Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatás... fórum

Bemutatás... (beszélgetős fórum)


10. c191c35515 (válaszként erre: 1. - 96b0d6b01f)
2011. márc. 4. 18:52
Puszi, szia szia:)kézfogással!
2011. febr. 21. 17:03

Közel lakunk egymáshoz, onnan ismerjük egymást. Meg dolgoztam náluk. Elég módos család, szóval nem tudom...

Félre értések elkerülése érdekében, nem akartam a nyakukba ugrani...

2011. febr. 21. 14:24
Én is rennie85-el értek egyet, mivel én is így viselkedtem anno. Mivel ismertek nem kellett bemutatkozni...stb. hanem első perctől ismerősként kezeltek és el kezdtek beszélgetni velem.
7. 12555cc279 (válaszként erre: 1. - 96b0d6b01f)
2011. febr. 21. 14:11

Szia!

pici korod óta elég sok víz lefolyt már a dunán..szerintem maradj csak megfigyelő, hogy ők hogy viszonyulnak hozzád és hogy viselkednek veled szemben, ahhoz képest hogy régóta ismernek téged.

Ha ők tartják magukat a "protokollhoz" akkor te is add meg a tiszteletet, aztán majd ha oldódik a hangulat akkor látni fogod hogy közeledj hozzájuk.

2011. febr. 21. 13:56

Nekem tegnap volt a nagy nap :)

Jött is este az sms páromnak, az anyjától:

Tetszik a barátnőd :D

2011. febr. 21. 13:56

Szerintem ne puszilgass senkit, rém hülyén festene a dolog, ha nem szeretik ezt a fajta üdvözlést. Én spec gyűlölöm, ha valaki első alkalommal helyből lesmacizik. Fujjjj. Szóval ahogy Őket látod, ahogy Ők reagálnak. Ők fogadnak, így ha kezet nyújtanak, fogadd el, ha le akarnak smacizni, azt, szóval alkalmazkodj. De ne ölelkezz, mert az sok szerintem:D


Sok sikert!

2011. febr. 21. 13:54

Ha kiskorod óta ismered őket, akkor miért kell újra bemutatni?

Egyébként szerintem majd a szituáció hozza. Egy kézfogás, és ha emlékeznek rád, akkor egy "Örülök, hogy újra találkozunk" épp elég lehet. Ha nem emlékeznek rád, akkor Jónapot, Örvendek, aztán kicsit később fel lehet hozni a múltat és máris van közös téma.

2011. febr. 21. 13:53
Én is ismertem anno anyósékat. Viselkedj természetesen, puszild meg őket, a bemutatkozás felesleges.
2011. febr. 21. 13:52
Szerintem attol is fug milyen volt veluk eddig a kapcsolatod. De nem kell tulzasba vinni a nagy puszilozast! Szerintem!
2011. febr. 21. 13:46

Sziasztok...

nem nagy probléma ez,de...

Olyan helyzetbe keveredtem,hogy a párom szüleit már pici korom óta ismerem... arra lennék kíváncsi,hogy mit kéne tennem amikor bemutatásra kerül a sor...???

Kézfogás, bemutatkozás, puszi-puszi egy idegennel,de egy ismerőssel???

Segítsetek kérlek....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook