Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra: Súlykontroll program fórum

Béres Alexandra: Súlykontroll program (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3754. Manyi80 (válaszként erre: 3753. - Ancsapancsa35)
2011. okt. 17. 08:36
Köszönöm! Én is csak futólag néztem át,majd szépen folyamatosan belejövök.
3753. ancsapancsa35 (válaszként erre: 3752. - Manyi80)
2011. okt. 17. 06:18
Szia! Sok sikert neked! Nekem még kell pár nap,hogy rákészüljek! Én is letöltöttem már a könyvet, de még nem volt időm beleolvasna.
3752. Manyi80
2011. okt. 17. 06:05
Szia Ancsapancsa! Én ma kezdem a programot,letöltöttem a könyvet a netről,meg külön az indextáblázatot. Nagyon szimpatikus a program.Nekem 9 nap a bevezető szakasz! Muszáj erősnek lennem! Szép napot mindenkinek! :)
3751. ancsapancsa35 (válaszként erre: 3750. - Manyi80)
2011. okt. 16. 19:57
Én lennék:-)
3750. Manyi80
2011. okt. 16. 19:00
Sziasztok! Van itt még valaki?
2011. okt. 13. 06:53

Sziasztok! Tegnap fogtam hozzá a fórum olvasásának...még nem végeztem vele, de egye jobban érdekel a súlykontroll.


Remélem,a régiek közül azért van még, aki néha benéz ide, és tud esetleg majd segíteni.

3748. Arel
2011. okt. 4. 06:01
Én amúgy vagyok, csak ugye nem SK-zom rendesen a terhesség miatt. Bártalán érdemes lenne megnézni, hogy egy átlagos napon mit eszek. Igaz, pl. a margarin nem nagyon fér bele mindennap...:(
2011. okt. 4. 00:03
sziasztok! én is rá szoktam nézni a fórumra, de semmi változás. de örülnék, ha megosztanánk néha egymással a tapasztalatainkat :)
3746. Icepink
2011. okt. 3. 22:02
Én mindig benézek, de semmi változás, így magammal nem szoktam beszélgetni :) Sok kitartást kívánok Neked! Hajrá! :)
3745. tundii
2011. okt. 3. 09:12
Sehol senki? Én ma kezdtem, 20 kg-ot szeretnék fogyni.Most 77kg vagyok.
2011. szept. 9. 21:03
nem, nem, egyáltalán nem szenvedés. :) jó kis program ez :) az egyedüli problémám (de ez minden fogyókúrával így van, és azt hiszem, ettől sokan szenvednek), hogy otthon nem e szerint főznek. próbálom rászoktatni a családot az egészséges kajára, de azért sokszor ellenállásba ütközök. a koliban magamnak főzök, azzal semmi gond. de mikor hazajövök, akkor elég nehéz. főleg ha nekem kell főznöm úgy, hogy megmondják, hogy mi legyen a kaja... de ez végülis csak az ebédre vonatkozik, a többi étkezést simán megoldom itthon is
3743. Arel
2011. szept. 9. 12:10

Köszi!

Na, és hogy bírod? Ugye nem érzed szenvedésnek?

2011. szept. 8. 21:25
hát nagyon jól csinálod, ügyi vagy! :) gratulálok :)
3741. Arel
2011. szept. 8. 12:31

Az első szakasz hosszát be kell tartani - a könyben legalább is ez áll, a mertre már nem emlékszem, a könyv meg nincs épp nálam.

Az 5. hónapban vagyok, és igyekszem egészségesen enni. Reggelire többnyire tk. rozskenyeret (ez közepes), többnyire pulkyafelvágottal (a), egy kis margarinnal (na ezt nem kéne, mert m), paradicsom (vagy egyéb idényzöldség), tejestea (1,5%-ös tej). Tízórai többnyire zabkása vízzel, gyümivel, ebédre meg többnyire zöldség, esetleg barna rizs, durum tészta valamilyen feltéttel. Általában kukoricakeményítővel sűrítek. Süti nagyon korlátozva, akkor is inkább csak gyümölcsöset. Délután mostanában gyümi (mondjuk mostanában sok szőlőt eszek, ami magas), vacsira meg a reggelihez hasonlót. Nagy ritkán megkívánom a friss fehérkenyeret, meg olykor veszünk camembertet, amit nagyon szeretek. Persze időnként vannak kilengések (pl. ma is, mert sajttal töltött rántott pulykaérmét ettem ebédre), de ezeket igyekszem minimális szinten tartani.

Szerintem ha sikerül tényleg életmóddá sajátítanod a SK-t, akkor addigra nem is nagyon kívánod a nem egészséges dolgokat. Ugyanúgy a rendszeres mozgásra is rá lehet szokni (még ha épp most nekem is volt egy nagyobb kihagyás).

2011. szept. 7. 23:52

Teát azt is iszok én is, mert azt azért jobban szeretem :)

Még 4 napom van az első szakaszból, de nem is várom annyira a végét, mert szerintem nagyon jól betartható ez a diéta (még ebben a szakaszban is), és olyan fincsiket lehet enni most is :)

Olvastam, hogy te babát vársz. hol tartasz a folyamatban? :)és hogyan étkezel? ettől én előre félek... bár még nem aktuális a téma, de pár éven belül az lesz és félek, hogy olyasmiket kívánok enni (és eszek meg), amik nem szolgálják annyira a baba egészségét, meg az enyémet se :S

3739. Arel (válaszként erre: 3738. - 5070cf4016)
2011. szept. 7. 11:42

Nagyon klassz a hozzáállásod!

A folyadékivászat fontos, én mondjuk nem vizet, hanem teát iszok, lefőzök reggel 1,5 litert (többnyire citromfű-menta keveréket), persze semmi édesítés, és azt iszogatom egész nap.

És még hány napod van az 1. szakaszban?

3738. 5070cf4016 (válaszként erre: 3737. - Arel)
2011. szept. 6. 21:24

Szia Arel!

a mérlegelés eredménye: 77 kg. úgyhogy helyes volt a meglátásom, tényleg 5 kiló mászott fel rám :D

Első szakaszban vagyok, és szerintem egész jól megy. A suli miatt mondjuk nagyon nehéz betartani, hogy 5x egyek, és nagyon el is csúszott tegnap az ebédem, de nem zabáltam be szerencsére, mert ez a 3 dl víz úgy eltelít, hogy alig tudom megenni azt is, amit kell :D úgyhogy elégedett vagyok. ez egy nagyon jó program :)és legalább iszok is. mert azzal komoly problémáim voltak... :D

3737. Arel (válaszként erre: 3736. - 5070cf4016)
2011. szept. 6. 10:59

Szia cheesie!


Na, mi lett a mérlegelésed eredménye? Ha jól sejtem, akkor most az 1. szakaszban vagy. Sikerül betartanod?

2011. szept. 2. 22:39

Sziasztok! Csatlakoznék holnaptól hozzátok :) nagyjából végigolvastam a fórumot, receptötleteket elmentettem. :) 172 cm vagyok, már fogytam 35 kilót kb. két éve (de így sem voltam vékony!), de eléggé engedékennyé váltam magammal szemben evés terén az utóbbi időben, és visszacsúszott kb. 5 kiló most a nyáron :(

sajnos olyan fajta ember vagyok én is, aki a lelke mélyén örökre túlsúlyos marad. képtelen vagyok normálisan étkezni, vagy koplalok és eddzek, mint állat, vagy zabálok. nincs arany középút sajnos :( Ezért is gondoltam arra, hogy életmódprogramot kell elsajátítanom ahhoz, hogy ne küzdjek életem végéig súlyproblémákkal, na és magammal...

nem tudom, hogy most hány kg vagyok, holnap reggel szándékozom megmérni magam súlyra is, és centiket is. bevallom, ettől elég rendesen parázok... :( félek szembenézni nagyon most ezzel a dologgal. de nagyon bízom az elhatározásomban és Alexandrában, remélem sikerül leadni a nyáron felszedett kilókat, és utána a maradék felesleget is. olyan 60 kg körül szeretném elképzelni magamat, de majd menet közben úgyis látom magam, lehet, hogy már 65 kilósan is megfelelek az elvárásaimnak. :) amúgy világ életemben túlsúlyos voltam, hetedikes koromban voltam olyan súlyú, mint a -35 kg után... Remélem benéztek ti is néha és motiváljuk egymást! :) sok sikert mindenkinek!

3735. jógini1
2011. aug. 24. 13:26
Biztos még több benne a zsír???
2011. aug. 24. 11:44
De a kenőmájas miért 80-as, ha a májkrém 45-ös? Nem értem....
3733. 17e4cf390a (válaszként erre: 3732. - Jógini1)
2011. aug. 24. 11:43
Úgy legyen! :) Én meg a napokban nagy bőszen falatoztam a kenőmájast, erre ma rájöttem, hogy az 80-as, csak a májkrém 45-ös. Szuper! Nem gond, ennyi belefért.
3732. jógini1
2011. aug. 24. 08:54
Nekem is nagyon tetszik. Menzesz előtt vagyok és nem gyötör a ch. éhség közel se úgy mint régen. Azért tartok vissza vizet, így most nem mérek. Biztos, hogy ez életmódváltás lesz nekem.
2011. aug. 23. 14:25
Szerintem ez a legjobb diéta/életmód a világon!
3730. Arel
2011. aug. 23. 12:40

Ügyi vagy jógini!

Idővel úgy megszokod, hogy nem is fogalkozol külön ezzel, és annyira elszoksz az egyéb ételektől, hogy csak nagy ritkán kívánod meg őket. Akkor meg ugye ott a kompenzáció!

3729. jógini1
2011. aug. 22. 14:10
Most már nem számolom a napokat, II.szakasz szerint eszek, túl vagyok egy 3 napos kompenzáláson is:O), de nagyon tetszik. Kb.15 nap alatt 4 kg.
2011. aug. 22. 10:50
Sziasztok. Én nem számolom a napokat, de a második szakaszt tartom. :) Időnként be-benézek, hátha írtatok. :)
3727. Arel (válaszként erre: 3726. - Jógini1)
2011. aug. 16. 13:35

Szia Jógini!

Ugyan nem Súlykontrollozok, de azért sokban tartom magam az alapelvekhez (épp terhes vagyok). Ha jólemlékszem, akkor a joghurt, az alacsony zsírtartalmú sajtok (pl. mozzarella) 1-es indexűek. (a web-oldalon is utána lehet nézni).

Kitartást kívánok, és súlyingadozás mindig előfordulhat, elvégre pl. a megkötött víz mennyisége a fűszerek miatt változhat egyik napról a másikra.

3726. jógini1
2011. aug. 15. 18:37
9 napja:) Bocsi
3725. jógini1
2011. aug. 15. 18:36

Sziasztok!

Remélem benéz még ide valaki. ) napja kezdtem a súlykontrollt, most fejeztem be a fórum végigolvasását. Sok hasznos infót találtam, jó lenne újraéleszteni.

45 éves vagyok 178cm magas, a kezdősúly 92kg volt. Az első szakasz nagyon nehéz volt, mert nem ehetek tejterméket, így csak a csirkemell, és a gépsonka maradt( a zöldségek, korpovit mellé).

3kg-t fogytam, aztán a 2.szakasz kezdetén 1-et visszaszedtem.

Most 90 vagyok célom a 70.

Minden nap sportolok.

Ez az első diéta, amitől tényleg eltűnt a "muszájennemcukrosat" érzés.

Kitartok a végsőkig. Várlak benneteket vissza:O) Nóra

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook