Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Besafe magzatvedő biztonsági öv kismamáknak, tapasztalatok? fórum

Besafe magzatvedő biztonsági öv kismamáknak, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 14. 09:43

Nekem is volt, BeSafe, Brendonban vettem 9000-ért.

Nagyon kényelmes volt, nem nyomta a pocimat az öv, és a hólyagomat sem! :D Ez aztán a szempont! :)

Nem volt gáz felszereni sem, mindig beültem a hátsó ülésre, úgy raktam fel. Ha pedig a férjem egyedül ment, simán ráült és úgy vezetett.

12. Bcicus
2012. jan. 3. 00:20
Mindenképpen ajánlott a használata, balesetnél megvédheti a magzat életét.
2012. jan. 2. 21:30
Ja, a felszerelését utáltam. 1 volt, és a párommal felváltva vezetgettünk. Szóval minden indulás előtt pakoltuk hol az anyósülésre, hogy a sofőrülésre. Ez nekem elég kényelmetlen volt, főleg nagy pocakkal.
2012. jan. 2. 21:28
Besafe-t használtan lehet kapni 5000-ért is, szerintem az nem drága. Én mind a két terhességem alatt használtam, nagyon szerettem. Kényelmes. És megnyugtató, hogy ott van. Szerintem megéri, mert ha autózol, sajnos benne van a pakliban, hogy balesetet szenvedsz (hiába vagy jó sofőr, lehet a másik fél hibájából is) Nem is kell baleset elég egy jó nagy satufék. Nem hiszem, hogy bármi olyan dolog hülyeség lenne, ami megvédi/biztonságot ad a gyermekemnek. Ennyi erővel a gyerekülés is hülyeség? Mert anno nekünk nem volt, és mégis túléltük. Kis összeg ahhoz képest, amekkora kárt okozhat a hiánya.
2012. jan. 2. 18:39
Biztonságos, kényelmes. Az ára meg elviselhető. Ennél sokkal többet is elkölt az ember hülyeségekre, amiknek messze semmi hasznuk, némelyik még káros is (pl. üdítők, sütik, csokik, cigi, x. pár cipő, sokadik táska stb.)
2012. jan. 2. 18:35

Sziasztok!

Én használtam nagyon kényelmes,arról nem is beszélve,hogy biztonságos:-)

Nézd meg egy-két oldalon rengetegen árulják használtan is...

7. 99f7686c84 (válaszként erre: 3. - Vvicus)
2012. jan. 2. 18:27

Milyen markajut hasznaltatok, hol vettek, mennxi voltatok vele megelegeve kenyelmi szempontbol...ilyesmire:)


Priviben megirnatok, a forumszabalyzat megsertese vegett? nagyn szepen koszonom!

2012. jan. 2. 18:22
Szia! Én nem BeSafe-t használok, de teljesen ugyanúgy néz ki. Én nagyon szeretem, nagyon kényelmes.
2012. jan. 2. 18:20
Én nem vettem, mert szerintem baromi drága. 36 hetes vagyok, még mindig vezetek...
2012. jan. 2. 18:19
Én használom most is és már a lányomnál is használtam. Kényelmesebb tőle a hosszú út, nem zavar az öv. Bár még nem volt (és ne is legyen) balesetünk, de állítólag ha ez nincs akkor komoly kárt tehet egy ütközésnél a babában a biztonsági öv.
2012. jan. 2. 18:18
Én használtam a lányommal, most épp még nem használom, pedig már félidőn túl vagyok, mert állandóan hátra ülök a lányka mellé, oda meg nem tudjuk bekötni. De nagyon hiányzik. Milyen tapasztalatra vagy kíváncsi???
2012. jan. 2. 18:08
Sziasztok!!! Terhesseg alatt ki hasznalt biztonsagi ov atalakitot????tapasztalatok???
2012. jan. 2. 18:07
Besafe magzatvedő biztonsági öv kismamáknak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook