Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bemutatni a szülőknek... fórum

Bemutatni a szülőknek... (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 26. 08:37

Sziasztok!


Én is hasonló problémával küzdök. A kapcsolat 3 hónapos a barátommal (27 éves). Hétvégén szeretné, hogy ha elkísérném az édesanyjához. Én 25 éves vagyok, eddig egy barátom volt ezelőtt, már 16 éves koromban túlestem ezen a bemutatkozásos témán. Akkor valahogy könnyebben ment, mert most bizonytalan vagyok, talán abban, hogy mit és hogyan illik.


Akkor a "Csókolom Akármilyen néni/bácsi" volt a helyes. És most is így köszönök és így szólítanám az ex szüleit.


Nem vagyok benne biztos, hogy ezt így kellene most... (Az édesanyja elmondásból egy vagány tanárnő, aki egyedül él)Hogy kell? :D Hogy illik? - Hozzáteszem tudok viselkedni, és lehet, hogy az adott pillanatban simán megoldom... de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Nagyon köszönöm... :)

22. 2abafd21b1 (válaszként erre: 21. - Szanád)
2010. jan. 1. 20:11
:)
2010. jan. 1. 14:47
szerintem minél előbb be kell mutatni a fiút, főleg a mai világban...nem árt lecsekkolni .... ))
20. 2abafd21b1 (válaszként erre: 14. - Fiatal nő)
2009. dec. 19. 19:26
Mióta vagytok együtt, hogy anyukád így áll hozzá? :O
19. spinneli (válaszként erre: 18. - 2abafd21b1)
2009. dec. 19. 19:25
lehet egy új fiúnál nem is kell ezen problémázni.
18. 2abafd21b1 (válaszként erre: 17. - Spinneli)
2009. dec. 19. 19:24

Számomra meglepő volt, de nem problémázok ezen...

Tudtam, hogy nem lesz hosszú életű, nagyon különbözőek vagyunk.

Nem baj, ez a bemutatós téma akkor is jól fog jönni, mikor lesz ismét barátom majd, és be szeretném mutatni. :)

17. spinneli (válaszként erre: 16. - 2abafd21b1)
2009. dec. 19. 18:14
hű, ez meglepő lehetett.
2009. dec. 19. 18:02
Már tárgytalan a dolog. Szakítottunk... :'(
15. spinneli (válaszként erre: 14. - Fiatal nő)
2009. dec. 19. 17:05
úgy is, hogy a vőlegényed?
14. Fiatal nő (válaszként erre: 13. - 2abafd21b1)
2009. dec. 19. 17:03
Anyám szerint, ha itt van, amikor rajtunk kívül más nincs itthon, az k*rv*lk*d*s... :-S Pedig az égvilágon semmi rosszat nem szoktunk csinálni, kártyázunk, tévét nézünk, beszélgetünk. Hűdenagybűn. :-(
13. 2abafd21b1 (válaszként erre: 12. - Fiatal nő)
2009. dec. 19. 13:18
Az enyém tudja, hogy már volt nálunk, de különösebben nem érdekelte vagy zavarta... Annyit mondott, hogy nyugodtan bármikor hazahozhatom, viszont olyat nem, hogy meg szeretné ismerni, ami nekem kicsit fura... :D Szerintem majd januárban sor kerül a bemutatásra, mert addig a párom nem nagyon tud jönni. Kíváncsi leszek a reakcióra, remélem jó fejek lesznek! :D Ilyen kicsempészéseket nem nagyon szeretnék. :)
12. Fiatal nő (válaszként erre: 10. - 2abafd21b1)
2009. dec. 19. 12:39

Az enyémek sem mondták, de kérdezgetni se nagyon kérdezgettek felőle. :-/

"nem csak úgy jönne a párom hozzánk, mikor nincsenek itthon" -> Hát nálunk akkor volt először, mikor bemutattam. De anyám így is utálja, ha akkor van nálunk, amikor nincs otthon senki. :-S


És akkor mit csináltál? Kicsempészted? Vagy egy szál lepedőben kimászott az ablakon? X-)

11. 2abafd21b1 (válaszként erre: 9. - OlíviaAnna)
2009. dec. 18. 11:13
Szerencsére nem is olyanok, hogy ilyet tennének, főleg nem egy kapcsolat miatt. Ettől nem félek, csak mivel még első... nekem még valahogy kínos. :$ :)
10. 2abafd21b1 (válaszként erre: 6. - Fiatal nő)
2009. dec. 18. 11:10
Eddig én sem mutattam be senkit, ezért voltak ezzel kapcsolatban bennem kérdések. :) Tudják, hogy van, viszont eddig még azt nem mondták, hogy meg szeretnék ismerni... Kérdezgetni szoktak róla, hogy hogy halad a kapcsolat meg ilyesmiket... Viszont szeretném, ha ezentúl nem csak úgy jönne a párom hozzánk, mikor nincsenek itthon, vagy ne váratlan bemutatás legyen, mert épp egyszer hazaértek, mikor nálunk volt... Úgyhogy muszáj lesz bemutatni. :)
2009. dec. 18. 10:30
Ez a 21. század, ha nem lesz holtodiglan-holtomiglan belőle, azért a szüleid nem fognak kitagadni és nem leszel "social outcast" sem. Nem kell belőle nagy ügyet csinálni, a szülők előli bujkálás inkább gáz, pláne, hogy együtt laktok.
2009. dec. 18. 09:13
3-4hó az jó szerintem
7. genlips (válaszként erre: 3. - 2abafd21b1)
2009. dec. 18. 08:43

persze, ehhez ismerni kell a szülőket is... kérdés, mennyire fontos nekik ez

szvsz 2-3 hónap annyi idő, hogy kíváncsi lennék rá, kivel járkálnak a gyerekeim

2009. dec. 18. 08:10

Ha mered, mutasd be 2-3 hónap után, akkor már lehet. Mert legalább a szülő is tudja, kivel vagy, ha nem épp otthon. Kevésbé aggódik, vagy ilyesmi. Meg hát valamennyire rá is tartozik.


Emlékszem, én a páromat 2,5 hónap után mutattam be, bár én nem akartam, de úgy éreztem, már muszáj. Én ilyen szempontból gyáva nyúl vagyok. Plusz még sosem csináltam ilyet, naná, hogy be voltam xarva... X-)

5. 2abafd21b1 (válaszként erre: 4. - Fecbb24fe2)
2009. dec. 18. 00:37
Hmm, hát ilyen esetek elkerülésére lehet, hogy tényleg jobb előbb bemutatni. :) Illetve elkerülni nem lehet vele, max. azt, hogy akkor találkozzanak először. :D
2009. dec. 18. 00:26
szerintem simán, főképp, ha egy háztartásban laktok. az a te otthonod is, miért ne vihetnéd oda? cirka egy hónapja írtam a naplómban, hogy anyám hogy találkozott a pasimmal, amikor épp bugyiban voltam a nappali közepén, a kezemben a gyerekkel... na, ennél semmi nem cikibb;)
3. 2abafd21b1 (válaszként erre: 2. - Genlips)
2009. dec. 18. 00:05
Igen, ebből a szempontból szerintem is jobb előbb. Viszont egy 2-3 hónapos kapcsolat még nem annyira stabil, és lehet, hogy kiderül, a pár nem egymáshoz való, az adott fél talál mást, akit akkor megint bemutatni... Ezt többféleképp is lereagálhatják a szülők, talán attól függ, mennyire rugalmasak.
2009. dec. 18. 00:03

sztem érdemes viszonylag hamar, mert ők is biztosan kíváncsiak, kivel múlatom az időmet és egy bemutatás nem olyan nagy hercehurca, hogy ezt a kíváncsiságot ne lehessen csillapítani.

szülő szempontjából pedig azért is jó, mert így érezhetik, hogy még mindig számítanak annyira, hogy bemutassák nekik az udvarlót.

kivételek biztosan vannak... :))

2009. dec. 17. 23:50
Mennyi idő után érdemes bemutatni a kedvesünket a szülőknek, amennyiben még velük élünk? Érdemes már akkor, mikor még kezdetleges a kapcsolat (2-3 hónapos) vagy jobb várni addig, míg kicsit komolyabbra fordul azért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook