Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Berni pásztorkutyusnak milyen eledelt érdemes venni? fórum

Berni pásztorkutyusnak milyen eledelt érdemes venni? (beszélgetős fórum)


2021. aug. 27. 08:02
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek:) Tényleg a játék is jó ötlet:))
6. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2021. aug. 26. 20:31

Szia!


Szerintem vmi jutifalatot vegyél; azokból elég nagy a választék, szárított husik, halak (1500- 3000 Ft 1 pici tasak).


Vagy mivel csak 1 éves akár játékot is vihetsz, a Pepcoban vannak tök jó minőségűek (600 Ft körül), bár úgyis szétkapják. :D

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Simple)
2021. aug. 26. 17:53

Bikacsök.

Amúgy az tényleg jó.

4. simple (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2021. aug. 26. 17:07
Fressnapf-ba ha mentek, lehet kapni szárított marha akármit, kb. egy méter hosszú meg fogod ismerni. Na azt imádják, és azt hosszasan lehet rágni. Ilyen színes adalékos dolgokat ne vigyél szerintem. Eledel meg lutri, ha nem értesz hozzá nem tudod a minőséget sem ellenőrizni, meg lehet hogy például van allergiája, vagy érzékeny a gyomra stb. és nem lenne neki megfelelő.
2021. aug. 26. 17:03

Kérdezd meg a gazdáját, simán lehet, hogy speciális tápot kap/barf szerint eszik/allergiája van/stb.


(Nagyon irigyellek, amiért berni-látogatóba mentek, az egyik kedvenc fajtám.)

2021. aug. 26. 16:46
Ja 1 éves a kutyus :)
2021. aug. 26. 16:44

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani Berni pásztor kutyusnak milyen fajta rágócsontot vagy eledelt vegyünk? Vendégségbe megyünk és a kutyusnak is szeretnénk vinni valami finomságot, csak annyi fajta márka van kiváncsi lennék melyik a legjobb. Elmegyünk majd a fresnapfba csak gondoltam előtte itt is körbekérdezek :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook