Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgessünk, bármiről, életről, boldogságról, szomorúságról, vagy éppen arról ami épp most foglalkoztat.. fórum

Beszélgessünk, bármiről, életről, boldogságról, szomorúságról, vagy éppen arról ami épp most foglalkoztat.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. kandi (válaszként erre: 21. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 17. 11:18
Miért nem? Fiatal még? Vagy szintén karrierista? Jaj, mennem kell főzni... pedig szívesen beszélgetnék még :(
23. vvicus (válaszként erre: 20. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 17. 11:18
Dec-ben töltöm a 24-et.
22. kandi (válaszként erre: 17. - Vvicus)
2009. okt. 17. 11:17
Én is elsősorban az orvos miatt szültem ott ahol szültem és nem a klinika miatt mert az siralmas állapotban volt (és gondolom még van is). És az orvoson kívül nem ismertem ott senkit. Szívesen szültem volna valami kellemesen berendezett zenés, gyertyafényes szülőszobában, de nem nagyon lehetett válogatni, viszont az orvost nem akartam lecserélni így lejjebb adtam az igényeimből... valamit valamiért
21. 7ed48e33ee (válaszként erre: 19. - Kandi)
2009. okt. 17. 11:14
Párom sem szeretne....de én igen..mit tegyek??? Keressek új pasit? Vagy mit csináljak?
20. 7ed48e33ee (válaszként erre: 17. - Vvicus)
2009. okt. 17. 11:12
Hány éves vagy?
19. kandi (válaszként erre: 13. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 17. 11:11
Az én sógornőm is az a fajta aki nem vágyik gyerekre. Egyedül él Pesten. Dolgozik ezerrel, igaz sokat utazik is, de benne van már a korban, mármint gyermekvállalás szempontból. Viszont nem is tervezi, hogy családot alapítson. Csak azt nem tudom, hogy mit fog csinálni egyedül Budapesten, ha a baráti köréből már mindenki megállapodott és nem lesz aki hirtelen ötlettől vezérelve felszáljon vele a következő repülőre, hogy elutazzanak néhány napra.
18. 7ed48e33ee (válaszként erre: 17. - Vvicus)
2009. okt. 17. 11:11

Ha meg vagy elégedve ezzel az orvossal, akkor mindenképpen, kövesd őt bárhol is van.

A mai világban egy jó orvos aranyat ér!!!

17. vvicus (válaszként erre: 14. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 17. 11:08
A doki, akihez már régóta járok, az ÁEK-ben vezet le szüléseket, nem akarok orvost váltani, mert nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyelőre csak tervben van a baba, de hát ugye kíváncsi vagyok. :-D
2009. okt. 17. 11:07
Hétfőtől sztrájkol a MÁV....kezdődik a sztrájk szezon...
15. kandi (válaszként erre: 12. - Vvicus)
2009. okt. 17. 11:07
Akkor szerintem azon a fórumon kérdezd meg a beszélgetőket, hogy miért nem ott szülnek az Állami Egészségügyi Központban :) Én nem nyilatkozhatom erről, mert a MÁV kórházról is csak a TV-ben hallottam... vidéki vagyok
14. 7ed48e33ee (válaszként erre: 12. - Vvicus)
2009. okt. 17. 11:06
Szerintem a Péterffy Sándor sem rossz.Igaz én 3 napot voltam ott de nekem tetszett...
13. 7ed48e33ee (válaszként erre: 10. - Kandi)
2009. okt. 17. 11:04
Akiket én ismerek mindenük megvan, egzisztencia, lakás minden csak baba nincs....egy gyermek áldás...hiába nagy ház autó minden de a gyerek nem vehető meg semmiért.....az a baj az emberek karrieristák lettek és későn döbbennek rá...a legfontosabb kimaradt a család.......Régen azért nem volt, ennyi ember aki azzal a gonddal küzd, hogy nem jön a baba...felgyorsult a világ és a gyerekvállalás is egy fajta projekté vált....
12. vvicus (válaszként erre: 9. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 17. 11:02
:-D Nem hiszem, ez a régi MÁV kórház, és amikor még máv volt, akkor jókat írtak róla. Nem hiszem, hogy leamortizálták volna, hogy központ lett, de kíváncsi lennék a változásokra, ilyesmi. :-) Egyszerűen csak azt látom, mindenki a Szent Imrében szül, na az a fórum tele van.
2009. okt. 17. 10:59
Az furcsa mégis az élettől, hogy vannak nők akik szülnek...annyi gyermeket, és vannak olyanok akik pedig...küzdenek egy gyerekért..és nem kapják meg ezt a csodás ajándékot az élettől....és ez olyan kemény..
10. kandi (válaszként erre: 6. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 17. 10:59
Én is ismerek ilyen párt. De nekik van már egy kislányuk, a második nem jön össze.
9. 7ed48e33ee (válaszként erre: 5. - Vvicus)
2009. okt. 17. 10:57
Ha senki nem írt, akkor lehet olyan rossz az a hely ...hogy inkább nem írnak semmit...:-))
2009. okt. 17. 10:57
Akad néhány ilyen "halva született" fórum. Nem hiszem, hogy érdektelenség miatt inkább csak nem a megfelelő emberek látták az invitáló szövegedet. Vagyis rosszkor tetted fel a kérdést. Próbáld esetleg újra.
7. 7ed48e33ee (válaszként erre: 5. - Vvicus)
2009. okt. 17. 10:56
Passz...
6. 7ed48e33ee (válaszként erre: 4. - Kandi)
2009. okt. 17. 10:54
Én ismerek olyan párt, semilyen szervi bajuk nincs csak a lélekkel van gond...szerintem ha egy párnak nem sikerül,ott valamelyik félnél tudat alatt valami gond van...mert ezt senki nem fejtette meg még senki ha szervileg ok..akkor miért nem???...ott a lélekben keresendő a bibi..halottam olyan párról évekig küszködtek, azért hogy legyen babájuk...de r ment a kapcsolatuk...külön váltak és mindkettőjüknek van családja....akkor csak a lélek...és valjuk be vannak olyan emberek akik nem illennek össze...fizikailag.Én azt gondolom karmikus utóhatás a gyermektelenség is....
2009. okt. 17. 10:49
Engem most az foglalkoztat, hogy valóban nincs senki, aki az Állami Egészségügyi Központban szült? Kiírtam egy ilyen fórumot, mert szeretnék tudakozódni, és tegnap óta senki sem ír rá.
2009. okt. 17. 10:48

Szia!

Olvasom amit írtál, igen, csak az én ismerettségi körömben is sok pár szeretne gyereket és csak hosszas kezelések után, vagy rengeteg próbálkozás után sikerült, ill. reméljük, hogy sikerülni fog nekik. Vannak akiknek kitölti az életét a munkájuk, hivatásuk, de lássuk be azért semmivel össze nem hasonlítható amikor a kislányunk, vagy kisfiunk hozzánk bújik, ezért érdemes élni :)

2009. okt. 17. 10:37

Nézegettem a fórumokat, az előbb és elszomorodtam picit...mennyi nő álma egy kisbaba..-olvastam valahol a meddőségnek is oka van...ezek karmikus dolgok...nem biztos, hogy minden nőnek az a feladata,hogy anya legyen,lehet az ilyen nőknek más feladatot szán a sors, hogy segítsenek beteg gyerekeken, legyenek jobb emberek...igaz nem tudhatom milyen érzés abban a tudatban élni, hogy nem lehet valakinek rendes módon gyereke...de szerintem akkor jön el a csoda amikor nem várja az ember,és nem sebeket kell nyalogatni, hanem amíg vársz..addig segíts!!!

Ha segítesz valakinek, addig a te problémád megoldódik....mert mindennek van oka...ha várni kell egy kisbabára...akkor várni kell, de nem kell elkeseredni, hanem a csodákban hinni...a hit a lényege, mindennek az életben...Remélem nem sértettem meg senkit....Tisztelem ezeknek az embereknek a kitartását, tűrelmét....akik vágynak egy csöppségre..

2009. okt. 17. 10:25
Én most elég maditációs hangulatba vagyok Kövi Szabolcsot hallgatok...mindenkinek tudom ajánlani...ez a zene...felold minden fájdalmat...
2009. okt. 17. 10:23
Mindenki írjon,ha szeretne valamit megosztani másokkal,vagy csak unatkozik, vagy éppen magányos, vagy csalódott...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook