! Kb 😬

1716. viameda (válaszként erre: 1715. - Kicsii2)
2019. nov. 30. 22:33

nekem műtét óta mindig 3 nappal előbb elkezd vérezni,onnan tudom,h meg fog jönni...😅 nem vészes,kevés, de jelzi...ez is már így marad azt mondta a doki.

Amúgy az normális,hogy darabos meg nem szokványos, ürül a seb vagy mi.😃

Amúgy meg ha ülök melóban, és mondjuk 2 óta után állok fel...mint egy vízesés, kb 2p alatt kijön ami 2 ó alatt nem tudott az ülés miatt, utálom olyankor😃

1715. Kicsii2 (válaszként erre: 1714. - Viameda)
2019. nov. 30. 22:10

Azért ez eléggé furcsa és már túl van tolva ... sztem

Amúgy neked a műtét után az első mensid nem volt kicsit több meg pici darab ?

Mert én ma ezen izgultam h 2nappal előbb jöttmeg sztem ezaz lesz de kicsit mintha több lenne meg néha ilyen kis darabok 😬 aztán ha fekszek úgy is jön kicsi meg ha wc re megyek akkor meg több kifolyik 😂mondjuk az lehet attól h nem mozgok úgy és nem folyamatosan jön hanem amikor össze gyűlik és egybe kijön

1714. viameda (válaszként erre: 1712. - Kicsii2)
2019. nov. 30. 21:44

Van egy kolleganőm, aki már 10 éve HPVs, minden évben leveteti, minden évben ott van, nem múlik el, de szerencsére semmit se okozott neki...szóval ha anno nem nézeti meg, ki sem derült volna a mai napig. Szóval nem egyértelmű,hogy lesz belőle valami.

Akikkel egy napon műtöttek, 2 csajnak nem is volt soha HPVje, mégis volt elváltozás és kellett a loop.

1713. Kicsii2 (válaszként erre: 1711. - Apertik)
2019. nov. 30. 21:15
Nekem vérvételre kellett menjek hozza :)
1712. Kicsii2 (válaszként erre: 1710. - Viameda)
2019. nov. 30. 21:14

Az komoly basszus ... kész agyrém ez a hpv

Tényleg az ember nem tudja mit kene csinálni .. en már abba se vagyok biztos hogy kialakul ettől bármi is vagy nem tudom annyira túl van nyomatva már

Plusz minek van oltás ha utána is elkaphatod ?! Ami nem is olcsó milyen oltás ez akkor ? Mondjuk nekem is mondtak h műtét után gondoljam át de most ha úgy is vissza kaphatom akkor ?! Meg annyira megoszlik erről is a vélemény h jó vagy sem ...

1711. apertik (válaszként erre: 1709. - Viameda)
2019. nov. 30. 21:13
Vérvétel, v.mi alap belgyógyászati vizsg. ilyesmire gondoltam. Akkor ezek szerint semmi, csak a megbeszélt időpontban menni. Sajnos ahogy látom nincs két egyforma eset, ritka sok kérdőjel van ennél a vírusnál. Azért már te is túl vagy, ez szinte biztos.
1710. viameda (válaszként erre: 1705. - Kicsii2)
2019. nov. 30. 21:07

a műtét utáni szűrés nem mutatott Hpvt, de a legutóbbi megint igen...pedig a férjem 2x is volt, és negatív lett, szóval tököm se érti miért jött vissza, mikor tolom a vitaminokat is...ja ihen,,és közben oltanak is...szóval baromi uncsi már ez hpv.

bár mindegy, nem érdekelnr,csak ne okozzon semmit már...

1709. viameda (válaszként erre: 1708. - Apertik)
2019. nov. 30. 21:03
Pont vmi új mödszert próbáltak ki rajtunk,uh 3percig egy feltérképezős izét tartottak bent ami pontosna kiadta hol kell vágni. A dokinak rosszabb volt,h mozdulalanul tartsa😃 De amúgy nem hiszem,higy kell bármi vizsgálat, csak a sima nődokis kukkolás.
1708. apertik (válaszként erre: 1703. - Viameda)
2019. nov. 30. 20:37
Milyen vizsgálat volt műtét előtt?
1707. apertik
2019. nov. 30. 20:36
Bocsi Papilocaret nem szedek, az hüvelygél.
1706. apertik (válaszként erre: 1703. - Viameda)
2019. nov. 30. 20:35
Huha milyen jól tetted, hogy nem vártál. Nekem nem csináltak még sose olyan cytol., ahol ez az lsil stb... is ott lenne az eredményen. Csak Papanic., az P3 lett,ennyi és egy hónapja tudom van 31. Azóta újabb mintavétel, de az cintecre lett elküldve. Ez a várakozás agyrém. Grape vital grapefruit, 1000C, 3000D, multivit., Vénusz csepp és Papilocare szedek.
1705. Kicsii2 (válaszként erre: 1703. - Viameda)
2019. nov. 30. 20:05

Neked amúgy elmúlt már ,segített ez a műtét ?

Meg olvastam hogy oltást is kértél?

1704. Kicsii2 (válaszként erre: 1701. - SSszonja)
2019. nov. 30. 19:53

Mi tesztelgettuk és a durexnek van ilyen ezüst hologramos szuper vékony és az nekünk bejött

Jó persze egyiktol se lesz olyan mint nélküle de az már elég jó sztem :)

C vitamint szedunk 1500mg meg grape fruit mag csepp mindennap és ezen kívül én lady vital kupot nyomattam a műtét előtt 3dobosz sikerült es sztem használhatott mert az ember érzi hogy más valami pl nekem nagyon ritkán volt olyan hogy melleim fajtak mikor mensi lett meg szeretet késni és most h oda figyeltem és szedtem ezeket meg vettem méhpempot , keleti gomba vitamint es éreztem hogy valami megváltozott jó irányba

Plusz havi 2x jártam vitamin kurara immunbooster sportkontrollba nem tudom hogy hallottál róla ?! 12ezer és infuzion folyik egy nagyobb vitamin mennyiség :) sztem próbát megér én úgy éreztem ezektől jobb lett valami :D

Ja meg rendeltem indol3 is de öt kise bontottam nem tudom milyen lehet :)

1703. viameda (válaszként erre: 1702. - Apertik)
2019. nov. 30. 19:52
nekem az első tipizálástól majdnem 1,5 év volt a műtét. Nem csináltattam addig soha hpv szűrést, csak rossz lett a cytologia (Lisl) és akkor nézettük meg, 6,11,18... ki tudja hol és mikor szedtem össze, mert nem vagyok egy pasifaló...no mindegy. Fél év múlva azt mutatta a cyto,h javul...dokim mondta elég 1 év múlva mennem,addig hátha elmúlik a hpv is...na én azért mentem fel év múlva, és milyen jól tettem, hívott is egyből,h na akkor jövőhéten műtünk,mert HISL lett a LISL-ből... 1 éjszakás a műtét, de akit 8-kor műtöttek hazamehetrtt du. Én 13-kor kerültem be, uh csak másnap de. mentem haza. Nem is baj, pihentem😃
1702. apertik
2019. nov. 30. 19:41
A loop műtét előtt milyen vizsgálatokat végeznek? Egyáltalán mennyi idő alatt jutottatok el a lelet után a műtétig? Loop után aznap mentetek haza?
1701. SSszonja (válaszként erre: 1697. - Kicsii2)
2019. nov. 30. 19:33

Köszi az infokat,elraktározom.

Lentebb vki írta hogy napi 12.000 mg c vitamint szedett és neki elmúlt. Most ezen gondolkozom, ha nem is ekkora dózisban de mondjuk egy 3-5 e mg

1700. SSszonja (válaszként erre: 1698. - Dimethiconol)
2019. nov. 30. 19:31

Ha ez kicsit megnyugtat ez nálunk is gond. Nem mindig de szóval nem úgy megy mint nélküle. Meg mostanában kedvem sem volt,pszichésen olyan nyomás volt nekem ez a leletre várakozás. És nincs vége, mert itt van még a hpv16.

Ezek a szupervékony óvszerek se jók?

1699. Kicsii2 (válaszként erre: 1698. - Dimethiconol)
2019. nov. 30. 17:44

Én nálam mikor kiderült a hpv onnantól ovszereztunk és le vetettem neki is a hpv t de neki negativ lett hála istennek úgy h ha jobban leszek nem adja vissza ... sztem beszélj vele h igenis használjátok mert nem vicc és oké h a fiúkkal nem tudnak mit kezdeni de en le vetetnem neki is és ha netán pozitív vitamint kezdjen el szedni most vagy megérti ha nem akkor ....

Mert elvileg ok a hordozók ez egy ördögikor amúgy :D de azért sem értem mert tényleg annyira elterjedt lett ez hogy nincs rá semmi megoldás hihetetlen pedig mennyi emberbe benne van ez .. meg ha el is múlik vissza jöhet , ez mi ??!! sőt valahol azt irjak nem csak sex által kapod el én nem tudom mi lehet már ebben az igazság ..

1698. Dimethiconol (válaszként erre: 1690. - Viameda)
2019. nov. 30. 17:05
Nem tudom még pontosan mim van, nem kaptam még meg a papírt. Én is csodálkoztam. Ha a párom nem tud óvszert használni, akkor szakítsunk? Nem értem mi van ilyenkor, sose hallottam még olyanról, hogy valakik ilyen ok miatt mentek szét, de nem tudom mi a megoldás.
1697. Kicsii2 (válaszként erre: 1695. - SSszonja)
2019. nov. 30. 16:16

Úgy volt hogy van saját weboldala onnan jelentkeztem be időpontra és az arany János utcánal van a rendelője aztán elmeseltem a helyzetem és megvizsgált azzal a koloszkopal többen is megnéztek h biztos ugyan azt látják és utána asszisztense elmagyarázta a látottakat es hogy mit javasolnak aztán a maternytinek kellett irjak e-mail t elküldeni papírokat hogy milyen műtétet szeretnék és ok adnak erre egy árajánlatot ennyi

Amikor vissza mentem vérzés miatt azért nem kértek semmit

Annyit tudok hogy majd a Rókusba rendel tb-re csak nem tudni mikor mert engedélyekre várnak stb elvileg

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook