Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beoltatod magad koronavírus ellen? fórum

Beoltatod magad koronavírus ellen? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
11923. Channa* (válaszként erre: 11921. - Timycat)
2022. júl. 4. 22:16

Sajnálom, hogy nem javulsz:(

De nagyon bízok benne, hogy egyik napról a másikra egyszercsak megszűnik minden problémád.


Nincs semmi bajod a medroltól? én úgy híztam tőle, hogy abba kellett hagynom. Amúgy sem segített...

11922. viva70 (válaszként erre: 11921. - Timycat)
2022. júl. 4. 21:29
Ez nagyon nem jól hangzik!🙁 Csak lesz még kiút ebből valahogy...🙄
11921. timycat (válaszként erre: 11920. - Channa*)
2022. júl. 4. 20:45

Nagyon ócskán 😕 nyaralás teljesen felesleges még csak gondolni is rá. Napozni egyáltalán nem napozhatok, de jobb ha teljesen kerülöm a fényt, menni hosszabb távon nem igazán tudok, ha megyek is egy hosszabbat utána napokig lábra állni se tudok. Alvás meg egyáltalán megy. Múlt éjjel 4 órát aludtam 6 ébredéssel,nem hagy aludni a fájdalom, kb 15-20 percet tudok tölteni egy pozícióban aztán mintha szét akarnának szaggatni úgy belém hasít a fájdalom.

A bánat tudja már hányadik fájdalomcsillapítót próbálom, de semmi, a szteroid is épp csak tompította.


Múlt héten elestem a fürdőben, senki nem volt itthon, telefon nem volt nálam, én ha földre kerülök felkelni nem tudok, nincs erő a lábaimban, a térdeimre, csuklóimra, könyökeimre nem tudok támaszkodni. Szóval a földön ücsörögve vártam a mentőcsapatot. Tavaly ilyenkor már leszerveztem a maratonokat, a cégnél ahol dolgozok idén első alkalommal szerveztünk maraton/félmaraton "versenyeket", 5 futamból áll, hát a fene gondolta hogy én a legsportosabb leszek az, aki egyiken se tud elindulni.


Holnap megyek gyógytorna megbeszélésre, hogy egyáltalán szabad-e és mit, hogyan? Sajnos van olyan gyakorlat, amit neten találtam és többet ártott mint használt, ehhez szakember kell.


Ez van, küzdök.

11920. Channa* (válaszként erre: 11919. - Timycat)
2022. júl. 4. 16:38

Én elolvastam!


Hogy vagy? Fogsz menni nyaralni?

11919. timycat (válaszként erre: 11917. - Plavalaguna)
2022. júl. 3. 13:00

Mondom én, olyan vagy mint az egyszeri meg a zsiráf.


"Én a te történetedben kételkedem kizárólag"


Hiába tettem fel a doktor úr diagnózisát a képeim közé, azt se hiszed el.

2022. júl. 3. 12:38

Phd professzornőnek írom ezt:

Unokatesom 3 oltás utan jelenleg karanténban van, előtte kb 6 hónapja jelentkeztek kemény extrákkal jaró szívpanaszai.

Kolléganőm 3 oltás után nagyon kemény szívproblémákkal küzd, többször SBO hozták helyre bigemin extra miatt.

11917. plavalaguna (válaszként erre: 11914. - Timycat)
2022. júl. 3. 12:19

ezt írtam, de ez neem aztv jelenti amt te belemagyarázol.


nem a memóriám rossz, tee látsz bele a szövegbe valami jelentést ami nincs benne.


a cikk korrekt, de nincs kohézióban az állatásaid jelentős részével.


nem a cikken belül nincs meg a szövegkohézió, ott megvan.


Én pedig sose kételkedtem abban, hogy léteznek sajnos időnként oltási mellékhatások. Sőt követem is anemmyire van időm az ellenőrzött irodalmát. Én a te történetedben kételkedem kizárólag, ahogy a gerincsérvet se az oltás okozta. Nem azt kétlem, hogy az oltás okozhat bajt.


Viszont az eléggé dezinformáció, amit toltok, hogy úgy adjátok elő, mintha az oltás nem látné el a funkcióját, és nem lenne sok nagyságrenddel kissebb kockázat, mint oltatlanul várni a covidot.


És hiába másolog be mit írtam, az nem az, amit te hosszan belefantáziáltál. Mint mondtam valószínűleg azért nem rétjük egymást itt többekkel, mert tényleegesen egy másik nyelvet beszélünk. Én egyértelműen nem beszélem a tietek, ez mindig kiderül. Én ezt mindig meeg is állapítom, mégis ha beírok a fórumba, ti jöttök mint a legyek, és rámszálltok, nyomjátok a magatokét személyeskedve.


Egészségetekre.


És azt hiszem tényleg el kell eresszem, hogy ezen a forumon ne csak a hosszú mindmeghalunk menjen.


további szép napokat! és jobbulást!

11916. timycat (válaszként erre: 11914. - Timycat)
2022. júl. 3. 11:41

Ami a szavahihetőségemet illeti, kukk az adatlapomra.


Na nem miattad, hanem ez a vartyogás amiatt előadsz, köpködsz rám, az igazán felháborító. Ezzel talán mindenki másban eloszlatom a kételyeket. Te menthetetlen vagy, rád kár energiát pocsékolni.

11915. viva70 (válaszként erre: 11903. - Plavalaguna)
2022. júl. 3. 11:40

Ezentúl majd az lesz! Figyelmen kívül fogom az írásaidat hagyni!

Ettől függetlenül magadba szállhatnál te is. Ha már beírunk egy fórumba, témától függetlenül próbáljunk meg a helyesírásra odafigyelni. Természetesen nem egy-két elírásról beszélek, de a tied tele van értelmezhetetlen szavakkal.

11914. timycat (válaszként erre: 11913. - Plavalaguna)
2022. júl. 3. 11:35

Baj van a memóriáddal, ez már tegnap is megmutatkozott a mese sztorin. Idézlek:


"Mint írtam a cikk nem támasztja alá azt amit írsz.



Szóval nincs igazán kohézió így.



De a cikk korrekt, anno is olvastam én is amikor kijött."



Olvastad a cikkben, kognitív hanyatlás is előfordul.... Helyedben elgondolkoznék, ha még egyáltalán képes vagy rá.

11913. plavalaguna (válaszként erre: 11912. - Timycat)
2022. júl. 3. 11:31
Semmi ilyet nem mondtam miket most felsoroltál. de érdekes olvasni, hogy mit fantáziálsz bele abba amit írtam. Látod, ezért is kételkedem a többi megnyilatkozásod igazságtartalmában.
11912. timycat (válaszként erre: 11911. - Plavalaguna)
2022. júl. 3. 11:26

Tényleg nem értelek, többek között az a doki aki az idézett cikket írta, mondta ki rám a diagnózist, de nincs kohézió a cikkben, de nem, a dokira te nem mondtál semmit. Viszont bennem betegben kételkedsz így ismeretlenül. Nem veszi be a gyomrod, hogy egy vakcinának lehetnek mellékhatásai, miközben egy vény nélkül kapható pirulának is hosszasan sorolt mellékhatásai vannak. Neeem a vakcinának nincsenek, a vakcinagyártók pedig idióták mikor néha bevallják, hogy jaaa hát igen, néha előfordul a malőr. De te megmondtad, hogy nincs mellékhatás tehát úgy van. Okosabbra, jártasabbra, tapasztaltabbra figyelni luxus.


Az a baj veletek okoskodókkal, hogy sosem tudtok egyenesen válaszolni, mert fogalmatok sincs a témáról, nem értitek, nem látjátok át, de bele kell vauzni mindenbe.

11911. plavalaguna (válaszként erre: 11910. - Timycat)
2022. júl. 3. 09:46

Egyik dokira se mondtam semmit.

Nem az orvosokban kételkedem, hiába szeretnéd ezt mondani ;) Még írtam is konkrét példát, hogy nem a doki a hunyó.


Akkor mindegy mégis, hogy írok? Mégse avval van a baj? Most meg ködös? Hmm... mondom én hogy sokatokkal párhuzamos univerzumban élek.

11910. timycat (válaszként erre: 11909. - Plavalaguna)
2022. júl. 3. 09:41

Úgyis a népnevelés a célod akkor taníts és ne ködösíts légy szíves!


Majd szólok annak a néhány dokinak, hogy sürgősen adja le a diplomáját, mert a Hoxán megmondták nem értenek hozzá.

11909. plavalaguna (válaszként erre: 11904. - Timycat)
2022. júl. 3. 09:36

Annyyaaa... azt mondtam hogy zöld at ég, miért nem hisznek nekem?


Mit kérdeztek?


Hogy jé, sarki fényt nézek épp? De nem értem mit akarnak, hát az ehyenlítőnél vagyok és süt a nap. Bántanak!


És mi a baj, kicsim?


Anya miért nem vesznek komolyan, hát nem tudnak szöveget értelmezni? Miért ilyen idióták?


Jólvan kincsem nyugodj le. Ha zöld az ég, akkor zöld. Igazad van.

11908. timycat (válaszként erre: 11906. - Plavalaguna)
2022. júl. 3. 09:32
Érdekes, miközben a cikk írója az egyik aki kimondta, írta le hogy tipikusak a tüneteim az ASIA szindrómára (nincs implantátumom, kollagénes, olajos feltöltésem, protézisem, a vakcinán kívül semmilyen addig új külső behatás nem ért). Szóval véleményed szerint a cikk írója sem igazán értette mit írt le és mit lát rajtam és a kb 50 oldal leletem alapján. Ellenben veled, aki az immunológia minden csínját bínját ismeri, egyedül e kerek világon látatlanul kijelented hogy az biztos nincs így.
11907. plavalaguna (válaszként erre: 11905. - Globus)
2022. júl. 3. 09:31

Komolyan mint a dögre a legyek 😂🤣 de sokan lettetek.

Csináljak egy topikot nektek, ahova átviszek hszeket magamtól, aztán indulhat a pörgés rajta? :))


Ott majd eldönthetitek persze, hogy mint rejtvényfejtés gondoltok rá, vagy inkább naphosszatt hüledezni akartok és idiótázni, meg önmagatok fényezni ;)



Azthiszem nem ment át a lényeg. Első megnyilvánulásom volt csak a topiknak szóló. Lényegtelen hülyeségekre reagálásba minek fektetnék energiát?


Igen, a hozzáállás jelzés értékű. Érdekes tanulmányozni, milyen gyorsan megjelentek még 2 év után is itt hüledezni ezredszer is 🤷‍♀️


Persze ha valaki eddig végigolvasta :

Még mindig ufók vagyunk, senkinek semmi baja az oltástol, csak tompitotta a covid lefolyását a környezetemben. Ez jó dolog szerintem. Amíg nincs jobb verziójú oltás én kérem ősszel az ismétlőket. Ahogy az általam személyesen ismert bármilyen területen dolgozó orvosok is.


Remélem mindenki aki szerette volna sikeresen el tudta olvasni a szavakat, és az általa vélt értelmet vagy értelmetlenséget belemagyarázni enbe a hozzászólásba is.


Nem, ezt se olvastam át újra. Nem is fogom, és igen ez jelent valamit is 😎

11906. plavalaguna (válaszként erre: 11904. - Timycat)
2022. júl. 3. 09:20

Mint írtam a cikk nem támasztja alá azt amit írsz.


Szóval nincs igazán kohézió így.


De a cikk korrekt, anno is olvastam én is amikor kijött.


Lehetséges, hogy nem ugyanazt értjük szövegek értelmezése alatt. Dunning és Krueger élvezettel dőlne persze hátra 😎

11905. globus (válaszként erre: 11903. - Plavalaguna)
2022. júl. 3. 08:41
Ne haragudj, hogy közbeszólok, és tényleg nem a témához. De az írásképed olyan, mint egy óvodásé, aki játszik a billentyűzeten. Hogyan tudnának komolyan venni? Értjük, hogy telefon, átír, apró gombok, ilyesmik. De ezzel mindnyájan így vagyunk, néha mellényúlhatunk, elütünk. Javítani lehet, nem kell annyira sietni az írással, hogy szándékosan terheltnek nézessük magunkat. Dobálhatsz követ arra, aki szóvá meri tenni az igénytelenséget.
11904. timycat (válaszként erre: 11901. - 55Judit)
2022. júl. 3. 08:32

Ne haragudj ha valaki azt írja a tapasztalataimra, az általam felkeresett orvosok által elmondottakra, hogy sületlenseg, ha csatolok magyar nyelvű cikket, mert azt hittem legalább magyarul ért, majd végső érvként simán lehazugozik azt nem hagyom szó nélkül. Az csak hab a tortán, hogy aki azt a cikket megírta ő az egyik aki leírta hogy a problémám posztvakcinációs eredetű. Gondolom te sem hagynád, ha valaki kétségbe vonná a lyme-korral folytatott küzdelmed hitelességét és emiatt gúnyolódna rajtad.


A kedves fórumtárs olyan mint az egyszeri ember a zsiráffal. Miközben döngeti a mellét, hogy ő csak a tenger sok eszével, elemzésével, statisztikával (😂) csak tájékoztatni akar, arról amiről egyébként folyamat megy az agymosás csak még azt sem veszi észre.

11903. plavalaguna (válaszként erre: 11900. - Viva70)
2022. júl. 3. 08:26

Ne olvasd. Eleve kar vklt a tehoz egyaltalan nem vago szemelyeskedessel ideirnod.

Tudod gorgess tovabb

11902. plavalaguna (válaszként erre: 11901. - 55Judit)
2022. júl. 3. 08:25

Egyetertek.


Ugye en kifejezetten oltastemaval irtam eredetilrg.

De elso kor faj, hogy oltatok faj, hogy nincs szarul az oltitt kornyezetem.

Ismetlo oltast beadatni fabatizmus...

Ha kitartok az igazsag mellett, hogy a kornyezetem is a statisztikakat igazolja vissza, meg vak vagyok es ebredjek fel.


Aztan nyilvan bekapcsol a troll uzemmod nalam is, hat ezen csak rohogni lehet. Mi a franc koze van ennek a temahoz igy mar?

11901. 55Judit
2022. júl. 3. 07:46
Én csak nagy ritkán jövök ide azzal a céllal, hogy hátha hoz valaki olyan információt amivel még nem találkoztam de fontos. Sajnálattal látom hogy egymás szekálásán kívül más nincsen. Hogy nektek mennyi felesleges időtök van! nem kéne a téma címét megváltoztatni?
11900. viva70 (válaszként erre: 11897. - Plavalaguna)
2022. júl. 3. 00:28

Visszaolvastad valaha, amiket leírtál? Kétlem, mert különben értenéd miről beszélünk. Nem a stílusod, meg az oltásfanatizmusod a legnagyobb probléma itt. Hagy kívánni valót maga után az is, de az értelmezhetetlen szavaid, mondataid verik ki a biztosítékot leginkább. Tényleg kihívás téged olvasni!

Minden rosszindulat nélkül javaslom, hogy olvasd magad időnként vissza!

11899. tien (válaszként erre: 11897. - Plavalaguna)
2022. júl. 2. 23:45

Azért ne vegyél rá mérget.

Kihívás elolvasni.

11898. Eerika75 (válaszként erre: 11897. - Plavalaguna)
2022. júl. 2. 23:12
Vicces? 🤔 Szerintem sokkal inkább szánalmas...
2022. júl. 2. 23:08

Szoval irtam egy valaszt, hogy nebetseges, hogy a stilusomon porogtok szemekyeskedve :) de toroltek 😂 ez vicces. De kozben megjelent megegy szemekyeskedes, hogy fortelem vagyok 😂🤣


Mi a francnak tennek en ebbe tobb energiat? Ugyse nektek szanom a hszeim. Nem baj ha nem értitek. Aki idetevedoknek szanom, azok meg ugyus értik mit irok.

11896. Eerika75
2022. júl. 2. 22:59
Én már egyszer leirtam, de újra idekívánkozik: a stílus maga az ember.Ez a nő az irományaival már bocs, de förtelem. 😏
11895. viva70
2022. júl. 2. 22:22

Értelmezhető írás elsajátításához nincs valami hatásos vakcina?😉

Nem szoktam senki írásába belekötni, de Plavalaguna írásai valami borzalmasak. Kínszenvedés elolvasni... Ha nem is értünk mindenben egyet legalább tiszteljük meg annyival egymást, hogy értő módon fogalmazunk. Lehet, hogy a telefon sok mindent átír, de el kell olvasni mielőtt kiküldjük hozzászólásba.

11894. timycat (válaszként erre: 11888. - Plavalaguna)
2022. júl. 2. 21:14
Hogyne. Vagy a rosszabb a helyzet és híján vagy az értő olvasásnak.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook