Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszélgessünk Győzikéről, és a családjáról, pletykák... stb. fórum

Beszélgessünk Győzikéről, és a családjáról, pletykák... stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
6. emike (válaszként erre: 5. - E71af41436)
2006. nov. 14. 21:08
JÓPOFA VAGY ÉS ŐSZINTE:)
2006. nov. 14. 17:27

valahogy féltem,hogy ez a téma bekerül ide :)

nem fogom a topicot sűrűn látogatni :)

egyébként én párom is szerette nézni,xde mi kompromisszumot kötöttünk. az első két szériát miatta néztük,most ezt meg az előzőt miattam ne nézzük. elfogadta.

2006. nov. 14. 17:21
Győzike? Én salgótarjánban születtem, és nevelkedtem. Véleményem róla: pfuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjj
2006. nov. 14. 17:10
Abel Anita is ott volt igen. Nekem a velemenyem roluk: sszoornnyu!! Parom, oda meg vissza van a showmusorert.Hetfo este lazban eg.Igy o altala enis bele bele nezek. Azt nem ertem, h Bea miert van meg vele?Ennyire nagy ur a penz?
2006. nov. 14. 16:32
erre mondják, hogy egyik kutya, másik eb...
2006. nov. 14. 16:28
Tegnap néztem a Győzike showt.Kiváncsi voltam rá,mi baja van vele a Majkának.Megjegyzem Majkát soha nem tartottam sokra,de megint csak bizonyosságot nyertem arról,mekkora bunkó.Ok,hogy gondja van Győzikével,de a családját akkor sem kéne gyalázni.A stílusa meg...Jól hallottam,hogy Ábel Anita is szerepelt a rádióban?Mert ha ő volt akkor benne is nagyot csalódtam.Vélemény?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook