Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgessünk bármiről 🙂 fórum

Beszélgessünk bármiről 🙂 (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5675. Anyucikóni (válaszként erre: 5674. - Emili85)
ma 14:15
Mi -céges kocsit- vettünk 2 éve egy Punto-t. Azt használom. De arra már többet költöttünk mint amennyit az egész autó ér. :(
5674. Emili85 (válaszként erre: 5673. - Anyucikóni)
ma 13:54
Lutri, ez tény, de ha szalonból akarod a gatyád rámegy a szervízre. Jó ez így. Én nem vezetek, nincs jogsim, de már kaptam ígéretet, hogy kapok egy smartot csak tegyem le a jogsit. :D
5673. Anyucikóni (válaszként erre: 5672. - Emili85)
ma 13:49

Te nem vezetsz?

Én is szeretnék egy picit nagyobbat...de a használt autó annyira lutri.

5672. Emili85 (válaszként erre: 5671. - Anyucikóni)
ma 13:41
Mindenképp nagyobbat.A férjem kinézett egy kombi astrát.Én ebbe nem szólok bele,olyat vesz amilyet akar.
5671. Anyucikóni (válaszként erre: 5669. - Emili85)
ma 13:24
Milyen kocsit szeretnétek? :)
5670. Anyucikóni (válaszként erre: 5668. - Szederke66)
ma 13:24
Ja, elnézést...lemaradhattam róla. A közalkalmazotti bértábla egy rakás..pfff..abból megélni nem lehet.
5669. Emili85 (válaszként erre: 5660. - Anyucikóni)
ma 11:29
Mindig viszek papírt, mert nekem csak szemét, nekik osztálypénz. Holnap megyünk kocsit venni, ma pedig jönnek 2 db drágább papagájért. Csak még azt nem tudom hogy fogom bevadászni őket.
5668. Szederke66 (válaszként erre: 5667. - Anyucikóni)
ma 10:42
Már régen is írtam, hogy nem jött össze. Drága vagyok a KLIKK-nek. Közalkalmazotti jogviszony, fiatalabbat olcsóbban kapnak vagy nem kapnak.
5667. Anyucikóni (válaszként erre: 5666. - Szederke66)
ma 10:32

Óóóanyám, ha már a kocsma sem megy...jajj...bajvan! :(

Nem volt amúgy nehéz megszokni városból egy ilyen kis településre költözni? Én nem szeretem bp-et, de faluban nem tudnék élni. Inkább egy nagyvárosban. Ami úgyis 100x nyugisabb, mint ez a hülebudapest.

Miújság a helyi munkával? Nem lesz végül?

5666. Szederke66 (válaszként erre: 5665. - Anyucikóni)
ma 10:25
El akarják adni a kocsmát. Szerintem le akarják szoktatni magukról a vendégeket. A faluban kb. 2500 -an lakunk. Ez olyan átlagos. Ja, és van még egy pár kocsma. :)
5665. Anyucikóni (válaszként erre: 5664. - Szederke66)
ma 10:24

Azért a kutyusokkal való séta, gondolom neked pihenés. ;)

Hihiii...ez már nagyon elit falu lehet! :))

5664. Szederke66 (válaszként erre: 5663. - Anyucikóni)
ma 10:09
Nem pihentünk. Kertben locsoltunk. Kimentünk a kutyákkal sétálni. És röhögtünk. Megosztok veletek egy jó sztorit. Este miután a villanyszerelők levonultak, mi kivonultunk a faluba sétálni a két fiatalabb pulival. Kinn lakunk több, mint egy éve, de, ha háromszor voltunk a helyi becsületsüllyesztőben. A férjem ivott volna egy jó féle pálinkát. Hallottatok már olyat, hogy egy helyi falusi kocsmában csak Vodka volt mint az oroszoknál? Röhögőgörcsöt kaptam. Egy falu, minek a kocsmájában nem hogy valamilyen fajta, hanem semmilyen fajta pálinka nincs. így ittunk sert.
5663. Anyucikóni (válaszként erre: 5648. - Szederke66)
ma 10:07
Nézd a jó oldalát: legalább pihentetek! ;) Nem kő mindig dolgozni! ;)
5662. Anyucikóni (válaszként erre: 5652. - Andi.Bobi)
ma 09:57
Tökjóóó! Ügyi vagy! Nekem is hasonló. ;) Előkerülnek pólók, nadrágok, amiket már rég hordtam. Mondjuk a melltartóméretem is D-ről C-re módosult...de ennyi asszem belefér. ;)
5661. Anyucikóni (válaszként erre: 5657. - Emili85)
ma 09:56
Egy újabb kocsinak én is örülnék, mint majom a farkának! ;) :)
5660. Anyucikóni (válaszként erre: 5657. - Emili85)
ma 09:55
Óóómilyen szorgos anyuci vagy! ;) Na ez én lehet nem leszek sosem :D :D
5659. Anyucikóni (válaszként erre: 5645. - Andi.Bobi)
ma 09:55

Szerintem tökjól kezelted. Tök felesleges tépni a szádat egy kétévesnek ott helyszínen. Úgyis pont leszarja. Én úgy voltam mindig, meccseljék le ők. Most is hasonlóképp vélekedek. Amíg tettlegesség nincs, én biztos nem lépek közbe a játszótéri kakaskodásba.

Ha meg meguntad, ő meg nem érti, akkor hónod alá csapod a kis gazembert és irány haza. Ennyi. A tetteid sokkal többet "beszélnek", mintsem magyaráz neki ott percekig. Nálunk anno 2-3 alkalommal volt hiszti a közértben..na, nekem se kellett több: kosarat le, gyereket fel és kiviharzottam az üzletből. Gyereket a házig vittem, bármennyire kapálózott is. Na, ott megkapta fejmosást. De én nyilvánosan nem fogok vele sem veszekedni.

ma 09:50

Sziasztok!

Látom tegnap nem volt túl felhőtlen nap senkinek..

Nekem laza volt. Csak f11ig dolgoztam, ketten egy másik anyukával és a fiúkkal benéztünk a régi oviba, aztán még hagytuk őket játszani. Otthon főzőcskéztem, (kétfélét) meg már otthon lehet hagyni a törpét, még le is szaladtam 2x - egy kisboltba meg egy fehérnemű üzletbe.

Nálunk csak az esti fekvésnél van egy kis harc, amúgy jófej a gyerek. Néha nem ért a szóból, de azt tudjuk kezelni.

Ma újra suli, újra egésznapos munka. :)

5657. Emili85
ma 09:39
Sziasztok! Szép napot mindenkinek! Ma és holnap papír gyűjtés a suliban. Viszek is pár kilót... Valamelyik nap meg körbejárjuk az országot, mert lecseréljük a kocsit. Tök jó lesz. A férjem már most olyan, mint gyermek a játékboltban!
5656. Andi.Bobi (válaszként erre: 5654. - Leoborta)
ma 09:15
?
5655. Szederke66 (válaszként erre: 5654. - Leoborta)
ma 09:11
Vicces vagy. :-)
5654. Leoborta
ma 09:11

Az én kicsimet nem viszem ki a játszótérre, nem találná fel magát. Inkább elvittem egy idegen nagyvárosba, idegen nagy házba, s ott hagytam. Majd hazajön, ha akar.

(19 éves a picim, s egyetemista) :D

5653. Szederke66 (válaszként erre: 5652. - Andi.Bobi)
ma 09:09
Ügyes vagy Andi!
5652. Andi.Bobi
ma 09:05

Úgy örülök a fogyásnak😃

Ma reggel egy régi pólót,amit már rég nem tudtam hordani,felvettem és jó,még bő is kicsit.

A farmerom is jó:) Van egy vasi új farmer is,még akkor vettem mielőtt terhes lettem,címke is rajta. Az is jó,kicsit passzos,ehhez kell még pár kiló.

Tele a szekrény ruhákkal,szép lassan előkerül minden:))))

5651. Andi.Bobi
ma 09:01

Szép napot mindenkinek!!

Nekem jól indult,mosolygok:))

A kisfiam egy angyal volt reggel:) sok puszit kaptam:) gond nélkül mentünk a bölcsibe..

még futottunk,játszottunk közben.

Bent szólnom kellett mert megvan harapva a kis karja:( tegnap is megharapták,látszik a kicsi száj forma,fog nyomok. Pénteken is,akkor nem lehet kivenni,hogy mi az..azt hittem megütötte,de nem az is harapás,már látni:(

ma 07:46
Sziasztok
5649. Emili85
tegnap 20:59
Sziasztok! Hosszú nap végére értem. Gyermekem is elaludt végre. Kiakasztották a suliba és rajtunk vezette le. Ma semmi nem volt jó... Én is alszok egyet, rámfér. Jó éjt Nektek!
tegnap 20:24
Haza érünk. Nem volt sokáig áram. Egy munkagép elvágta az árokban a házunkba csatlakozó vezetéket. Hurrá! Mindennel tudtam haladni az este!
5647. Andi.Bobi (válaszként erre: 5644. - Andi.Bobi)
tegnap 18:31

Ma nagy játszótéren voltunk,csuszda,hinta,sok minden van ott.

Volt egy kislány,jóval nagyobb volt mint a kicsim,ő meg őt piszkálta..

5646. Andi.Bobi
tegnap 18:27

A bölcsődében szót fogad,nincs semmi panasz:) itthon engedi ki a gőzt..

Sokkal nagyobb a kortársainál,akkora mintha 3-4 éves lenne. Pedig csak két éves és négy hónapos. Többet várnak el tőle ha ránéznek.. egy méter magas ha nem több. 15 kiló biztos:))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook