Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Béres csepp segít hízni? Mikor fejti ki a hatását? fórum

A Béres csepp segít hízni? Mikor fejti ki a hatását? (beszélgetős fórum)


2019. máj. 23. 10:18
Évek óta szedem, immunerősítés céljából, hízást nem tapasztaltam.
2019. máj. 23. 10:04
Igen,de csak óvatosan.Amennyi rá van irva javaslatnak.Nem árt több c vitaminnal szedni.
2019. máj. 23. 06:44
A Peritol nekem is segített, igaz régen, és nálam semmi mellékhatása nem volt. Viszont étvágyat csinált valóban. Ha bármi mellékhatás lenne, akkor abba kell hagyni, vagy az orvossal beszélni, hiszen egyébként is csak orvos írhatja fel. Minden jót! Jó hízást, amennyit szeretnél!
2019. ápr. 11. 10:48
Az ajánlásban írják,2-3 c.vitamint bevenni hozzá,hogy felszívódjon.A nagyfiamnak bejött.
2019. ápr. 9. 13:26

A Béres csepp úgy tapasztaltam, ha étkezés előtt vettem be, "megdobta" a gyomorsav szintjét, emiatt sokat ettem akaratlanul is, és hízni kezdtem. De ha előbb étkezek, akkor már nincs ilyen hatása. És a legjobb, ha az étkezés közben, a vége előtt szedem be (folyadékkal persze), hogy még utólag se "nyomja meg" a gyomorsavat. Ha valaki hízni szeretne, akkor persze étkezés előtt szedje, de nem a Béres csepp hizlal, az "csak" teljes mértékben felszívódó nyomelem.

Régóta szedek Béres cseppet, nagyon jó szerves nyomelem pótló. A számban nagyon fájdalmas tályog alakult ki, kiégette a fogorvos többször, mire elmúlt. De hamarosan visszatért, el voltam keseredve hogy megint jönnek a kiégetések. Egy idős néni mondta, hogy neki is volt, vírus okozza, amit nem lehet kiirtani, ha valaki elkapta. Szedett Béres cseppet, felerősítette az immunrendszerét, azzal féken lehet tartani. Nekem is segít, de ha abbahagytam szedését hamar visszatért. Olvastam beszámolókat Interneten, hogy sok gyógyíthatatlan betegségre vagy nincs egyáltalán, vagy nincs jó gyógyszer, amiket felírnak, nem segítenek, esetleg csak enyhítenek, sok mellékhatással. De ha nyomelemet pótoltak, az immunrendszer annak segítségével tünetmentessé tehet, pl. idegzsába esetén.

Tablettákban szervetlen változatban nem tud felszívódni a nyomelem, az inkább káros, hiába reklámozza egyes étrendkiegészítős kereskedő (őrölt korall, kagyló stb.). Béres Józsefnek örök hála, most megy a Duna TV-n az életéről a sorozat, szombaton az utolsó 4. rész, "Cseppben az élet", bemutatja, hogy meghurcolta az uralkodó elit és a "gyógyszermaffia" (amibe a csak saját hasznát néző, sok mindenféle kitalált szájhagyományon alapuló, tényekkel vissza nem ellenőrzött termékeket reklámozó "étrendkiegészítősök" egy része is beletartozik, nagyon óvatosnak kell lenni!).

10. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Hedaaa)
2019. ápr. 8. 08:43
Attól függ mi okozza hogy nem tud valaki hizni. Ha hormonális vagy gasztroenterologiai betegség az oka akkor nem. Amíg azok nincsenek kezelve nem fog menni. Ha valaki csak tényleg rossz evő akkor segíthet, de ha rendesen eszik vagy sokat is eszik és nem hízik akkor nem fog.
2019. ápr. 7. 09:18
Nekem egyedül a Peritol tabletta segitett.De nem ajánlom,mert sok a mellékhatása.Inkább a B vitamin.
2019. ápr. 7. 09:03

Tapasztalatból írom, nem.



Jó 3 éve tolom naponta, és nem a Béres csepptől hízik az ember, hanem az elfogyasztott felesleges kalóriáktól.

Tudom, ezzel sokan úgyse értenek egyet! :)


A B12 vitamin na az segít hízni.

2019. ápr. 7. 09:00
na akkor kellett volna,mikor 28 évesen 46 kiló voltam.aztán a terhesség alatt 18 kilót híztam.utána lefogytam 49 kilóra,de a 65 -öt azóta is tartom.
2019. ápr. 7. 08:56
és fogyni?
2019. ápr. 7. 08:54
Igen
2019. ápr. 7. 08:28
igen
2019. ápr. 7. 07:58
Szerintem inkább az étvágyat javítja.
2019. ápr. 7. 07:15
Szerintem, ez teljesen egyéni. Illetve, egymagában nem hiszem, h. segít, csak ha kalóriadúsan eszel a cseppek mellé...
2019. ápr. 7. 06:30
:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook