Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Béres magnézium fórum

Béres magnézium (beszélgetős fórum)


2011. dec. 12. 17:39

Sziasztok!


Sajnos mindkét terhességem vetéléssel végződött eddig. A nőgyógyászom a görcsöléskor azt mondta, vegyek magne b6-ot. BÉRES MAGNEB6-ot. azt mondta rögtön 2 db-ot vegyek be, tehát nem tudom, hogy akkor végül is mennyit lehet bevenni?! Kihangsúlyozta a bérest. Azóta az van itthon.


Ugyannakkor a TV-ben egyszer egy nőgyógyász beszélt az egyik reggeli műsorban. Azt mondta, hogy sajnos az orvosok is tévhitben élnek, mert a magne B6 nem jó semmire. Szó szerint ezt mondta. Akkor csalódtam, de ha az én nőgyógyászom azt mondta kell, akkor biztos, hogy kell.

A magnerotról még nem hallottam. Utánanézek!


szép estét!

2010. aug. 18. 12:37
én béres magnéziumot szedtem a terhességem alatt és teljesen jó..napi 1-et sokkal olcsóbb és ugyanaz
2010. aug. 18. 11:13

Szia!


A Magne B6-ot mintha a hátam mögé dobtam volna, semmit sem ért.Aztán én is Béresre váltottam, de abból csak napi 1 szemet vegyél be.Nekem attól iszonyatos hasmenésem volt,de húztam vele pár hétig,mert az elején nagyon sokat görcsöltem(még most is van belőle...)

Aztán én is a Magnerotra váltottam.Ez a legjobb.Ebből van,hogy csak reggel veszek be, vagy ha olyan van, akkor délután is beveszek 1 szemet.Ennek nem tapasztaltam semmilyen mellékhatását.

(egy 18 hetes kismami)

2010. aug. 18. 11:08

Én a bérest szedem,napi 2-3 szemet,nekem bevált.

A doki szerint nem lehet túladagolni.

2010. aug. 18. 10:59
Én is Béres magnéziumot szedtem, 60 db-os kiszerelést vettem, és jó árban volt.
2010. aug. 18. 10:58
Szia, én 31 hetet betöltött kismami vagyok. Én többfajtát is próbáltam, de egyértelműen a Magnerot vált be. Azóta más ajánlottam másoknak is, és mindenki dícsérte! Ezt próbáld meg. Ha nagyon görcsölsz akkor 3x2, ha nem vészes akkor 3x1.
2010. aug. 18. 10:57
én is egyet szedtem belőle mikor a magne b6ból 3x kellett.Semmi gond nem lesz!
2. s700
2010. aug. 18. 10:55

Valamiért mások az összetevői és más arányokban is van benne magnézium...

Sajna nagyon nem értek hozzá és nem tudom megállapítani mi a különbség. Tényleg 1 db kell csak ebből? Mert akkor tényleg nagyon megéri a napi 4 helyett.

1. s700
2010. aug. 18. 10:54

Szedi valaki? Milyen mennyiségben?

Vélemények?

Nekem a doki a Magne b6-ot javasolta napi 4 x.

Kicsit görcsölt a hasam, meg gázos lettem, egy ismerősöm ajánlotta, hogy bérest vegyek, az jobb. Már a gyógyszertárban is mondták, hogy olcsóbb.

Viszont itthon vette észre, hogy ebből max napi 1 db szedhető...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook