Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bérigény megjelölés- vajon mennyit írjak? fórum

Bérigény megjelölés- vajon mennyit írjak? (tudásbázis kérdés)

8. Pasionella (válaszként erre: 7. - Berbooo)
2014. febr. 11. 13:40
Ebben nem értem mi a fura...Szerintem egyértelmű, hogy meg kell adnod a teló számod, bármilyen állásra jelentkezel.
2014. febr. 11. 13:38
ja és ami még fura , a jelentkezéshet kötelezp mobilszámot megadni , ez engem irritál , email miért nem elég ?
2014. febr. 11. 13:03
amuyg én is ezen gondolkoztam mit csinálhat egy biztosítónál a ugyfélkapcsolatos , csaknem a házalást becézik így mert "ügynök" munka nekem nem menne
2014. febr. 10. 21:39

Mit csinál egy biztosítós ügyfélszolgálatos?

Hideg-meleg hívásokat bonyolít?

Ügyfelekkel tárgyal?

Hát nem tudom.

Minimálbér környéke szokott lenni+jutalék.

Mondj 100 nettót legalább.

2014. febr. 10. 15:09

Az teljesen mindegy, hogy nettót vagy bruttót írsz, én mondjuk nettót szoktam.


Azt kellene megnézned, hogy egy ilyen munkakörrel mennyit keresnek egyébként.


Nem szabad alábecsülni magad ez bizti.

Ha vki megtetszik nekik akkor nem az alapján fognak dönteni, hogy ki kért többet vagy ki ne...


Én most voltam egy állásinterjún és mikor megmondtam mennyit kérek közölték, hogy eddig én kértem a legtöbbet...elmondtam nekik, hogy tudom mekkora meló, mit kell tudnom hozzá, mekkora felelősség és ezért igen, annyit kértem amennyit.

Ehhez képest visszahívtak második körre is és már csak 2en vagyunk versenyben.

2014. febr. 10. 15:03
A diák is ugyanannyit adózik, mint más. Max. a munkáltató kap kedvezményt azután, hogy diákot alkalmaz, vagy, ha kismamát, pályakezdőt stb...
2014. febr. 10. 14:55
egy kisvárosban meghirdetett biztosító kínál ügyfélszolgálati állást, van már 1,5 év tapasztalatom , + diák vagyok így az adó sme olyan nagy számomra (azthiszem), az álláshirdetésbe az van írva hogy önéletrajzot bérigényemmel küldjem el , vajon mennyi az annyi ? , Nettó vagy bruttó ? az sem jó ha túl magas az igény d ha alacsony magammal tolok ki
2014. febr. 10. 14:53
Bérigény megjelölés- vajon mennyit írjak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook