Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bérpótló juttatás? fórum

Bérpótló juttatás? (tudásbázis kérdés)

9. inkábbíjász (válaszként erre: 8. - Tabeata)
2011. nov. 30. 15:47
Hát ez érdekes... ilyenről még nem hallottam. Mondjuk, én jó helyen voltam, összetettem volna a két kezem, ha hosszabbítanak, de persze, mikor az jó lenne akkor nem teszik...
2011. nov. 30. 13:54
Üdv Mindenkinek! Én bérpótló juttatáson vagyok március óta. Szeptemberben behívtak erre a kötelező munkára. Viszont nem 1 hónapra, hanem 4 hónapra. Ezt megtehetik? Mert valahol azt olvastam, hogy 90 napnál többet nem lehet dolgozni. Eddig már ledolgoztam a 3 hónapot, most pedig kitalálták, hogy menjek át egy másik helyre. Kicsit felháborít, hogy így rángatnak 28.500,- ft-ért. Mert ugye egy fillérrel sem kapunk többet, mintha "nem dolgoznánk". Nekünk nincsenek jogaink, csak bólogatni kell mindenre?
7. aysan (válaszként erre: 1. - Anita514)
2011. júl. 21. 15:46
1 évig biztos hogy nem kaphatod.
2011. ápr. 17. 15:06

Szia!

Attól függ mennyit dolgozol,ha esetleg megszűnik a munkaviszonyod és lesz 1év munkaviszonyod,akkor munkanélküli járadékot kapsz, ha nincs egy éved,de van 200 napod,akkor álláskeresési segélyt,ha nincs 200napod,akkor ugyanúgy kapod tovább a bérpótlót.

Sőt jövőre is fog járni,ha lesz ledolgozott 30 munkanapod.

2011. ápr. 14. 19:54
Tudom mit jelent!
2011. ápr. 14. 19:54

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül,hogy milyen jár-e az esetemben bérpórló juttatás illetve,hogy mikor?

Behívtak dolgozni az önkormányzathoz,mivel jan.1-e óta behozták azt a törvényt,hogy csak 1 hónap ledolgozott munkaviszony után jár a támogatás. Ápr.1-vel aláírtam a szerződést de április 4.-én felmondtam,mert találtam egy másik munkahelyet és azt nem tudom,hogy hány hónap után kaphatom újra a támogatást,mivel én mondtam fel!

Köszi a segítséget előre is!

2011. ápr. 14. 19:52
nem tudja lehet mit jelent...
2011. ápr. 14. 19:39
Mi a kérdésed ezzel kapcsolatban?
2011. ápr. 14. 19:37
Bérpótló juttatás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook