Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszélgetés a Harry Potter-ről (csak rajongóknak) (: (: fórum

Beszélgetés a Harry Potter-ről (csak rajongóknak) (: (: (beszélgetős fórum)


6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - D@nu)
2007. ápr. 23. 16:11
Én nem annyira......mert akkor végelesz...brühüüüüü
5. d@nu (válaszként erre: 3. - Vmbhc)
2007. ápr. 23. 16:08
Én ezt a feltámadásos dolgot nem olvastam, de egyből az jutott az eszembe, hogy kizárt, hogy Dumbledore meghaljon. :) Hát, majd kiderül, én már várom az utolsó részt. :)
2007. ápr. 23. 15:38

Imádom a történetet,rajongó vagyok!

Minden mesét szeretek,kivétel nélkül!

Vmbhc!

Én is valahogy így gondolom,szerintem is az egész a nagy terv része......legalábbis szeretném ezt hinni,mivel mindíg szerettem Pitont.És nem vagyok hajlandó elfogadni,hogy gonosz.

Remélem,az utolsó részben a "tékozló fiú" is kap egy kis tiszteletet potter részéről,én nagyon szerteném!:D)

2007. ápr. 10. 16:05

Van egy dolog, amin nagyon izgat a 6. résszel kapcsolatban. Kíváncsi lennék, hogy neked, mi a véleményed. Persze csak akkor, ha olvastad a 6. részt.


Arról van szó, hogy szerintem Serverus Snape (alias Perselus Piton) nem önszántából ölte meg Dumbledoret. Azt gondolom, hogy az a veszekedés, amit Hagrid kihallgatott az azért volt, mert Dumbledore arra próbálta rávenni Snape-et, hogy márpedig ölje meg őt.


Szerintem mindez szerepelt Dubledore tervében, s a 7. részben fény fog derülni az igazságra.


Biztos vagyok abban, hogy Harrynek igaza volt Malfoy halálfaló mivoltával kapcsolatban. Gondolom, hogy Malfoyt - aki nyilván más választása nem lévén csatlakozott a halálfalókhoz - csak úgy tudták megmenteni, hogy Snape ölte meg Dumbledoret. Vagyis nem vagyok benne teljesen biztos, hogy megölte, mert valahol olvastam, hogy Rowling azt nyilatkozta, hogy a 7. részben csodás feltámadásnak lehetünk a tanúi. Szerintem ő Dumbledorera gondolt.


Mit gondolsz?

2007. ápr. 8. 21:35
látom nagyon népszerű a fórum ezekszerint egy hp rajongó sincs a hoxán:(
2007. ápr. 7. 20:01

bárki ide írhat aki a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]harry potter[{[{[/A]}]}]-ről szeretne beszélgetni ha vannak egyáltalán hp rajongok

szívesen várok minden hozzászólést és véleményt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook