Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beszélgessünk róluk, 0-tól 18 évig: örömök, problémák, osszuk meg! fórum

Beszélgessünk róluk, 0-tól 18 évig: örömök, problémák, osszuk meg! (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. malnasimonika (válaszként erre: 3. - Anycácska,)
2009. aug. 1. 08:57
Látom jo nagy a köz a két gyerek között, jol ki jönnek egymással a nagy hogy fogadta a kicsit?azért kérdem, mert köztem és a testvérem között hét év van de nem igazán jo.
3. Anycácska, (válaszként erre: 1. - 28bb0619f6)
2009. aug. 1. 08:51

Szia !!!

Nekem egy 3 és fél éves kisfiam van. Röviden tömören egy angyal arcú ördög. Sokszor kiborít, már a sírás kerülget, de egy mosollyal és mondattam ami így hangzik "Bocsánat anya szeletlek !" már le is vett a lábamról. Na és persze van egy 21 éves lányom is ő már elköltözött a barátjához de őt is imádom. Persze mind a kettővel voltak, vannak problémák de azt hiszem, hogy üres és értelmetlen lenne az életem nélkülük. Én büszke vagyok, hogy az anyukájuk lehetek.


Azt hiszem ha bele lendül ez a fórum akkor jobban bele lendülök az írásba. Még kicsit félve írom le a gondolataim, mert egy másik fórumon félre értették amit írtam és ott minden voltam csak normális nem !! Remélem itt ez nem történik meg velem!!!

2009. aug. 1. 08:49
Szia nekem egy 4 éves fiam és egy kilenc honapos kislányom van.
2009. aug. 1. 08:36
Gyakorló anyuka vagyok sok sok tapasztalattal 0-tol egészen 18 éves korig vannak nekem is gondjaim és örömeim ezt a forumot azért hoztam létre hogy ezeket meg osszuk egymás között és ha tudunk akkor szóban segítsük egymást vagy együtt örülhessünk. Csatlakozzatok akiknek hasonló korú csemetéje van. Tegyétek fel kérédseiteket és hátha közösen sikerül megoldani.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook