Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beoltatod magad koronavírus ellen? fórum

Beoltatod magad koronavírus ellen? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
6048. plavalaguna (válaszként erre: 6045. - Intro74)
ma 14:40

még mindig nem érted, hogy nem kell a kutyának se az operativ törzs adata?? magyarország kicsi...

a covid megnöveli nagyon erősen a stroke és az infarktus kockáztát. És ezt nem magyarországi kamuadatokból tudjuk. És semmi köze az oltáshoz, a covidhoz van köze.

egjegyzem az influenza, és egyéb virusos betegségek is növelnek ezeken a kockázatokon... de ez titeket ne zvarjon, fogjátok az oltásra...

6047. Intro74 (válaszként erre: 6044. - Channa*)
ma 14:38
Isten ments, bőven elég nekem a mindennapos élet iskolája. :)
6046. viva70 (válaszként erre: 6043. - Channa*)
ma 14:37
Na igen. Ezek a betegségek covid előtt is léteztek. Az én anyám valóban oltás után másfél héttel kapta a stroke-ot, de sok más ismerősöm van, akik oltás nélkül is megkapták a stroke-ot, agyvérzést, infarktust. Évekkel ezelőtt is, meg az utóbbi fél évben is.
6045. Intro74 (válaszként erre: 6043. - Channa*)
ma 14:36
Persze, nem is azt írtam, hogy a Covid előtt nem volt sztrók, hanem hogy mostanában még gyakoribb betegség lett sajnos a beszámolók szerint. De hogy valóban is így van-e, arról nemigen fog kiadni adatokat az operatív törzs, a KSH adatai meg ki tudja, hogy mennyire pontosak és hitelesek.
6044. Channa* (válaszként erre: 5957. - Intro74)
ma 14:31

Miért nem iratkozol be 47 évesen suliba?

Én jövő héten kezdek egy újabb informatikai sulit (tudás frissítés), pedig 54 éves vagyok;)

6043. Channa* (válaszként erre: 5955. - Intro74)
ma 14:28

2019-ben, amikor még nem volt kovid 1 hónapon belül 2 43 éves kollégám kapott sztrókot.

Az egyik túl élte a másik nem.

És még sorolhatnám, hogy lásd, nem a kovid óta van, hanem e mindig jelen volt, csak a kovid előtt senkit nem érdekelt, mert nem kaptak ötlete, hogy mire fogják;)

6042. Intro74 (válaszként erre: 6036. - Unom)
ma 14:10

Még jó, hogy az sem szentírás, amiket te írsz. Én amúgy nem tartalak téged butának, igaz okosnak sem, pont az átlag. :)

Illethettek minket bármilyen sértő jelzővel, attól még nem leszünk azok.

6041. 55Judit (válaszként erre: 6038. - 55Judit)
ma 12:24
Ja, és lemaradt, hogy kérésükre megkapták 3.-nak is a Pfizert.
6040. plavalaguna (válaszként erre: 6035. - Ditta25)
ma 11:40
Gyakorlatilag bármit
6039. Bless the child (válaszként erre: 6036. - Unom)
ma 11:39
Meg már meghaltunk volna szüzen 😀😀😀
6038. 55Judit (válaszként erre: 6035. - Ditta25)

Vektor vakcinát. Viszont én ismerősöm aki velem egy korú, és vitte 86 éves anyukáját is oltásra, nem fogadták el. Azt mondták ha oroszt akarnak beadni, inkább nem kérnek 3. oltást.

Én elfogadtam volna elsőre is az oroszt, de nekem a Lyme kór miatt aztán nem adták be. Később behívtak Pfizerre, remélem kérhetem 3.-nak is.

6037. Bless the child (válaszként erre: 6035. - Ditta25)
Először úgy volt, hogy Janssen-t kérek, de végül még egy Pfizer mellett döntöttem
6036. unom (válaszként erre: 6029. - Intro74)
ma 11:33

Igazad van, nem vagy átlagos.

Ha te lennél az átlag, még barlangban laknánk, vagy a fán.

Nem az a baj, hogy buta vagy, hanem hogy büszke vagy rá.

Amit ti műveltek az a konzumidióták lázadása.

6035. Ditta25
ma 11:31
Ha valaki 2 pfizert kapott mit kaphat 3 oltásnak?
6034. Intro74 (válaszként erre: 6032. - Unom)
ma 11:27

Néha én is írok durvábbakat persze, de van, hogy inkább csak iróniából írom.

Semmilyen sisakot nem vettem fel. :)

6033. Intro74 (válaszként erre: 6030. - Bless the child)
ma 11:23

Nyílván valamelyikőtök hozzászólása felháborított, és azért indult el a lavina. De olvass vissza, hogy ki kezdte el előbb sértegetni a másikat. Leidiótáztatok engem, meg hasonló "kedves" jelzőkkel illettetek, utána persze, hogy én sem válogattam túlzottan a jelzők között. Bár a durvábbakat még mindig ti írogattátok, ahogy azóta is.

Miért nem megy az nektek, hogy elfogadjátok mások véleményét? Én elfogadom, hogy oltáspártiak vagytok, de a rosszindulatú kötekedéseket, kioktatásokat nem tudom elfogadni, ez van.

6032. unom (válaszként erre: 6031. - Intro74)
ma 11:18

De, bunkózol, minden jóindulat nélkül.

És sunyi módon letagadod, ami még cikibb.

A hülyeségre kimondani, hogy hülyeség, nem zaklatás.

Az alusisakot felvetted?

6031. Intro74 (válaszként erre: 6026. - Unom)
ma 11:13
Ez miért bunkózás? Ez inkább csak jóindulatú figyelmeztetés. :) A bunkózást ti bullyk csináljátok már hónapok óta az oltásellenesekkel. Persze tudom, hogy kár minden szóért, mert ezután is folytatni fogjátok, vagy éppen egy olyan másik illetővel, akit kipécéztek majd magatoknak bármilyen más témában.
ma 11:09
Zoli, a fórum címét ugye tudod értelmezni? Ide elég lett volna tőled egy sima nem. Helyette úgy indítottál, hogy okoskáztad, bunkóztad azokat, akik kérték. Miért nem ment ez neked, hogy csak simán a kérdésre válaszolj?
6029. Intro74 (válaszként erre: 6024. - Unom)
ma 11:09
Na már megint jössz ezzel az átlagos dumával, pont te, aki valóban átlagos vagy. Ráadásul egy átlagos bully.
6028. Intro74 (válaszként erre: 6022. - Plavalaguna)
ma 11:06
Írd be a googleba, hogy Spars pandemic, és akkor megtudod. Bár nem árt ha egy kicsit tudsz angolul, vagy van egy jó fordítóalkalmazásod.
6027. Intro74 (válaszként erre: 6019. - Timycat)
ma 11:04
Bízzunk benne, hogy csak átmeneti állapot ez nálad. Jobbulást neked!
6026. unom (válaszként erre: 6025. - Intro74)
ma 11:03
Mi ez a bunkózás? És te sírsz, hogy bántanak?
6025. Intro74 (válaszként erre: 6015. - 55Judit)
ma 11:02

Nem jól mondod.

Majd ha esetleg beléd is így beléd kötnek csoportosan, akkor más lesz a véleményed. Bár gondolom akkor te vagy nem állnál bele a vitába, vagy törölnéd magad az oldalról, igaz?

Nem ég oda az ebéd? ;)

6024. unom (válaszként erre: 6018. - Intro74)
ma 11:01

Ez sima paranoia. A fórumodban ki "bántott"?

Ide hülyeségeteket írogatsz, ne csodálkozz a reakción.

Vicces, ahogy áldozat szeretnél lenni, pedig csak egy átlagos tard vagy.

6023. Flóra76 (válaszként erre: 6022. - Plavalaguna)
ma 11:00

Ez jó. :)

Aztán majd jön az Aldis, lidls........szép sorban.

6022. plavalaguna (válaszként erre: 6016. - Intro74)
ma 10:59
az milyen? bezár az összes élelmiszerbolt, és csak Spar lesz az egész világon? :D
6021. Intro74 (válaszként erre: 6014. - 55Judit)
ma 10:58
Nem pont te személy szerint, hanem sok hozzád hasonló oltáspárti.
6020. Intro74 (válaszként erre: 6012. - Bless the child)
ma 10:56
Olyan baromságokat, hogy pl. csak az oltás a megoldás a Covid ellen, meg az oltásellenes orvosok nem is orvosok, meg hazudik minden oltásellenes beszámoló a Facebookon. Jó elhiszem, hogy te esetleg más dolgokat tapasztaltál, de nyílván inkább azok az mentősök, ápolók nyitják ki a szájukat, akik letették a lantot, minthogy oltakoznának.
6019. timycat (válaszként erre: 5980. - Intro74)
ma 10:46

Nem általános, de előfordul. Ezt nem tagadják. Sőt. Én mostanában kezdtem orvoshoz járni. Nekem eszembe se jutott, hogy postcovid és/vagy oltás válthatta ki a panaszaimat.

Hajlamom volt a nyavalyámra, lehet akkor is itt tartanék ha se covidos nem lettem volna, se oltást nem kaptam volna. Sosem tudjuk meg. Viszont az összefüggés lehetőségét orvosok vetették fel. Annyira mégsem féltik az állásukat.

Ez van. Bármi is legyen az ok, nem köpködök az oltásra, mert nem tudom tutira hogy attól van-e, és az oltott ismerősök között nem nyaffog rajtam kívül senki. Nem keresek bűnöst, inkább a megoldást. Így jártam. Remélem átmeneti, ha nem akkor kénytelen leszek alkalmazkodni. 😕

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook