Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Belsőszigetelés fórum

Belsőszigetelés (beszélgetős fórum)


2011. febr. 28. 17:02

A falak belső szigetelése fölösleges pénzkidobás.

Persze lesz majd itt olyan aki azt mondja hogy ááááádehogy. Ezért inkább azt ajánlom, hogy kérdezz meg mondjuk egy nagyobb tüzépen egy szakembert, az hogy tanácsot ad, az nem kerül semmibe.:)

11. edibest (válaszként erre: 8. - Sunshine24)
2011. febr. 28. 16:52

Ne Szavót használj!Tömény hypoval kend be!Az sokkal jobb!

Mi nikecellel szigeteltük.

10. Pettka (válaszként erre: 8. - Sunshine24)
2011. febr. 22. 09:30
Azt is mondták már,hogy miért nem hagyom szabadon azt az egy falat,ami penészedik.De a szoba elosztása miatt(ablakok.ajtó)nem tudok másképp pakolni.
2011. febr. 21. 23:08
Mivel szigeteltétek a belső falat?
2011. febr. 21. 23:04
Ezt szeretném tudni én is. Ma is sík ideg voltam, mert már megint bepenészedett a szekrény mögött. Ördögi kör, kipakolok, Szavozok, bepakolok. 1 hónap és újra kijön...
2011. febr. 21. 14:48
Dehát akkor mit lehet tenni?
6. Pettka (válaszként erre: 5. - Sunshine24)
2011. febr. 21. 14:47
Ez az,hogy volt olyan,akinek még jobban penészedett utána!
2011. febr. 21. 14:30
Nálunk volt belső szigetelés, ugyanilyen probléma miatt mint nálatok. Sajnos nálunk nem segített, ugyanúgy penészedik a fal, én meg már sík ideg vagyok...
2011. febr. 21. 12:55

Szia!

Nálunk is volt penész. Aztán belülről leszigeteltük a külső falakat és már nem jött vissza azóta.

Persze szigetelés előtt el kell tüntetni a penészt.Szerintünk a hypo a legjobb.

3. Pettka (válaszként erre: 2. - E-ditta33)
2011. febr. 21. 12:39
Köszi,aranyos vagy!Az én párom "ezermester",van egy barátja,aki ilyeneket csinál,és szokott neki segíteni.Csak véleményt kérek,mert van aki ezt,van aki azt tartja jobbnak.
2. e-ditta33 (válaszként erre: 1. - Pettka)
2011. febr. 21. 12:35

szia Pettka.

Olcsóbb, gyorsabb, tisztább a belső hőszigetelés és ugyanúgy megszünteti a hőhidat ami a problémádnak a forrása. természetesen a penészgombatelepet meg kell előtte szüntetni. Ajánlom a párom,/ ő most nem dolgozik a tél miatt/. ha budapesti vagy akkor meg is tudja nézni, megállapodhattok.

2011. febr. 21. 12:06
A szobánk udvar felőli fala penészedik,és rettenetesen hideg,akármilyen meleg is van bent.Melyik a jobb megoldás?A belső leszigetelés,vagy ha a fűtéscsövet megtoldjuk és rávezetjük arra a falra?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook