Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgessünk bármiről 🙂 fórum

Beszélgessünk bármiről 🙂 (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
6937. Anyucikóni (válaszként erre: 6931. - Frittata)
ma 15:20
Borzasztó. Ahelyett hogy mindneki kapna munkát az otthonhoz közel, ehelyett túltöltik a fővárost. Krvmagyarorszag, deutállak!
6936. Anyucikóni (válaszként erre: 6934. - Frittata)
ma 15:18

Akkor mi valószínű közel dolgozunk egymáshoz. Csak nekem 20p kocsival.

Nekem gyerek miatt kell korábban kelni: neki megcsinálni egy kis uzsonnát,teát, ruháit elérakni, kakaót csinálni meg müzlit ha kér. Szóval nem könnyű, de 80% ban elég gördülékenyen megy. Mondjuk én nem vagyok nyűgös reggel, szóval ez a rész szerencsére nem nehezíti a körülményeket.

Ja, a hörcsögöt néha elfelejtem megetetni, de ezt már megszokta😂😂tartalékol.

6935. Frittata (válaszként erre: 6933. - Szederke66)
ma 14:18

Nálam a készülődés negyed óra :D

Nyúl kienged, megetet, öltözés, iszom egy pohár vizet és adios. Gyűlölöm a reggeleket így gyorsan túlleszek rajta... :))

6934. Frittata (válaszként erre: 6932. - Szederke66)
ma 14:14
Agglomerációból jöttök ti is, csak én a Pilisből :). A vonat nekem egész jó, ha jön... De mindig van vmi fennforgas... Így inkább korán kelek, kocsi otthagy P+R-ben és kicsit még hévezek.
6933. Szederke66 (válaszként erre: 6930. - Anyucikóni)
ma 14:11
Én négykor kelek minden nap
6932. Szederke66 (válaszként erre: 6929. - Frittata)
ma 14:11
Mi fél hatkor indulunk
6931. Frittata (válaszként erre: 6930. - Anyucikóni)
ma 14:09
Én sem örömömben csinálom, gondolhatod. Meg úgy általában senki. 18 éve ingázok BP-re, évekig napi 4-5 órát. Egyszerűen besokalltam, de az istennek nem találok normális melót a környéken.
6930. Anyucikóni (válaszként erre: 6929. - Frittata)
ma 13:54
Olyan korán nem tudnék felkelni. Már most kivagyok, hogy január/februárban nem pihenhetem ki magam, mert gyerekkel indulni kell mindennap suliba, 7.30kor. Pedig én ebben a két hónapban nem dolgozom, tavaly az oviba járást úgy csináltuk, hogy amikor magunktól felkeltünk, utána indultunk. Volt, hogy csak 9-re mentünk be.
6929. Frittata (válaszként erre: 6928. - Anyucikóni)
ma 13:01

Akkor már felénk is. Gondolom. :)

Hatkor el kell induljak legkésőbb, hogy ne a dugóban üljek.

6928. Anyucikóni (válaszként erre: 6925. - Frittata)
ma 12:58
Reggel 8-kor már jó volt minden, még a nap is próbált kisütni. Legalábbis Bp északi részén. :)
6927. Szederke66 (válaszként erre: 6925. - Frittata)
ma 12:26
Inkább csak csúszott az út, és valami ónos eső féle esett.
6926. Szederke66 (válaszként erre: 6925. - Frittata)
ma 07:58
Köszönöm, kedves vagy. Üdv itt is a csapatban.
6925. Frittata (válaszként erre: 6924. - Szederke66)
ma 07:58

Ne törődj vele, engedd el a tegnapot.

Ma reggel hóesésben indultam, ti is? :)

6924. Szederke66 (válaszként erre: 6923. - Anyucikóni)
ma 07:39
Én sem értem, s tegnap bele is fáradtam ennek az elemzésébe. Mindig vannak olyan okoskodók, akik felbosszantanak
6923. Anyucikóni (válaszként erre: 6921. - Szederke66)
ma 07:34

Pfff..rádásul 2 éves...a legidegesítőbb kor..

Anya hogy viszonyul kettőjük viszonyához? Kinek ad igazat, pl veszekedés utan?

Nem lehet hogy D azért kap meg mindent, hogy kompenzálanak a kisteso miatt?

Csak hangosan gondolkodom...

6922. Anyucikóni (válaszként erre: 6921. - Szederke66)
ma 07:31

Szia

Ja, azt hittem újra felment a pumpa hétvége után. Szorri

Viszont ez a tesó dolog lehet kiváltja. Előtte is ilyen volt? Mennyire szekálja a kicsit? Azért kérdem, mert van egy barátnőm, ott a nagy rohadtul utalja a kisebbet és ez a viselkedésen is meglátszott/meglátszik.

6921. Szederke66 (válaszként erre: 6920. - Anyucikóni)
ma 07:13
Jó reggelt. Anyuci, igen Dórinak van egy két éves testvére. A cikk egy három héttel ezelőtti dologról szól. Volt erről egy fórum is. Mostanában nem volt nálunk a csaj.
tegnap 16:18

Szederke kedves, látom a kis luvnya megint az idegeiden táncolt. 😔 Sajnálom.

Most neki van egy testvére is, jól olvastam? Őt is ilyen terrorban tartja?

6919. Szederke66 (válaszként erre: 6918. - Anyucikóni)
tegnapelőtt 11:45
Szia Anyuci! Most nem Dóris buli volt. Mi mentünk be Budapestre Kamillt köszönteni. Jó volt. :-)
tegnapelőtt 08:52

Emili, hogy vagytok? Gyerkőc? És te?

Andi, nálatok már nincs senki, aki beteg?

Ildikó, láttam kiírtad, hogy mentetek szülinapozós családlátogatásra, milyen volt? A kis hisztérika is jelen volt?

tegnapelőtt 08:50

IttazÚjraHétfő :)

Én már látom az alagút végét, a héten még munka van, utána már lassan letesszük a "lantot". Terveim szerint jövőhét szerda lenne az utolsó munkanapunk az évben. Aztán pihi egészen január 9ig. És onnantól is csak heti 1 munkanap lesz beiktatva egészen márciusig. ;)

Deszeretem az évelejét!!

6916. Icuska538
dec. 9. 19:05
Kár bántani ezt a nőt. Lehet csúnyán szólt...de ezt csak az tudja átélni aki ilyen helyztben volt /van.
6915. lapbarna
dec. 9. 18:31
Egyet szóltam hozzá, azt is törölték.😀
6914. birebora (válaszként erre: 6895. - MoonFény)
dec. 9. 17:55
Te így beszélsz arról az emberről aki ott hagyta érted a családját, gyerekét, asszonyát? Vele is így beszélsz? Nem gondolod, hogy lehet már megbánta és inkább az első gyerekével (szándékosan nem írok le a kölök szót) van mint veled és menekül tőled addig is nyugta van? Nem gondolsz ilyet?
6913. MoonFény (válaszként erre: 6911. - Szederke66)
dec. 9. 14:19

Valóban, de ide is jöhettek volna. De hát azt ugye nem mert akkor nem tudnak egész nap a telefonjukon játszani mert nekem kell segíteni vagy a picivel játszani. Ha meg a mama nem látta egy hónapja a fiát.... Nos a mama egész nap a tv előtt ül vagy játszik a számítógépen még kajálni is külön szoktak.

Na mindegy biztos bennem a hiba de az se normális hogy folyton azt szajkozza a gyerekének "csak veled fogok lenni". Miért? Nem az lenne a cél hogy a család együtt legyen? Hogy megszokja az ő gyereke is hogy van egy fél testvére? És apa nem csak az övé? Ezt kellene szerintem megértetni a 10 éves gyerekével de itt nem így működik.... És igenis kölke! Éppen ezek miatt! Mert itt csak azt látjuk a kölke miatt nincs itt apa napokat. Amiben az apa súlyosan vétkes de én hiába kérem ezeket én vagyok a rossz.

6912. Anyucikóni (válaszként erre: 6910. - Szederke66)
dec. 9. 11:55
Szép napot neked is! Mi jól kimulattuk tegnap magunkat. 😊 Majdnem 11kor keltem. Pedig már 1kor ágyban voltam. Ma csak pihi.
6911. Szederke66 (válaszként erre: 6895. - MoonFény)
dec. 9. 10:51
A düh nem old meg semmit. Ha a férjedet vállaltad, a saját kölkét is vállaltad.Gondold át!
dec. 9. 10:50
Kellemes vasárnapot!
6909. Andi.Bobi
dec. 8. 21:28
A menünél ott van alul, hogy törzstagok..
6908. andilaci
dec. 8. 17:16

Tudja valaki,hol lehet megnézni,vagy látni,ki van itt a hoxán név szerint?

😘

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook