Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bérelszámoló program fórum

Bérelszámoló program (beszélgetős fórum)

5. zhall (válaszként erre: 4. - Hte23)
2014. márc. 21. 09:47
Erre nincs valami egyszerű megoldás?Mondjuk valami excel tábla stb.Még akkor is ha nem hivatalos az elszámolás.Tegyük fel hogy csak ki szeretném próbálni hogy hogy működik és szeretném elszámolni a dolgozók bérét...
4. hte23 (válaszként erre: 3. - Zhall)
2014. márc. 21. 07:46
Szia! A Bora volt ingyenes, már nem az..sajnos.. nincs már ingyenes, se bérszámfejtő..se könyvelő..sajnos..sőt..szerintem elég drágák a programok, sőt..megveszed, és utána fizeted a havi dijat azért, hogy hozzáférj a frissitésekhez.
3. zhall (válaszként erre: 2. - 5674644b5d)
2014. márc. 21. 05:59

Köszönöm szépen!Nagyjából úgyis erre számítottam...:(

A környezetemben többen említették hogy egyszer...régen egy Bóra nevű...meg egy Számadó nevű.Megnéztem őket,letöltöttem de a végén mindig az derült ki hogy valamiért mégsem működik ingyenesen.A méreg az mikor kitöltöm az adatokat,cégnév,dolgozói adatok stb és akkor derül ki hogy pl:az évet nem tudom átváltani 2011-ről 14-re...

2014. márc. 21. 05:51

Én egy ilyen szoftver fejlesztő cégnél dolgozok és nincs olyan ingyenes program, amit szeretnél, de szerintem a többieknek se. Abban nem lenne biznisz ... Viszont kérhetnél árajánlatot outsource szolgáltatásra. Vagyis hogy az adott cég számfejtse le ezt a pár embert. Ha pl csak a számfejtést kéred, semmi más extra szolgáltatást pl havi bevallás, statisztika, utalás stb akkor olcsóbban jössz ki, mintha vennél licencet.

Ma már semmi sincs ingyen :(

2014. márc. 21. 05:45
Sziasztok!Tudtok olyan INGYENES bérelszámoló programot,ami ha lehet egyszerű ,és 4-5 főt tudok vele egy cégben kezelni?Nincsenek nagy igényeim.Amit a neten találok demo változatokat ,azokkal nem tudok mit kezdeni,mert demo jellegéből adódóan hol a dátumokat hol pedig az éveket nem lehet állítani és aktualizálni.Arra is kíváncsi lennék hogy azok akik hasonló cipőben járnak,és nem akarnak erre pluszban évi százezret költeni,hogy oldják meg a dolgot.Kicsi a cégünk,max három ,négy emberrel dolgozunk mezőgazdaságban és jó lenne valami olcsó megoldás...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook