Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beriaszt a légzésfigyelő fórum

Beriaszt a légzésfigyelő (beszélgetős fórum)


2017. okt. 20. 11:16

Mindenesetre ha még gyakrabban, vagy újra előfordul, érdemes megkérdezni a dokit, szükséges-e szerinte további vizsgálatokat végezni.

Ne parázz nagyon :)

6. Csillus976 (válaszként erre: 4. - 4331bba7c7)
2017. okt. 20. 11:12
Sztem 20 mp-re van beállítva. Szeretném én is azt hinni, hogy csak nagyon mélyen alszik. :-)
2017. okt. 20. 11:10

Elvileg van téves riasztás is, én ezzel vitatkoznék. De hozzáértők azt állítják, hogy nem kizárt az a lehetőség, hogy maga a szoftver hibás, így amiatt néha előfordulhat....

Szerintem nincs, de nem vagyok műszakis.

4. 4331bba7c7 (válaszként erre: 3. - Csillus976)
2017. okt. 20. 11:08

Hány másodperc után riaszt? 20-ra érdemes állítani. Az alatt náluk természetes, hogy mélyalvásban egy ideig nincs belégzés.


Egyébként nem olyan nagy tragédia, nekünk is becsipogott párszor, amíg kisebb pár hónapos volt a babánk. Az a jó, mert "szól" a masina és lehet amiatt vesz levegőt a baba :)

3. Csillus976 (válaszként erre: 2. - 4331bba7c7)
2017. okt. 20. 11:05
Tommy Tippee és 1 lapos. De majdnem középen feküdt mikor néztem. :-( Hálózatról működik, nem elemmel. Szóval nem tudom. :-(
2. 4331bba7c7 (válaszként erre: 1. - Csillus976)
2017. okt. 20. 11:01

Szia!

Milyen márka? 1 lapos?

Nem lehet, h vándorol az ágyban és "lemászik" a lapról?

Az utóbbi időben nálunk ez van, baba az ágy végében kucorodik és nem érzi kellőképpen a lap.


Vagy esetleg merül az elem, bár a miénk azt jelzi. Vagy az érzékenysége túl magasra van állítva.

2017. okt. 20. 10:57

Sziasztok!

8 hónapos kislányomnál az utóbbi pár napban 2 éjszaka is beriasztott a légzésfigyelő.Egyik alkalommal mikor odaértem a kiságyhoz éppen sóhajtott egy nagyot és abba is maradt a sípolás. A másik alkalommal meg az oldalára fordult mire odaértem. Már 2x volt arra példa, hogy beriasztott a figyelő. Először kb. 3 hónapos korában volt egy éjszaka, hogy többször is sipolt, aztán meg 6 hónapos kora körül, de akkor náthás volt. Szerintetek ez jelezhet bajt, vagy túlaggódom? Egész éjjel nem aludtam most sem. :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook