Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1816. apertik (válaszként erre: 1815. - SSszonja)
2020. jan. 16. 20:07
Ugyanazt az eredményt kaptuk. Neked is 6 hónap múlva javasolt a következő kontroll?
1815. SSszonja (válaszként erre: 1814. - Apertik)
2020. jan. 16. 07:49

Igen 28 napra elég.ja akkor a Papilo drágább.. ez a Deflagyn 13 e körül van Pingvinpatikán. Amúgy meg asszem olyan 17e.

Lehet egyébként hogy enélkül is javiltam volna de most már nem merem abbahagyni..

1814. apertik (válaszként erre: 1813. - SSszonja)
2020. jan. 13. 14:18
Rákerestem és elvileg drágább, bár nem az ár a döntő, csak nem értem 28 napra elég egy doboznyi Deflagyn, mivel 28 aplikátort ír??? Papilocare kb.7500ft a 7 darab,ami egy heti adag.
1813. SSszonja (válaszként erre: 1812. - Apertik)
2020. jan. 13. 10:00
Drágább mint a Papilocare. Pingvinpatikan vettem ott volt legolcsóbb.
1812. apertik (válaszként erre: 1811. - SSszonja)
2020. jan. 11. 20:53
Köszi ránézek, mert nem ismerem. Papilocaret használok hónapok óta.
1811. SSszonja (válaszként erre: 1809. - Apertik)
2020. jan. 11. 15:31
Deflagyn gélt használtam kb két hétig a mintavétel előtt,szóval még nem is hónapokig.
1810. viameda (válaszként erre: 1808. - SSszonja)
2020. jan. 10. 21:48
szupi, majd elmúlik a 16-os is lassacskán. :)
1809. apertik (válaszként erre: 1808. - SSszonja)
2020. jan. 10. 21:20
Ennek csak örülni lehet. :) Nem látok tisztán én se, hogy mennyire fontos a minimum 3 hónap két vizsgálat között, ha igen akkor mit befolyásolhat.... hpv tipizálást valószínű nem, a cintecet és citologiat remélhetőleg szintén nem. Mit használtál?
1808. SSszonja
2020. jan. 10. 11:25

Most hívott a doki ezt figyeljétek: ugye nekem az előzményben volt már asc-h, voltak negatívak, de a cintec mindig pozitív volt még novemberben is,

Most ez a doki decemberben vett mintát,most hívott hogy a hpv 16 még jelen van de a szűrés csak asc-us és a cintec negatív! El se hiszem... visszafordul talán! Lehet hogy ez a gél segít? Huu most nyomni fogom ezerrel.

Azert még persze para van bennem, mert elsőre összekeverte a leleteket...aztán egyértelműen beolvasta, es többször visszakérdeztem de na... majd az emailes verziót azert még nem láttam. Ill ugye hogy csak 1 hó telt el az előző óta. Bár a cintecet az talan nem befolyásolja.

Azert úgy gondolom nagy gáz nem lehet már ennyi vizsgálat után... ugye egy picit örülhetek?

1807. Dragbo
2020. jan. 5. 11:22
1806. viameda (válaszként erre: 1805. - Viameda)
2020. jan. 4. 15:57
szóval 2018-ban😃
1805. viameda (válaszként erre: 1804. - Overtherainbow)
2020. jan. 4. 15:51
Nem, semmit. Az 1. után én is paráztam,m pont mentem 1 hétre nyaralni, repültem is...de igazából csak az utánaolvasás miatt volt a para. A 3. után meg fájt a helye, de azt meg a csaj adta be kicsit durvábban😃 Ja, aférjem is beadatt cska ő meg 2019+8-ban, neki se volt semmi.
1804. overtherainbow (válaszként erre: 1803. - Viameda)
2020. jan. 4. 15:28

Koszi a valaszt!


A vedooltas utan tapasztaltal barmi mellékhatást? Lehet olvasni hideget meleget a sulyos mellekhatasokkal kapcsolatban(bar a legtobb a 13-14 eves korosztalyra ter csak ki) ugyhogy bizonytalan vagyok egyenlore.

1803. viameda (válaszként erre: 1802. - Overtherainbow)
2020. jan. 4. 11:38

Nekem 2 külön dokim is mondta,ha megvan vmelyik fajta, arra nem fog hatni. De én beadattam,hogy amit kiműtöttek a High Risk, ne jöjjön vissza. Low risk elvileg van, de nem vártam tovább mert 3 éve nem tűnik el,igaz, szerencsére nem okoz semmit. Febr. körül megyek az első HPV szűrésre a 3 gardasil oltás beadása óta, kíváncsi vagyok maradt e a low risk vagy esetleg eltűnt.

Sajna ezek olyan új gyógyszerek, hogy nincs több évtizedes tapasztalat velük. Van egy tanulmány, azt veszik most akapul, aszerint amid van az ellen nem véd, de lehet 20 v 50 év múlva meg kivonják a forgalomból,m kiderül,h semmit se ér... te döntsd el kinek hiszel.

2020. jan. 3. 23:48

Sziasztok!

Decemberben voltam eloszor nemi szervi szemolcs eltavolitason, ami sajnos kiujult, ujra levetettem. Gondolkodom a vedooltason, viszont azt olvastam, hogy amig fertozott vagyok ertelmetlen. A doki nem emlitett ilyet, csak felirta a gardisolt. Valakinek van tapasztalata ebben?

1801. SSszonja (válaszként erre: 1800. - Viameda)
2020. jan. 2. 20:23

Nem volt még műtét. Április óta járok, volt azóta két negatív citológiam, de a cintec pozitív. Ez utóbbival nem volt hajlandó foglalkozni, kb nem is érdekelte,ezert dokit váltottam,aki azt mondta nézzünk új kenetet. De kb azt mondta hogy nagyon pici az esélye hogy ne kelljen. Jövő hétre lesz meg szerintem.

Ja és megtudtam vegre tőle: a cintec pozitív is visszafordulhat,elvileg előfordulhat. De hogy legtöbb esetben cintec poz esetén már cin 2 3 van tapasztalata alapján, csak a szűrés nem mutatja.Nálam is erre tippel.

1800. viameda (válaszként erre: 1799. - SSszonja)
2020. jan. 1. 16:51

Mikorra várható az eredmény?

Neked volt már műtétéd?

1799. SSszonja (válaszként erre: 1798. - Jegeskávé)
2020. jan. 1. 14:54

Persze nyugodj meg! Mi olyan gyakran járunk orvoshoz,hogy időben észrevesznek bármit szerintem😀biztosan rendben lesz pláne hogy ninvs hpv. De jó neked!

Én most várom még mindig a legutóbbi eredményt, de szinte borítékolom a műtétet magamnak.

1798. jegeskávé (válaszként erre: 1796. - Marx. 4.)
2019. dec. 31. 09:30
Köszönöm! Optimista vagyok,jelzésnek veszem a testemtől és elhagyom a cukrot-lisztet,hogy ezzel is segítsem a jó leletemet 😊
1797. jegeskávé (válaszként erre: 1795. - Viameda)
2019. dec. 31. 09:28
Hpv nincs! Viszont alhasi fájdalmaim vannak. Csináltak egy nagyon alapos hüvelyi ultrahangot,ami rendben van! Van egy kb 3.5 cm átmérőjű endóm a farok csont felett....lehet ez okoz panaszt? Irok ha tudok valamit.
1796. Marx. 4. (válaszként erre: 1794. - Jegeskávé)
2019. dec. 30. 07:32
Szia! Először is nyugodj meg! Nem biztos, h kiújult a HPV-d. Csináltass tesztet, biztos ami tuti. Remélem a legjobbakat! Írj, h mi volt! Ne feledd, ami nem öl meg az megerősít!
1795. viameda (válaszként erre: 1794. - Jegeskávé)
2019. dec. 29. 20:08

Azóta néztek HPVt? Az negatív volt?

Nyugi,biztos nincs gáz, főleg,h észrevették! Majd írj,h mi volt.

2019. dec. 28. 21:06

Sziasztok.

2017 es kálváriámról már írtam itt. CinIII és ezt követő konizációs műtétem jól sikerült. Félévente kontroll,ami idáig rendben volt. Most a decemberi rákszűrésem megint bem lett teljesen rendbe. Dokit csak telón hívtam,nem részletezte, csak hogy fogok kapni levelet be ijedjek meg. 3 hónap múlva ismételni kell. Sík ideg vagyok.

1793. viameda (válaszként erre: 1790. - Apertik)
2019. dec. 19. 21:48

Igen, én úgy voltam, h nem akarok már szülni, vágjon bőven, nem érdekel. De azt is megértem,h nem akarnak feleslegesen sokat kivágni, főleg aki fiatal, akar még szülni, mert utána meg ha nem tart jól a méhszáj akkor ugye feküdni kell,és esélyes a koraszülés. Szabad szemmel meg fene tudja mennyire látszik ez az elváltozás. Aztán a szövettannál kiderül,h upsz még maradt bibis rész.😃


Nekem annyi ismerősöm volt aki hosszú hétvégén szült vagy Húsvétkor és a doki wellnessezett v síelt... aztán az ügyeletesnél jött a baba. A bába a fontos, bár én császárral szültem, nekem az se volt.😃

1792. Marx. 4. (válaszként erre: 1790. - Apertik)
2019. dec. 19. 21:41

A császár sokkal rosszabb volt,mint ez a kettő. Na az aztán fájdalmas. És van olyan ember aki ezt önként beválalja egyéb okok miatt! Mostanában elég elterjedt a császárral szülés, főleg azoknál akik fogadott orvosnál szülnek, és valahogy több is a komplikáció.

Ezért adjon az ember pénzt a dokinak .....

1791. apertik (válaszként erre: 1788. - Viameda)
2019. dec. 19. 14:51
Most értettem meg így, hogy írtad a centiket, mégsem ugyanazt a műtétet hajtják végre mindenkin. Persze van benne logika. Az sem mindegy, ha valamit meg lehet úszni egy műtéttel, akkor inkább nagyobb vágás elsőre, mint kettő műtét.
1790. apertik (válaszként erre: 1787. - Marx. 4.)
2019. dec. 19. 14:47
Így még inkább nem semmi, amin keresztül mentél.... bizonytalanság nekem nehezen viselhető, de tanulom :). Teljesen igazatok van, már többször rájöttem felesleges fogadni orvost, de én mégsem mertem bevállalni semmit, pláne nem szüléseket és most is így vagyok vele. Pedig jól tudom, nem azon múlik a végeredmény magánba megyek-e.
1789. viameda (válaszként erre: 1787. - Marx. 4.)
2019. dec. 19. 06:43
A dokifogadással én is így vagyok...sosem volt saját nődokim, a terhesség+szülés is egy fillérbd se került, és másodszorra se csinálnám másképp😃
1788. viameda (válaszként erre: 1787. - Marx. 4.)
2019. dec. 19. 06:41

Ahogy olvastalak, mivel az loopnak rossz lett a szövettana, valószónű nem "épben" lett kimetszve, ezért kellett a másik műtét. Gondolom nem csak 2-3cm kellett így eltávolítani hanem többet, és ezért volt nagyobb műtéted. Biztos dönti el vagy az, h a doki mire esküszik. 😃 De ugye nem mindegy ki milyen fokú hámelváltozással kerül a műtétre.

Nekem is rossz lett a loop szövettana, de mivel épben metszette a doki, megúsztam egy újabb műtétet. Mondta is, h inkább direkt többet nyisszantott ki, az a biztos. Szóval biztos ezért nem gyógyult olyan könnyen,vérzett sokat. Mellettem aki feküdt 1,5cm nekem 3,5. Azért egy méhszájnál nem mindegy. :(

1787. Marx. 4. (válaszként erre: 1786. - Apertik)
2019. dec. 18. 19:57
Szia! Igazából nem tudom miért választották ezt a módszert. A terhességem vége felé az utolsó nőgyógyászati vizsgálaton mondta a doki, h ha megint p3 lesz a citológia akkor meg kell műteni. Az még rendben is volt. Az első után nem mentem vissza a szövettanért, hanem megvártam a kontrollt és ott kaptam meg az eredményt (le is tölt a doki, h miért nem mentem el érte). Na már akkor elküldött a nőgyógyászati onkológiára, h megbeszéljük a továbbiakat. Egy héttel később tudtam elmenni csak (mert persze csak csütörtökön lehet oda menni) és ott a doki megvizsgált és visszaküldött a rendelésre, hogy majd ott adják ki a beutalókat. Következő hétre kaptam időpontot a rendelőbe és megint egy héttel később tudtam menni intézni az aneszteziológust (persze hozzá is időpont kell). Ezért telt el 3 hónap a kettő között. Nekem nem volt fogadott orvosom ( régen volt egy kisebb nőgyógyászati műtétem, ott fogadott doki volt, aki megoperált, de nem vette észre h miómám van és az ambulancián kötöttem ki). Úgy gondolom, h ők is fizetést kapnak, ahogy mindenki más, minek még pluszba adni nekik ha a munkájukat végzik?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook