Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bence babánk érkezése fórum

Bence babánk érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bence babánk érkezése

2010. febr. 9. 10:47
Szia enged meg, hogy szivből gratuláljak nektek Bencus babához és nagyon sok boldogságot kivánok az életben nektek
2010. febr. 5. 19:29

Szia! Gratulálok nektek!

Megkérdezhetem,hogy milyen szerekkel sikerült a peteérésedet rendbe hozni?

2010. febr. 5. 17:21
Gratulálok nektek nagyon szépen leírtad a történeteteket:-))
5. rberni (válaszként erre: 4. - Dinus82)
2010. febr. 5. 12:58
Én nem ismertem őt,csak épp hozzá kerültem.Aranyos volt végig velem!Szerintem kérd meg,főleg,hogy ismerősöd is!
2010. febr. 5. 12:55
Lányok, nektek fogadott szülésznőtök volt a Szilvi? Nekem személyes ismerősöm, de még nem kértem meg. Most, hogy már ketten is dicséritek, lehet mégis beszélnem kéne vele... :)
2010. febr. 5. 12:51

Gratulálok a gyerköchöz!!Én idén januárban szültem

szintén Zegen,Kovács doktornál és Szilvi szülésznőnél!Maximálisan meg voltam elégedve velük!Minden jót nektek!

2010. febr. 5. 10:12

Szia!

Gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz. Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

Én pár héten belül fogok szülni szintén Zegen. Nagyon örülök, hogy olvashattam a történetedet.

2010. febr. 5. 10:03
2009. május 27-én megérkezett hozzánk a mi Bence babánk. A pontos kiírás szerint született Bencus, vagyis a 40. hétben. Az orvosom megindította a szülést, mert már nagyon lent volt a fejecskéje és 2 hete 1111 volt a méhszáj.

Ugrás a teljes írásra: Bence babánk érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook