Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszélgessünk Győzikéről, és a családjáról, pletykák... stb. fórum

Beszélgessünk Győzikéről, és a családjáról, pletykák... stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2007. nov. 1. 21:09
nem a gondon derülünk,hanem a beszólásokon és a poénokon.Engem már rávett egy-egy epizód a pityergésre is .
155. lányom (válaszként erre: 153. - Galagonyabogyó)
2007. nov. 1. 12:29
Az a szó hogy "sztár" még talán nem vesztette el értelmét nálunk sem! Vagy ma már bárki sztár lehet, csupán azért mert bevállalós! Azt elismerem, hogy emelem kalapom előttük mert én ennyi mocsokságot ha valós, ha valótlan nem vinnék ország világ elé. Szerintem a magánéletet az embernek nem az egész országgal kellene megosztani.Főleg nem azokkal akik mások gondját baját azért nézik,hogy jó kedvre derüljenek. És ha azok valóságok! Akkor szórakozunk más gondján? Izléses dolog!
154. lányom (válaszként erre: 149. - Galagonyabogyó)
2007. nov. 1. 12:22

Ezt kinek írtad? Mert ha vissza szoktál olvasni akkor biztos olvastad , hogy ugyan ezet én már milliószor leírtam: senkinek nem kötelező!

Hát én nem értem!

2007. nov. 1. 10:17
sajnos így van.Sokan szidják Győzit,de ha belegondolunk ő csinálja jól,mert ma csak a valóságshow-ból lehet igazán megélni.Ha megtehetné,szerintem mindenki(a sztárvilágban) ezt tenné.
152. kitta73
2007. nov. 1. 10:04
Nincs ebben semmi,én szoktam nézni. Ha rossz kedvem van mindig felvidit,néha olyan butaságokat szokott mondani.Amugy meg neki van igaza. Jól megtolasodik,szorakozik és utazik.Csak azt sajnálom,hogy a családja rá ment erre az egészre.
2007. nov. 1. 07:27
persze,hogy nézi,hiszen a nézettsége magasan a legjobbak között van,és ez nem a véletlen rossz statisztika miatt van.
150. kitta73
2007. nov. 1. 07:26
Mindenki titkolja,de közben meg nézi Győzikét a tévében!
2007. nov. 1. 07:21
nem kértelek hogy nézd őket,mindenki eldönti kit és mit szeretne nézni.Ez nem vita tárgya.
148. lányom
2007. okt. 31. 20:16

Na és ha a Majkára, vagy az alig személyiségzavaros Ágicára gondoltok!

Lassan szupersztárok! MITŐL??????? Ez kész őrület!

És ugyan ki a fenét érdekli, Majka aroganciája Ágica feltünési mániája és még folytathatnánk. Érdemleges szinészpalánták, ó szegények ők lehet ,hogy túl normálisak ahhoz ,hogy láthatsuk őket?Na akkor nézze csak őket aki akarja Győziékkel együtt, én nem fogom az biztos. Elég, ha már a rádióban hallom őket vagy róluk, sőt, piszkosul sok is!!!!!!!

2007. okt. 31. 00:37

Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni(remélve hogy tudtok nekem segíteni),hogy ki látta a 2007/10/29-i Győzike show adását?Feltételezem sokan:) Csak azért,mert amikor Győzi pakolt haza,és rakta vissza cdket,szólt egy zeneszám.Szeretném megtudni a címét.De ha estleg nem emlékeznétek rá,itt a link,rákatt és meg lehet újra nézni az adást: [link]


Az előzőekhez szólva:Sziasztok!Én speciál seretem őket nézni,de most ettől teljesen eltekintek.Magyarországon a lakosság 2/3-a tagadja,hogy Győzikét szereti,és hogypfuj,nem nézi.Kérdem én,hogy akkor miért teszi egy kereskedelmi csatorna főműsoridőben be egy ilyen műsort,amit a lakosség 2/3-a útál és nem néz??Gondolom azért,mert ők megtehetik,hogy ennyi kidobandó pénzük legyen...Nem valószínű.A nézettsége magasan a legjobbak között van,és ez megcáfolhatatlan.

Hogy miért nézem?Azért mert szeretem tudni,hogy mit lehet elérni egy együttes alapításáért,és hogy mégis igazam volt:a pénz nem boldogít,attól még nem lesz harmónikus a családi élet.HA mindenem megvan,attól még elszúrhatom,és talán jobban,mint csórón...

2007. okt. 27. 14:58
Engem már megint nem kérdeztek,hogy kit akarok,sztárnak.Lassan már azt is megirják ki mikor megy ki a mellékhelységre.Ez azért már túlzás.
2007. okt. 27. 14:19

Ide jutottunk, hogy ennél fontosabb nincs az emberek életében?!! Mit lehet erről beszélni??

Az emberi butaságot lehet még fokozni??

144. Szapi
2007. okt. 27. 14:06
Egy országnak olyan sztárjai vannak, amilyeneket megérdemel. De kérdem én, hol és mikor vétkeztünk ekkorát, hogy ez a bűntetésünk?!!!!!
2007. okt. 27. 13:18
Ez se jött össze.Azt hittem meguszok egy napot,Győzike nélkül,de ez sem az én napom!A púpom tele van vele,hogy a csapból is ő folyik.
142. lányom (válaszként erre: 141. - Leona78)
2007. okt. 27. 01:02

Én még mindig csak azt nem értem, hogy bárhol szóbakerülnek mindenki elitéli, őket meg a rengeteg pénzről beszélnek amit állítólag kapnak!

Én nem szeretem nézni őket, és a TV-t is elítélem amiért ilyen dolgokat mutogat. Igaz nekem fogalmam sincs mi a valóság, mennyit kapnak érte,hallomásra pedig nem alapozok véleményt, de utálatos dolognak tartom ,hogy azon csámcsogjak ami esetleg másnak rossz, ha igaz amit mutatnak.Ha meg nem igaz, akkor egy tartalmatlan hülyeséget mi a fenének nézzek meg.

EMBEREK? HÁT NEM KÖTELEZŐ EZT NÉZNI, engem még senki nem kért számon miért nem nézem és beszélek róluk.Én már azt is unom, hogy ennyire beszéd témaképpen középpontba kerültek. MIÉRT? A Tv- talán a legnagyobb hibás , mint sok-sok másért!!! Nem szórakoztat, csak bosszantó, rémítő dolgokat , elképzelhetetlen nem normális agy szülményeivel akar szórakoztatni. Rémületes, nem is gondolnak arra ennyi ocsmányság, és borzalamas gyilkolás....stb hány ember jellemét befolyásolhatja? Nincs mindenki jelleme , akarata vasból. Sokszor olyan mintha oktató filmet forgatnának, hogy lehet gyűlölni, ölni, rabolni, eszetlen módon élni. Na akkor szórakozzunk, és még ezért fizetünk is ,és ugye nem is keveset!

141. leona78 (válaszként erre: 140. - B59d693a46)
2007. okt. 26. 22:40
Teljesen egyetértek veled.Szörnyűek,de ameddig van nézettség,addig ez fog fő műsor időben menni:((((
2007. okt. 26. 16:20
Iszonyú, megint ez az ökörség lesz főműsor időben!!! 30-40 millióért eljátsszanak vmit, ami persze nem igaz, de hát a show-nak mennie kell...ahogy láttam a reklámban az lesz, ahogy egymással ordítoznak és "válnak", amiről persze azóta kiderült, hogy kamu az egséz. De hát a magyar embernek ez kell, ez a színvonal. Nyilván, ha nem néznék meg annyian, nem kapkodna utánuk az RTL klub.
139. lányom (válaszként erre: 137. - 0a395372c3)
2007. okt. 26. 16:13

Bocsi! Ne hogy félre érts, de olyan sok az ellentmondás akét sorban amit írtál, valóban ezek akérdesek merültek fel bennem, és te azt írod.hogy őszinte emeberek barátságát szeretnéd.

Remélem nem voltam sértő, mert nem annak szántam.

De tényleg nem értettem.....az 53.hozzászólásodat.

138. lányom (válaszként erre: 137. - 0a395372c3)
2007. okt. 26. 16:09

Valójában nem érdekel hogy mennyi pénzt kapnak érte!

De azt azért elárulhatnéd nekünk, te honnan tudod mennyi pénzért csinálják ezt a borzalmat!Vagy ez is csak olyan szokásos "hallottam" ítélkezés? Én például nem nézem őket, ne tedd te sem ha nem szereted. Engem dühit, azért mivel senki nem kötelez rá, hát nem is nézem már! Sőt még Beát sem tudom sajnálni, ha arra gondolok amit írsz? Hisz azt írod annyi pénzért te is eljátszanád! Akkor miért sajnálod a Beát? :) :) Nem igazán értem!

2007. okt. 9. 13:14
most már megint öket kellesznézni az ert elen annyi pézért én is eljátszanám azt amit ök deha nem játék akkor sajnálom beát a sok meg aláztatásért ami érte
136. lányom
2007. szept. 20. 02:31

Nem tudok érdemleges véleményt alkotni, mert nem ismerem az igazságot.Amit a TV-ben látok az elképesztő, de nem tudom valóság-e,vagy csak forgatókönyv szerint zajló rettenet.Szerintem az emberek többsége csak találgat, meggyőződés nélkül alkotnak véleményeket, ítelkeznek..stb.

Én remélem nem így él az a család.Ha pedig ez a valóság szégyen a telvizióra nézve, hogy ezt mutogatja.Miért? Ha a Gáspár család áldását adja is rá, akkor sajnos fogalmuk sincs róla hogy pl. a gyerekeik jövőjét hogy fogja befolyáslni ez a sorozat.

135. wicca23
2007. szept. 10. 22:45
No comment..
2007. szept. 10. 15:26
M1-en bevallotta, hogy az egész kiabálosdi, meg a nagy ricsaj direkt volt, és a két gyerek is nagy szinész:) Ezt kérték tőlük.
133. julis11
2007. aug. 25. 19:41
Nagyon sajnálom azokat a gyerekeket, kiközösitették őket rájuk senki nem gondolt a nagy pénz hajhászás közbe. Beszélni se tud és ő akart polgármester lenni? Vicc
132. Szapi
2007. aug. 10. 23:00

Most tényleg szétmentek, vagy ez is része a show-nak?! Ha igen mi lesz a műsorral?! Lehet, hogy annak is vége?! Akkor mégis van Isten!!!

Szeretném már úgy bekapcsolni a tévét, hogy ne a Gáspár család valamely tagját lássam. Annyi más jobb és szebb dolog történik a világban, arról akarok tudni!!!

131. Teráz
2007. aug. 10. 22:53
Ki az a Győzike ?!?!
2007. aug. 10. 22:45
A penzert a csaladi eletuket tettek kockara,es egy orszag csamcsogot hogy mit muvelnek/meg ha egy resze szindarab volt!/
129. jemma
2007. aug. 10. 20:05
csájé, more, dicsak:))))
128. LoLiNa
2007. júl. 15. 11:07
Undorítóak!
2007. jún. 8. 19:06
Sok pénzt kaptak a show-ért, csak közben tönkrement a házasságuk a családi életük. Szerintem senkinek semmi köze nincs azokhoz a családi vitákhoz amik mentek az utolsó időben, de az egész ország végignézte ahogy széthull egy addig boldog család. A gyerekekről nem is beszélve, nekik sem tett jót a sok viszály ami ment Győzike és Bea asszony között. Ez már sosem lesz a régi...azé én sajnálom őket...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook