Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bélgombásodása volt már valakinek? fórum

Bélgombásodása volt már valakinek? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. 1e76158442 (válaszként erre: 6. - Naty77)
2012. nov. 2. 16:07
énis voltam tavaszkor bio rezonancián és ott ezt nem látták,annyit mondtak,hogy vannak giliszták és a bélflóra nem jó.és voltak tüneteid is?segitett ez a krumpli diéta???hogy a francba birtad ki?akkor le is fogytál?
2012. nov. 2. 16:03
én csak bioreznancián voltam ahol ez megállapították. ott diétát kaptam 3 hetes krumplidiéta és olyan táplálékkiegészítőket amik ezt kiűzik. (nem hashajtót)
2012. nov. 2. 16:00
igen tudom hogy vannak gombák a bélben és baktériumok is,de úgy látszik nálam ez már rossz irányt vett,ha gyógyszert kell rá szedni,csak van e olyan akinek ugyanez volt és elég volt a gyógyszer is vagy diétát is kellett mellette csinálnia?
2012. nov. 2. 15:58
elvileg a bélflórában vannak gombák, és ezek el tudnak szaporodni olyan mértékben ami már káros.
2012. nov. 2. 15:58
Az természetes... nem? A bélflórára gondolok.
2012. nov. 2. 15:58
a székletből kimutatták a gombát és valamilyen baktériumot,az eredményeket telefonon kaptam meg és csak 2 hét múlva lesz ott a doki,azt mondták menjek gyógyszereket fognak kiirni.Volt már valakinek ilyen tapasztalata,segit a gyógyszer?
2012. nov. 2. 15:56
Bélgombásodás volt már valakinek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook