Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1756. apertik (válaszként erre: 1755. - Viameda)
2019. dec. 7. 23:11
Sírjak vagy nevessek ... nem rajtad, hanem hogy ez ennyire sokismeretlenes sz.rság?! És erre kaptál már bármi magyarázatot? Amugy ugyanaz v. újabb szám és HR?
1755. viameda (válaszként erre: 1754. - Apertik)
2019. dec. 7. 22:42
Nekem volt műtétém,mégis visszajözt a HPV... szóval átmeneti megoldás volt, 1 évre eltűnt...pedig ilyen toppon sose volt még az immunrendszerem, amennyi "sz@rt" szedek...és mégis :(
1754. apertik (válaszként erre: 1753. - Kicsii2)
2019. dec. 7. 22:18

Neked már nyugi lesz hamar :) azt gondolom a műtét az egyértelmű megoldás erre a vírusra. Ami után nem a jan. végi kontrolod a döntő, hanem a szövettan, ha jól gondolom az pedig csak pár nap.

A műtét utáni vérzésed már teljesen elmúlt és nem vagy már kényszerpihenőn?

1753. Kicsii2 (válaszként erre: 1752. - Apertik)
2019. dec. 7. 09:06
Nekem asc-vél kezdődött utána Asc-us volt ott vettünk hpv és bekerültem hsil be utána hogy kiderült hpv van és ezért mondta a műtétet .. hat remelem hogy eltűnt :)
1752. apertik
2019. dec. 6. 19:03

Szerintem itt senkinek sem az a fontos, hogy milyen vizsgálat, tőlem akár Papanicol. is lehet, a lényeg a vírus húzzon el. Tényleg nagy a káosz a fejeben. Az immunerősítésre szavazok. A másik gyógymód minél kevesebbet foglalkozni a hpv-vel.

Azt nem tudom lehetséges a cintec poz. és mellé nincs hámelváltozás? Valaki?


Kicsi, Neked korábban nem asc-h volt? Arra olvastam, hogy lehet hsil belőle. Neked amugy szerintem tök mindegy, túlestél a műtéten és szinte biztosan eltűnt. Azért a műtétnek ez nagy előnye.

1751. viameda (válaszként erre: 1749. - SSszonja)
2019. dec. 6. 16:02

én még mindig szőke vagyok,de ez a cintec szerintem egy felesleges plussz. Semmit se ér vele az ember, tényleg csak a HPVt erősíti, hogy van, és kész. De ha a citológia negatív akkor nincs hámelváltozás, azaz tényleg nincs mit műteni, az, hogy van egy vírusunk, még nem vágó ok...semmit se tudnak vele kezdeni.

Engem nem.izgat. hpv már, vagy elmúlik vagy velem marad, csak a cito legyen negtaív, dsig nincs para. Az a lényeg, uh ne aggódjatok a cintecen szerintem, 2-3 éve azt se tudták mi az most meg hűűű de fontos...

1750. Kicsii2 (válaszként erre: 1749. - SSszonja)
2019. dec. 6. 15:19

Egyetértek én sem értem kicsit őket .. hat igazából nekem azt mondta hogy megelőzés végett kellene a műtét de lentebb írtam már hogy egyik ismerősömnek ugyan ez volt sőt neki hpv16 és elment nemigyogyaszhoz nem műtöttek és vissza fordult elmúlt a hpv is nincs semmi baja ezt az isoprosine vagy mit szedte jó egy évig ..

Bár az is érdekes én is egy sima asc-vél kezdtem fel év után hsil lett de azt mondjak több év mire kialakul valami akkor fel év alatt sztem elég sokat változott az eredmény 😂 úgy h tényleg valami megelőzés lehet ez h inkább fekudj késala vagy nem tudom már 😂

1749. SSszonja (válaszként erre: 1748. - Kicsii2)
2019. dec. 6. 15:12
De látod en megcsináltattam és nem is veszi figyelembe a dokim hogy pozitív! Azt mondta az csak azt jelzi,hogy ott a hpv! Hat en meg úgy veszem ki a netről hogy azért ez annál több! Az a kérdés visszafordulhat e a pozitv eredmény egyáltalán? Na erre nem tud senki válaszolni... mert ha nem akkor miert nem műti ki? Megőrülök... ugyanakkor maga a citológus aki a lelet végén leírja a javaslatát az is annyit írt hogy szoros citologia kontroll es elváltozas esetén szövvettan vétele. Vagyis ő sem műtene meg negatív citológiaval... de akkor meg mi a francnak nézik a cintecet? Azt érzem hogy senki sincs teljesen tisztában ezekkel... az óvatosabb dokik inkabb rögtön műtenek aztan ki tudja lehet hogy magától is megszűnne az elváltozas.. senki se tudja. Meg mit jönnek akkor azokkal a dumákkal hogy a rák 10 év alatt alakul ki? Akkor minek kell rohanni a műtőbe egy lsi cintec pozitívval? Értitek ti ezt? En egyre jobban nem.
1748. Kicsii2 (válaszként erre: 1747. - Apertik)
2019. dec. 6. 13:14

Mert nincs hely ... tok jó .. na M1 :D

Most hívtam a kórházat már megvan az eredmény de ok nem látnak bele majd a doktor úr látni fogja de o meg nem hívott


Na kar hogy nem tudtam erről én is elmentem volna

Ez azért mennyire megbízható amúgy? Hogy csináljak úgy mint egy rákszűrésre vagy itt is vágnak ?


Remelem jó híreket mond majda doki 😬😬😁

1747. apertik (válaszként erre: 1746. - Kicsii2)
2019. dec. 6. 12:08

Tényleg érthetelen, nem is kevés pénzt fizettél és ott van végig a január, miért várakoztatnak. Viszont már rendben vagy, ez elég megnyugtató és gondolom szövettant is kapsz hamarosan.


Cintec (bemásolom) a módszer képes megkülönböztetni a HPV okozta veszélyes elváltozásokat az olyan folyamatoktól, amelyek ártalmatlanok. Egyértelműen eldönthető, hogy szükséges-e sebészeti beavatkozást végrehajatani, így elkerülhetőek a felesleges műtétek.

1746. Kicsii2
2019. dec. 6. 09:45

Ez a cintec micsoda én meg nem hallottam róla ?! 😮

Na úgy nezki már elmúltam hála istennek most csak kicsi barnázás van ez nem tudom meddig jöhet ?

6hetes kontroll pont karácsonykor lenne ugye akkor nem dolgoznak így január vége fele kaptam idő pontot nem gaz hogy jóval több lesz mint 6hét ?

1745. apertik (válaszként erre: 1744. - SSszonja)
2019. dec. 5. 19:51
Azért rákszűrés is, mert a leleten rajta van sok egyéb és a cintec negatív mellett, hogy Bethesda szerint nézték. 18 eft volt.
1744. SSszonja (válaszként erre: 1743. - Apertik)
2019. dec. 5. 17:34

Mennyit fizettél? Csak azert kérdezem mert abból látszik hogy ez akkor most rákszűrés+ cintec vagy csak cintec.

Gratulálok ez az eredmény szerintem teljesen megnyugtató, kicsit irigykedem

1743. apertik
2019. dec. 4. 09:51

Végre kézhez kaptam a leletem. Cintec negatív. Illetve asc és asc-us. Talán ez valami enyhébb fokú elváltozást jelent. Vagyis nem csak cintec eredmény jött. Fél év múlva kontrol. Addig a papilocare gelt nyomom és remélem akkor már minden negatív lesz. Ha nem is véglegesen, de megkönnyebültem.


Szonja, kétszer is elolvastam, amit írtál, de most már értem. Majd írd meg mit mond a köv. doki. Nem is gondoltam, hogy utólag is lehet ugyanarra a kenetre még vizsgálatot kérni.


Viameda, Cintecre nekem azt mondta doki eldönti mütét kell v. sem, de nincs egyetlen vizsgálat sem, aminek 100% az eredménye.

Immunerősítésre szavazok én is elsősorban.

1742. viameda (válaszként erre: 1741. - SSszonja)
2019. dec. 3. 21:59
amúgy igen, esélyes...a sima hpv teszt is megmondja, h van-e vagy nincs és ha igen, melyik van...ennyi,ezzel több teendő nincs, kár túlmagyarázni, csak az ideget verik az emberbe. Tolni az immunerősítést és izgulni, h múljon el anélkül, hogy bármit okozna.
1741. SSszonja (válaszként erre: 1740. - Viameda)
2019. dec. 3. 19:51
Az Asc h az az Lsil utáni kategória. A Hsil es az Lsil között. Ne akarj olyat😀a cintecet pedig a Medicoverben ajánlották addig én se hallottam róla. Amúgy nem is drága, most legutóbb asszem 4 e t kértek érte pluszban. De most már arra jöttem rá hogy lehet h csak egy felesleges izgulási faktor..
1740. viameda (válaszként erre: 1738. - SSszonja)
2019. dec. 3. 18:26
Nem tudom én milyen gagyi orvosokhoz járok, de nekem sose volt cintec meg asc meg semmi...pedig nem.sztk😃 Csak,h negatív vagy Lisl, ennyi, kész😃
1739. SSszonja (válaszként erre: 1737. - Apertik)
2019. dec. 3. 17:15
Mondjuk főleg papilocarre hallottam ezt a rózsaszín vérezgetest akkor lehet hogy az tényleg okoz ilyesmit.
1738. SSszonja (válaszként erre: 1737. - Apertik)
2019. dec. 3. 17:13

Két helyen voltam eddig. Az elsőnél ilyen netes oldalon leírták csak az eredményt. Ott először rákszűrés volt az lett Lsil. Javasolták hogy csináljak ugyanerre a kenetre cintecet. Annak az eredménye úgy jött hogy pozitív es ASC h.

A mostaninál pedig egy papíron volt minden, negatívot írtak mindenhova ami cytologia es a cintecre azt hogy pozitív. Semmi betűjel. Szóval a franc se érti hogy kavarodott oda az az Asc h ,mikor elvileg a cintec eredménye csak annyi hogy negativ vagy pozitív. Szerintem te is ilyen egyszavast várj, de nagyon kíváncsi vagyok mit írnak majd írd már le.


Én arra gondolok hogy egy orvos megnézte a mintámat , megállapította hogy Lsil,ami ugye nem vészes. És mikor látták hogy a cintec teszt pozitív lett inkább odaírtam egy egy fokkal rosszabbat de azert Hsil t nem mertek, mert annyira nem lehetett rossz. Ez ilyen ez is az is eredmeny ez az asc h., magyarul lehet semmi es lehet súlyos is. Na ezutan lett nekem kettő db negatív cytologiam a rá következő 3. es 6. hónapban, de a Cintec maradt pozitív. Remélem erthető.

1737. apertik (válaszként erre: 1736. - SSszonja)
2019. dec. 3. 11:18

Nekem volt a Papilocare mellett rózsaszín valami az első hónapban. Most a 3. hónapnál tartok és nincs már ez két hónapja mellékhatásként. Mindjárt rákeresek a Deflagynra, nem hallottam még róla.

Neked P skálán már nincs is meghatározva a cito? Betesdanal ott nincs is P? Kezdek belekavarodni. A cintec poz. mellé mit kaptál? Egy kenet kétféle eredmény? Bocsi az értetlenségért.

1736. SSszonja
2019. dec. 2. 21:50
Deflagyn: többen írták itt meg más fórumban hogy pár nap után rózsaszínes vérzést okozott. Hat ez szerintem nem vér hanem maga a cucc oxidálódik bent egy picit. Írja is a leíras hogy a kupak mellett pirosas lehet a zselé, de ez nem jelent minősegromlast. Ma nálammis jelentkezett az enyhe rózsaszinezes de egyertelműen nem vér volt.csak gondoltam beírom hátha nem olvasgatta el rendesen es most megnyugszik.
1735. viameda (válaszként erre: 1732. - SSszonja)
2019. dec. 2. 21:42

Hááát, bevallom pont emiatt csökkent a szám...mert utána mindig vérzett, uh akkor jópár napig várni,h regenerálódjon blabla...😃 A kedvem is elment...

Fájni amúgy nem fájt, soha de van 1-2 pozi ami előtte jó volt utána már nem. A lézer segített, azóta nem vérzik mindig...csak néha...

1734. SSszonja (válaszként erre: 1724. - Apertik)
2019. dec. 2. 21:35

Ja bocsi írod hogy p3 lett, az a cyto. Még a régi kódolással. Lehet hogy a dokid így adta át az infot mert ezt szokta meg nem? Mert magán a vizsgálati lapon is a betűkódok vannak már,az pedig egységes mindenhol legalábbis én eddig életemben csak egyformát láttam ebből. A kódok csak tovább finomítják a P besorolast. Amúgy én idén már majd az egész skálát végiglőttem,volt Lsil,Asc-h, ( ez a kettő egy lelet vizsgálatából jön) es ketszer negatív. Na ezt tegye össze valaki. Az Asc-h a legbénább dolog azt jelenti hsil nem zárható ki.bakker de döntsék már el nem? Amúgy en arra tippelek hogy a cytológusok nagyon óvatosak, először Lsilt írtak rá de aztán elkészült a Cintek ami pozitív lett.szerintem pusztán emiatt írták át az Lsilt Asc h ra hogy inkább rosszabb legyen az eredmény mint fals jó.


Dec 11 megyek egy uj dokihoz megkonzultálni vele is az eredményeket.

1733. SSszonja (válaszként erre: 1724. - Apertik)
2019. dec. 2. 21:26
Magyarországon jársz orvoshoz? Es nem vesz le rendes citot csak cintecet? Azert ez fura.
1732. SSszonja (válaszként erre: 1731. - Viameda)
2019. dec. 2. 21:24

Az még nekem is így műtét nelkül is. Elvileg az keves progeszteront jelent de azt is olvastam h tök normális.

Azt megkerdezhetem hogy a sex hogy működött a vérzéses időszakban? Egyaltalan meddig fáj ez? Én kiugrom az ablakon ha rágondolok hogy egy ilyen után sex... valójában ettől félek a legjobban hogy rossz lesz nagyon sokáig, esetleg még évekkel később is belenyilall ilyesmik. En nagyon nem bírom a fájdalmat főleg ezt a típusút.

1731. viameda (válaszként erre: 1730. - Kicsii2)
2019. dec. 2. 16:23
Fájdalom sose volt szerencsére, csak a lépcsőzés, gyerek emelés vagy bármi utáni vérzés... sokáig vártam, hátha jobb lesz, 3 hó, fél év...1 év után mtam a dokinak,h ez nem lesz jobb, akkor mondtuk, h akkor mehet a lézer. Végül kb 1,5 évvel loop után vettem rá magam. Azóta jobb, mert nem gáz ha cipekedek stb. Viszont az megmaradt, hogy mielőtt megjön, 2-3 nappal előtte már barnázok. Ezt nem értem amúgy miért lehet, doki szerint előfordul, ez van😃
1730. Kicsii2 (válaszként erre: 1729. - Viameda)
2019. dec. 2. 13:30

Mennyi idő után mentél el a lézeresre? ☺️

Azután is volt verzesed ? Meg ilyen nyomás ,mensi féle fájdalom ?


Meg mindig megvagyok mintha most kicsit kevesebb lenne de most többször gorcsol máskor nem volt ilyen max elsőnap ha minden igaz csütörtökre elkene múljon

1729. viameda (válaszként erre: 1728. - Kicsii2)
2019. dec. 1. 20:47

az már csak olyan volt mint egy máhszájseb, uh az lidokain spary és utána tényleg 2-3p sebpörkölés

Nekem ő csinálta, a leírás kb fedi ami volt:

[link]


De a loop komolyabb, az altasásos mindenképp.

1728. Kicsii2 (válaszként erre: 1726. - Viameda)
2019. dec. 1. 17:57

Lézereset hol csinálták ?

Ott nem is altattak el ?

1727. Kicsii2 (válaszként erre: 1726. - Viameda)
2019. dec. 1. 17:56

Nekem is loop volt de azt mondtak hogy az ilyen elektromos kis hurok ami egyből elégeti az ereket 🙄

[link]

Itt lehet bejelentkezni meg olvasni róla

Indolt be írtam a netre aztán ott kiadott oldalakat es onnan amelyik szimpi volt 😂

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook