Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beragadt a vészjelzőm! fórum

Beragadt a vészjelzőm! (beszélgetős fórum)


27. orgonaszolam (válaszként erre: 1. - Lhara)
2011. szept. 11. 21:00
Annyira érzem mit éreztél,én is átmentem ezen. Szinte zsigerből jön a kín,és nincs menekvés,rád talál mindenhol,mindenütt. Munkahelyeden-ahol úgy folyik a könnyed észre sem veszed,otthon ülsz a kádban és sírsz,nézed a kandalló lángjait,de nem látod,amit tudtál tegnap ma nem:Én megyek a nyíl irányába vagy a kártyám kell odatenni. Egy éve odajárok dolgozni,mégsem tudom.Elszállt más információkkal együtt.Álmomban sem volt nyugtom,rémségek,horror,fájdalom volt,hogy visítva ébredtem,és még utánna is 'láttam' pár percig. A másik amivel küzdenem kellett:saját magamban csalódtam,mindíg tudtam merre tartok egy kőoszlopnak tartottam magam(?!)és rá kellett jönnöm,homokkupac vagyok amit a szél kavar. És így tudok -e élni tovább vagy ÉN robbantok egy családot?!! Robbantottam. Kiskanállal kapart össze az Isten. Megjártam a lelkem mocsarait és sok sok gyógyulás után -közben vagyok. Isten mindíg egyesével mutatja hol vagyok sebes,mert ha egyben látnám elszörnyednék. Ma sok lelki könyv,ima,közbenjárás,barátok szeretete,gyerekeim segítségével béke van bennem,körülöttem. Mindenki boldogabb mellettem mert szinte sugárzik. Nem tudom abbahagyni a mosolygást, ahhoz képest ,hogy mennyit sírtam már! Remélem te is jobban vagy már! Puszi Klári
26. ildikó100 (válaszként erre: 15. - Lhara)
2011. ápr. 26. 10:36
Kívánom,hogy így legyen!
25. könnycsepp33 (válaszként erre: 19. - Lhara)
2011. ápr. 9. 21:56

Mintha azt olvastam volna Tőled, hogy egy új szerelem talált Rád.

Hasonlóan sokunkhoz nem tudsz elszakadni attól akivel leélted több mint az életed felét?

2011. ápr. 9. 14:16
Az enyem is! Nagyon regota. Hozzamentem orult modon egy maximum baratkent tarthato pasihoz. Aki csak akkor hatarozott az agyban, ha a leheto legapoltabb a no. Kozmetikus utan lerohan, igaz a tempo meg igy sem igazi.
23. Lhara
2011. ápr. 9. 12:51

Bocs', de sok családi teendőm lett, de jövök...

Puszi mindenkinek!

22. Clau26
2011. ápr. 8. 20:24
Akkor az a probléma,hogy 33év után se bizol meg benne?Miért nem?Adott rá okot?
21. aadc13cca8 (válaszként erre: 19. - Lhara)
2011. ápr. 8. 16:52

Ez tényleg szép hosszú idő együtt.

És mi volt az a hoppá?

20. Lhara
2011. ápr. 8. 16:51

Bocs' mindenkitől, de most dolgom van még. Majd este még visszanézek, ha hazaérek, mert még melózom.

Puszi

19. Lhara (válaszként erre: 17. - Aadc13cca8)
2011. ápr. 8. 16:49
Igen, az egyetlen, már 33. éve tartó párkapcsolatom. Majd 31 év házasság (mert még nem váltunk el) és két nagyszerű felnőtt gyerek, sok meló, siker és kudarc együtt. Aztán hoppá.
18. Lhara (válaszként erre: 13. - Clau26)
2011. ápr. 8. 16:45

Kedves clau!

A 15. hsz-em is erre a hsz-edre írtam.

17. aadc13cca8 (válaszként erre: 15. - Lhara)
2011. ápr. 8. 16:44
Tulajdonképpen egy férfiról van szó aki a párod, és akiben csalódtál??
16. Lhara (válaszként erre: 14. - Aadc13cca8)
2011. ápr. 8. 16:42

Igen, kicsit ki vagyok borulva. Sajnálom, ha nem tudom hozni a megszokott formám. Most szükségem van rátok, hogy kidumálhassam magamból. Már sokat köszönhetek a Hoxás társaságnak. Néhányan már személyesen is az ismerőseim lettek közületek.


Szóval, bízni szeretnék ismét, de nem megy és ez annyira megkínoz, hogy majd a falra mászom. Nem is merek egyedül maradni, nehogy eluralkodjanak rajtam a hülye gondolatok.

15. Lhara
2011. ápr. 8. 16:35

Ez nagyon mélyről szakadt fel belőlem... sajnálom, ha túl elszállt lett.

Ne csodálkozz! Már eléggé nyűttes lettem attól, hogy még mindig kénytelen vagyok együtt élni azzal, akiben nem tudok/lehet, hogy nem is akarok(?) megbízni. Bizalom nélkül élni meg rohadtul nehéz. Mostmár tudom. Eddig nem csalódtam még soha sem ekkorát.

Talán segít majd a zarándokút májusban. Kicsit reménykedem, hogy ott lesz módom úgy magamba szállni, hogy megtalálom végre a megoldást.

Annyira várom és olyan lassan telik az idő az indulásig.

14. aadc13cca8 (válaszként erre: 12. - Lhara)
2011. ápr. 8. 16:32

Szia!

Beleolvastam az írásaidba kíváncsiságból, és úgy éreztem, hogy helyrejöttek a dolgaid valamennyire.

Az alábbi írásodat én sem értem igazán, kicsit elvontnak tűnik.

Ha konkrétabban leírnád talán lenne módunk segíteni is, hiszen sokunknak van problémája az életben.

13. Clau26 (válaszként erre: 12. - Lhara)
2011. ápr. 8. 16:15
ezt nem tudhatod..ha nem értjük mi a problémád akkor nem is tudunk segiteni..esetleg hétköznapi módon megfogalmazva,hogy mások számára is érhető legyen nem tudnád leirni?hátha tudnánk segiteni
12. Lhara
2011. ápr. 8. 16:05

Ezzel semmi gond.

Talán örülni is kell neki, mert nálatok ezek szerint semmi az enyémhez hasonló élethelyzet nem adódott.

Azért köszönöm, hogy mégis hozzászóltatok, ha nincs is módotok segíteni.

2011. ápr. 8. 15:32
Haaat en sem ertek egy szot sem ebbol.
10. Clau26 (válaszként erre: 9. - Lhara)
2011. ápr. 8. 15:26
:-D
9. Lhara (válaszként erre: 8. - Gubóka)
2011. ápr. 8. 14:50
Ugyan már! Ki tenné?
8. Gubóka (válaszként erre: 7. - Clau26)
2011. ápr. 8. 14:43
:DDDD csodálom h még nem estek a torkunknak!:D
2011. ápr. 8. 14:41
na bele néztem kb 6. mondatig birtam..
6. Clau26 (válaszként erre: 5. - Gubóka)
2011. ápr. 8. 14:39
ok majd ha nagyon unatkozom bele nézek:-)
5. Gubóka (válaszként erre: 4. - Clau26)
2011. ápr. 8. 14:27
ajanlom a kiirt cikkeket....:DD
4. Clau26 (válaszként erre: 3. - Gubóka)
2011. ápr. 8. 14:16
ja értem..akkor már 2-en vagyunk azt hittem csak valami vicc az egész..kiváncsi vagyok hányan értik majd meg
3. Gubóka (válaszként erre: 2. - Clau26)
2011. ápr. 8. 14:15
nem veled van a baj, valakinek bejön ez a stilus, és oda vannak a cikkeiért..:) én nem :P
2011. ápr. 8. 14:07
Lehet velem van a gond de én nem értem amit irsz...
2011. ápr. 8. 13:57

Már alig bírom. Annyira fáj, hogy sokszor vonítok fájdalmamban... éjszaka állandóan jajszó-sóhajok zavarják meg az álmainkat. Ma éjjel is többször aggodalmaskodva kérdezte tőlem, hogy mi a baj. Válaszolni sem volt erőm, csak visszazuhanni vágytam az alvásba, mert akkor könnyebb... Nem tudok szabadulni... ez az érzés mindent áthat.

A bizalom halála... a vészcsengő állandó, őrjítő hangja. Bármibe fogok, ami vele kapcsolatos, iszonyatos, mindent elsöprő erővel szólal meg és már újból nincs semminek értelme.

"egy ágyban az ellenséggel" Hiába bűnbánata, a legangyalibb viselkedése... nem tudok bízni benne.

Bár már csak jajgatok ébredezve... már nem a halálomért imádkozom. Talán mégis jobb lesz egyszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook