Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemész egy könyvesboltba. Mi alapján választasz könyvet? fórum

Bemész egy könyvesboltba. Mi alapján választasz könyvet? (beszélgetős fórum)

1 2 3
9. Mocori (válaszként erre: 6. - SF)
2009. febr. 21. 15:47
Dehogynem! Úgy lesz kedvenc íróm. :)
2009. febr. 21. 15:47
Én nyomonkövetem a neten, hogy milyen új könyvek jönnek ki. Ha tetszik valamelyek a listához írom. Azonkívül persze vannak kedvenc íróim, akiktől szinte mindent megveszek. Internetes fórumokon, illetve különböző toplistákon is szoktam találni jó ötleteket. A boltban meg szoktam nézni az akciós könyveket, a kedvenc polcaimat (bestseller, horror, stb.).
7. Mocori (válaszként erre: 5. - SF)
2009. febr. 21. 15:47
Persze. Akkor már kíváncsiságból.
6. SF (válaszként erre: 3. - Mocori)
2009. febr. 21. 15:47
Akkor egy ismeretlen, de amúgy jó írónak esélyt sem adnál?
5. SF
2009. febr. 21. 15:46
És ha pl. nagyon eszement címe lenne annak a könyvnek? Csak ezért a kezetekbe vennétek?
2009. febr. 21. 15:45
Én igaz neten szoktam rendelni, de néha szétnézek boltban is. Engem először a borítója fog meg, aztán megnézem a címet, elolvasom a rövid ismertetőt és ha tetszik ez alapján, megveszem! Eddig még nem nyúltam mellé :)
2009. febr. 21. 15:45

:) Ez jó!


Van egypár kedvenc íróm, tőlük vásárolnék könyvet. Tudom, milyen témájú könyvek érdekelnek, olyat néznék. És mindenképpen elolvasom a tartalmát. :)

2009. febr. 21. 15:45
Ha érdekesnek tűnik a címe vagy a témája, beleolvasok, belelapozok. A szép képeseket is nagyon szeretem. Amelyiket érdekesnek,hasznosnak találom, megveszem.
1. SF
2009. febr. 21. 15:42

Tegyük fel, hogy megfelelő összeg áll a rendelkezésedre, hogy bemenj egy könyvesboltba, és vegyél magadnak (tehát nem a gyereknek, és nem ajándékba) egy könyvet. Mi alapján választanál?


Megfogna pl. egy ismeretlen szerző regénye, ha szép lenne a könyve borítója, vagy mókás lenne a címe? Eselteg fontos a műfaj, a téma? Szeretsz vásárlás előtt beleolvasni a könyvbe? Fontos, hogy legyenek képek a könyvben?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook