Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgessünk bármiről 🙂 fórum

Beszélgessünk bármiről 🙂 (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
6889. Anyucikóni (válaszként erre: 6888. - Andilaci)
dec. 6. 21:53
En pálinkás csokit kaptam....nyammmii
6888. andilaci (válaszként erre: 6887. - Andi.Bobi)
dec. 6. 21:29

Bizony járt.Mikulás piper cuccokat hozott leginkább.

-deo

-tusfürdö

-testápoló

-borotva

6887. Andi.Bobi (válaszként erre: 6885. - Andilaci)
dec. 6. 17:02

Igen meg!

Egy nagy rally autót hozott, meg egy meleg sapkát sálat :)

Olyan jó ki sál, cső alakú kívül termo, belül szőrme. Rá megy kicsit a vállára is. Örültem neki.. Csak kesztyűt nem akar fel venni..

Nálatok járt a Mikulás? 😄🍬🍰☕

6886. Anyucikóni (válaszként erre: 6885. - Andilaci)
dec. 6. 15:38
Már írtuk. Nálunk 5-én este jön, mert reggel nem lenne idő kiélvezni a meglepiket.
6885. andilaci
dec. 6. 13:24
Megjött reggel a Mikulás?
6884. Anyucikóni (válaszként erre: 6876. - Andi.Bobi)
dec. 6. 11:52
Játék ebben az időben nekünk is sok volt. Akkor kaptam rá a "vaterázásra". Minden ami feleslegessé valt, eladtam. A fiam vonatos volt, kocsik a mai napig sem érdeklik.
6883. Anyucikóni (válaszként erre: 6882. - Szederke66)
dec. 6. 09:47
Gondoltam, hogy ti valamilyen hidegebb helyen lakhattok, mert a -8 azért nagyon soknak tűnt. :O brrrrrrrr
6882. Szederke66 (válaszként erre: 6881. - Szederke66)
dec. 6. 09:43
Mi egy Völgyben lakunk
6881. Szederke66 (válaszként erre: 6880. - Anyucikóni)
dec. 6. 09:42
Mire beértünk Budapestre -1 fok lett
6880. Anyucikóni (válaszként erre: 6879. - Szederke66)
dec. 6. 09:38

Az durva, hogy megfagyott! :O

Nálunk tegnap megvolt a nagy mukilás meglepi! Vityám kapott egy tolltartót meg egy minecraft figurát. Hát majd' kiugrott a bőréből a kis pöcsös!! :)

dec. 6. 08:16
Beszámoló: Ma reggel mínusz nyolc fok volt Lacikán, mikor indultunk. A kocsi nagyon jeges állapotban várt minket. Kapartunk. Tegnap részt vettem egy tanfolyamon. Érdekes volt. A héten már vizsgáztam is egyet E-learning tanfolyamon. Este megvártam a férjemet a munkahelyemen. Így sikerült fél hétre hazaérnünk, de legalább gyűjtöttem egy kis időt. Este még főztem a kutyáknak csirkét meg kacsa szívet. Magunknak virsli vacsorát gondoltam, de a férjem nem evett csak kekszet. Ivott egy pálinkát, és kólát, mert fájt a gyomra, és minden folyománya meg volt ennek a dolognak, ami ezzel jár. Mivel levettem a virslit a fagyóból, kénytelen voltam megfőzni. Kitettük a tornácra edénybe, reggelre jéggé fagyott. ( 1 kg Bécsi Virsli) Este majd meglátom, hogy a mi vacsoránk lesz-e vagy a kutyáké. Tegnap hazafelé Valkón - szomszéd falu - láttunk egy csúnya balesetet településen belül. Két kocsi árokban, egy az úton összetörve. Sok ember összeverődve. Katasztrófa turizmus. Szerintem valamelyik okos beelőzhetett a kanyarban, mert fontos volt neki, hogy nyerjen egy percet. Nem tudom, személyi sérülés történt-e, mert mi csak elsuhantunk az esemény mellett, ami nem a szemünk előtt történt. Őrültek az emberek komolyan. Falun belül biztos nem ötvennel ment valaki, ha két kocsit is az árokba tolt és totálkárosra tört. Ma jó lenne a fél hármasra busszal hazamenni, remélem, hogy sikerül.
dec. 6. 07:56

Jó reggelt!

Kellemes napot nektek!

Ma én is jég kapirgálással kezdtem a napot.

dec. 6. 07:40
Kellemes Mikulás Napot mindenkinek. Olyan hideg volt ma reggel, hogy a kutyákat is csak sütőlapáttal tettem ki. :-) 10 percre engedtem ki őket rohangálni. - 8 fok volt.
6876. Andi.Bobi (válaszként erre: 6875. - Anyucikóni)
dec. 5. 20:35

😀

Mi elmentünk a Li.. Libe. Volt kicsi bevásárló kosár is:) az én kicsikém nagy komolyan bevásárolt😂

Tudja mi a jó:)

Kapott finomságokat. Játékot most nem, annyi van.. A múltkor megszámoltam 20 db autója van kicsitől a nagy dömperig.. Kettő motor, egy big autó.. Hinta, labdák plüssök egy nagy doboz ez az.. Építőkockák, zenélők. Sok... Mindenfelé a lakásban van valami😂😂😂

Én meg még akarok venni neki egy csúszdát itthonra🤣 szerintem lemondó róla..

dec. 5. 20:06

Itt járt a Mikulás!😊

Mi jót kaptak a törpék?

6874. Anyucikóni (válaszként erre: 6873. - Emili85)
dec. 5. 17:08
Csak addig szegény lányod tönkremegy ebbe.😞😞😞 Nem értem én ezt a sulit. Pikkelni ilyen kicsi gyerekre! Hallatlan. Felháborító!
6873. Emili85 (válaszként erre: 6872. - Anyucikóni)
dec. 5. 16:17

Hidd el próbáltam.Meséltem hogy a tanárok közölték hogy így cuki úgy cuki ahogy vért izzad,de semmivel sem viszonozták! /érdemek után járó plüss egy estére/

Én mondtam neki már a sok csalódás után hogy ezt fejezze be,adja önmagát,ne mondjon le önmagáról soha senki más kedvéért,aztán ha ez valakinek nem tetszik majd elbeszélgetek vele.

SOHA nem fogják észrevenni ezek a tanárok hogy ő okos,mert nem nyalok,de majd felsőben megnézem az eddig benyalt szülők kölke teljesítményét és az én gyerekemét velük szemben!

6872. Anyucikóni (válaszként erre: 6871. - Emili85)
dec. 5. 16:00

Elhiszem, hogy okos. Nem is ezt akartam megkérdőjelezni. Csak néha jobb a kis lelküknek, ha úgy tálaljuk a kakát is, hogy az jó. Nem kell még mindent tudniuk. Én csak ezt akartam irni. Nyilván itt mondhatnád azt is, hogy kevésbbé legyél izgága vagy a tanárók észrevegyék milyen okos vagy.

Ilyesmire akartam kilyukadni.

6871. Emili85 (válaszként erre: 6870. - Anyucikóni)
dec. 5. 15:25

Nem titkolózok előtte,soha nem is tettem,hazudni meg pláne nem fogok!

Tudja nagyon jól hogy utálják a tanárok,mert ő zizegő és miattuk kell menni!Átlagon felüli az IQ-ja/ most mérték ugyanitt/ így nem kell hogy okosabb legyen.Láttam dolgozatot ahol áthúzták a megoldását mert rossz,de a jó gyerek ugyanazt írta annak érdekes mód jó volt a megoldás...

Mindent tud,kerek perec!

6870. Anyucikóni (válaszként erre: 6869. - Emili85)
dec. 5. 15:20

Sajnálom szegényt. Kicsit még korai neki ez ilyen hozzáállás.

Amúgy ő ezt tudja mi zajlik most körülötte? Vagy másképp tálaltad neki? Gondolok itt pl arra h ázt mondod "azért megyünk a dokrornénihez hogy te okosabb/nyugodtabb/stb legyél"

Vagy ő full érzékeli hogy te dühös vagy és őt most kipécézték?

6869. Emili85 (válaszként erre: 6865. - Szederke66)
dec. 5. 14:56

Köszönjük!Fáradtan,de már nyugodtabban!

Anyuci!Az összesített szakmai vélemény menni fog a suliba levélben.Innen fognak tudni mindent hogy mi volt!

A suliváltásról sokat beszélgettünk,de hősiesen azt mondta,hogy marad,lerázza magáról és beveszi a leszarom tablettát!

6868. Anyucikóni (válaszként erre: 6863. - Emili85)
dec. 5. 14:12

Szia!

Biztos minden oké lesz már. Csak a tanárokkal is kéne erről majd beszélni. Vagy ők kitől tudják meg mi volt a dokinál?

Én még mindig meggondolnám a helyedben a suliváltást. Akármennyire is azt mondja a lányod, hogy ő nem menne másikba. Ez nem jó iskola. Nem tudom mitől lehet ilyen, de nem jó. Már abból, hogy felmerül benned ez a szó: "TERRORIZÁLJÁK" :O :O

6867. Icuska538
dec. 5. 14:06

Jaj dehogy gond ...arra emlékeztem te dolgozol ott

.... es érdekességként irtam meg

6866. Szederke66 (válaszként erre: 6866. - Icuska538)
dec. 5. 13:22
Igen, terjeszkedik. Ez miért gond? a férjem fiatalabbik fia is ott dolgozik.
6865. Szederke66 (válaszként erre: 6861. - Emili85)
dec. 5. 13:06
Hogy vagytok Emili?
6864. Andi.Bobi (válaszként erre: 6863. - Emili85)
dec. 5. 12:35
Ölelés a kis csajnak, meg neked is!
6863. Emili85 (válaszként erre: 6862. - Andi.Bobi)
dec. 5. 12:28

Már itthon vagyok,kisimulva,nyugiban! :)

"Szépen" elmondtam,hogy mi a helyzet az iskolában,a tanárokkal,a lepénzeléssel és a tövig benyalással.És hogy én ebben nem vagyok társ.Kifakadtam,elmondtam mindent.Azt kell hogy mondjam,hogy mostmár tisztán lát és igazat ad nekem a dilidoki.Minden rendben lesz,mert nem hagyom a gyerekem terrorizálni,sem dilidokinak,sem tanárnak se kölöknek! :)

6862. Andi.Bobi (válaszként erre: 6861. - Emili85)
dec. 5. 12:12

Szia!

Nyugi, remélem minden rendbe jön!

Szerintem nincs semmi baj a lánykáddal, csak nem bírja a megkülönböztetést az iskolában.

A kis lelkét kellene neki erősíteni, bíztatni.. Így gondolom, aztán nem biztos, hogy így van.

Majd írj mi van veletek!

6861. Emili85
dec. 5. 08:54
Sziasztok! Emlékeztek, min megyek keresztül. Tegnap vittem a leányt hallás vizsgálatra ma dilidoki.... Betegen, lázasan itt ülök kockára fagyva... De amit ma tőlem kapnak azt nem teszik ki az ablakba! Van a suliban pszichológus, de az nem jó..... Sétáljunk hóban fagyban több km-t hogy a gyerek után ők kapják a pénzt! Egy frászt, ebből ma cirkusz lesz!
6860. Szederke66 (válaszként erre: 6859. - Anyucikóni)
dec. 5. 08:06
Igen. Évvégi hajtás van I am sorry
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook