Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Benti lábbeli oviba.Elképzelésem van, de véleményeket kérnék fórum

Benti lábbeli oviba.Elképzelésem van, de véleményeket kérnék (beszélgetős fórum)


2011. aug. 22. 20:18

Sziasztok!

Ha érdekel, van egy pár új Asso és Canguru cipő eladóm!

21-től 27-es méretig.

Ha érdekel küldök pár képet, de ide is töltöttem az apróhirdetésekhez de csak 4-et tudtam sajnos!


Szia

Betti

19. jucus30 (válaszként erre: 15. - Trapiti)
2011. aug. 3. 07:07
Mi is azért vettünk bentre jó cipőt mert napjait ott töltötte.Csak azt írtam le amit láttam a vizsgálat eredményeinél.De mindenki azt ad a gyermekére amit jónak lát.Ha lehet akkor én semmit nem adnék a lábára bentre imád mezítláb(zokniban)lenni:)
2011. aug. 2. 22:08

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!Kínai-s biztosan nem lesz,nézegettem pár darabot,de olyan merevek,mint egy darab deszka...

A nyári szandink meg éppen csak hogy jó,ezért kilőve.

2011. aug. 2. 16:17
Mi is szandált fogunk használni benti cipőnek, szerintem is az a legjobb.
2011. aug. 2. 16:06

Sok cipőboltban láttam ugyan olyan szandált és cipőt, amit a kínaiban lehet kapni, csak drágábban.

Mi egyébként szandált használunk benti cipőnek, mert ugye egész nap abban van, meleg van, ne fülledjen bele a lába.

15. trapiti (válaszként erre: 12. - Jucus30)
2011. aug. 2. 16:04
Nekem az a tapasztalatom, hogy a szupinált cipőben (ami jó minpségű bőr, és árban alsó-közép kategória) sokkal de sokkal szebb a gyerekek lába mint a többieké. Nálunk is van olyan aki habklumpában jár egész évben, de szerintem nem ez a követendő... És inkább az oviban kell a jó cipő ahol 8-9 órát is benne tölt, mint az utcán töltött napi max. egy órára...
2011. aug. 2. 16:02
szandi
13. b-zs (válaszként erre: 12. - Jucus30)
2011. aug. 2. 15:57
Szerintem sem érdemes drága cipőt venni, bár ez pénztárcafüggő. Puha legyen a talpa, rugalmas, kényelmes és jól szellőzzön benne a kis lába. Mondjuk kínai cipőt sem adnék azért rá.
12. jucus30 (válaszként erre: 1. - Madyson)
2011. aug. 2. 15:53
Szia.Személyes tapasztalat alapján mondom:Az oviba mindig megvettem a kislányomnak bentre a jó minőségű skippy szandált,cipőt.Volt egyszer egy talpvizsgálat amin mi is részt vettünk.Az én kislányom lába ugyanolyan lett mint a kínai kis cipős gyereké.Ennyit a "jó minőségű"lábbeliről.Ez az én véleményem.
11. 7170b852f3 (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2011. aug. 2. 15:52
Szerencsére nem vagyunk egyformák :)
10. b-zs (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2011. aug. 2. 15:51
No ez jó ötlet:)
9. b-zs
2011. aug. 2. 15:51
Drága cipőt semmiképpen nem érdemes venni, szerintem, mert amíg beszoktatós, lehet, többet lesz otthon, betegség miatt, mint az óvodában.
8. trapiti (válaszként erre: 7. - B-zs)
2011. aug. 2. 15:50
Igen, nálunk is így szokott lenni :) Aztán télen megveszek egy-két méretet előre olcsóbban, mert vagy bentre vagy nyárra mindenképp jó.
7. b-zs (válaszként erre: 1. - Madyson)
2011. aug. 2. 15:48
Én a nyári szandit szoktam a kislányra ősszel oviba váltócipőnek adni, persze, ha nem nőtte ki időközben.
6. trapiti (válaszként erre: 4. - 7170b852f3)
2011. aug. 2. 15:48
Szerintem azért fontosabb szempont hogy egészséges cipőben legyen a lába... tornacipőt biztosan nem adnék rá...
5. pillango2004 (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2011. aug. 2. 15:46
Igen a tépőzáras a legjobb!
2011. aug. 2. 15:46
Csakis olyat amit nem sajnálsz, ha eltűnik. Az egyik kiscsoportos ovisnak délutánra az egy napos vadiúj nike cipője tűnt el. Ezért én csakis kínai tornacipőt (tépőzárasat) vettem. Igaz, hogy 4 órát töltött naponta az oviban csak.
3. pillango2004 (válaszként erre: 1. - Madyson)
2011. aug. 2. 15:45

Szandi vagy vászon cipő.

Nekünk ez a kettő vált be.

A márkáját te döntöd el! :)

2. trapiti (válaszként erre: 1. - Madyson)
2011. aug. 2. 15:45

Szia!

Én a szobacipőt egyáltalán nem tartom jónak.

Mindenképpen jó minőségű cipő kell, ami tartja a gyerek lábát. Szerintem nyitott vagy zárt orrú szandi, amelyikat szeretitek. Jó ha tépőzáras hogy egyedül tudja felvenni.

Én mindig szupinált szandit veszek a lányomnak bentre, jobbnak tartom mint a betétes vagy betét nélküli cipőket. Általában utcára is ilyet használunk.

2011. aug. 2. 15:41

Superfit zárt orrú szandit néztem ki/jutányos áron/,de ilyenünk még nem volt,viszont a nyitottban mindig előre csúszik a gyerek lába....

Esetleg elég lenne egy sima szobacipő,mint a Zetpol..

Elefanten nagyon bevált,de horror ára van..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook