Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem a barátomba fórum

Beleszerettem a barátomba (beszélgetős fórum)


2011. dec. 6. 09:22

Az úgynevezett férfi-nő "barátságokból" mindig ez lesz.


Pszichológiailag, ha veled beszél meg mindent, nem tekint potenciális nőnek. Mint ahogyan fordítva az lenne a felállás, hogy te nem tekintenéd őt potenciális férfinek.


Mindkettő sértő. legbelül.


Ha úgy gondolod, hogy a "barátja" akarsz maradni, tedd, vagy törődj a saját kapcsolataiddal.

2011. dec. 6. 00:13

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat :) Majdnem minden nap beszélünk és hetente mimimum egyszer találkozunk.. Kiderült, hogy sejt valamit. Ha könnyebben telnek a napok és jól elvagyunk, akkor úgy vagyok vele, hogy nem mondom el, de mostanában arra hajlok, hogy elmondjam. Lehet, hogy nem ez lesz a legjobb döntés, de már azt sem bírom, hogy felemésszem és a vizsgaidőszak rovására menjen.

17. alma20
2011. nov. 21. 21:03

Szerintem, ha biznytalan vagy, várj még.

Közhely, de az idő tényleg sok mindent megold.

Azóta történt valami?

Beszéltetek? Találkoztatok?

Mindenesetre amikor találkoztok, legyél nagyon nőies!

Nem tudom, hohy milyen típusú lány vagy(nem találtam képet rólad), de egy kis smink nem árt, esetleg nőies öltözködés (nem kihívó és közönséges!), simán nőies. Én legalább is így tennék a helyedben.

16. e705905164 (válaszként erre: 1. - Ampolla9)
2011. nov. 18. 15:35

hát ennyit a női-férfi barátságokról:DDD


tudnánk! felejtsd el...ha az exét szereti,vagy próbálkozz be nála,de lehet,hogy elutasít és a barátságnak is lőttek:O

15. Boszy28 (válaszként erre: 14. - Ampolla9)
2011. nov. 18. 15:26

Ezt csak addig csinálja -szerintem-, amíg beleszeret valakibe.

Az jó, ha bizalommal van irántad, és még nem nyitott feléd (nem akart összejönni veled), mert akkor tuti, hogy tisztel, és többre tart, mint azokat a csajokat, akiket felszed.

Legyél türelmes, hidd el, le fog esni neki, hogy TE ott vagy mellette, akárhogyan is viselkedik!


Én drukkolok!

14. ampolla9 (válaszként erre: 7. - Alma20)
2011. nov. 18. 14:41
Nem tudom, hogy Ti mennyire tapasztaltátok ezt meg fiú ismerőseiteken, de nálam ő a második olyan, akit megszivatott egy csaj és ennek eredményeként eldöntötték, hogy akkor nem érdekli őket,hogy másnak milyen, vagy fájdalmat okoznak. Mert ha velük is megcsinálta ezt vki, akkor ők is nyugodtan megtehetik. Kérdeztem tőle, hogy velem is szemét lesz? Azt válaszolta, hogy kizárt. Én úgy érzem, hogy ő tényleg csak barátként tekint rám. De még nem tudtam eldönteni, hogy mi legyen. Azon gondolkoztam, hogy vagy magamban nem bízom meg, vagy benne, mert félek, hogy negatívan reagálja le a dolgot.
2011. nov. 18. 06:36

Nekem volt egy nagyon jó barátom, mindent megbeszéltünk egymással.

Még azt is, hogy bármennyire is tetszünk egymásnak, nagyon jól kijövünk, nem jövünk össze, mert az a barátság rovására menne, ha szakítanánk.

Így maradtunk barátok, de messzire kerültünk egymástól, sajnos ritkán találkozunk.

2011. nov. 18. 03:52

jaj, de nehéz ügy. velem is volt ilyen, de nekem nem végződött jól. nagyon sokat kellett dolgoznunk utána, hogy egyáltalán barátok maradhassunk és egy rövidebb szünetet is beiktattunk a barátságunkba végül. de most helyrejött minden és már nem vagyok belé szerelmes.


légy óvatos :) és várj egy kicsit. igyekezd magad lassanként átbillenteni a haver státuszból a nő státuszba. finoman utasítsd el ha a kalandjairól akar mesélni (nincs kedvem, nem értek ezzel egyet, bocs, de ma ezt a témát ne), öltözz csinosabban, hagyd hogy kicsit lovagias legyen és segítsen neked cipekedni, vagy várd meg míg kinyitja előtted az ajtót. ha alkalmas érintsd meg a karját vagy a vállát kezdésnek. nézd meg, hogy ezekben mennyire partner, aztán dönts.

2011. nov. 18. 01:30
Vagy utalj ra, hogy van egy ferfi, akiert nagyon odavagy (ne mondd meg ki az), es kerd a tanacsat, hogy szerinte mit vegyel fel, illegetsd magad, vagy amikor talalkoztok, legyel nagyon feltunoen noies, mintha randirol jonnel, hogy lassa, mi rejtozik benned. :) hatha raebred, hogy micsoda csajszi vagy!
10. alma20
2011. nov. 17. 22:38

Mindenképp meg kell tudni, hogy ő mit gondol rólad! Vonzónak tart-e? Tény, hogy férfi-nő barátság nagyon ritka... a tiétek sem barátság... csak az a kérdés, hogy vajon neki megfordult-e már a fejében, hogy több is lehetne, mint barátság köztetek.

Azzal mindenképp számolnod kell, ha úgy döntesz bármikor, hogy elmondod neki, hogy mit érzel, nem biztos, hogy pozitív lesz a reakciója, de ha mégis és összejöttök, akkor sem biztos, hogy mint párkapcsolat működne, szóval arra akarok kilyukadni, hogy én a helyedben mérlegelnék, hogy mennyire fontos ő az életemben, mert meg van az esélye, hogy ha őszinte leszek, akkor el is veszíthetem! Persze, ez a pesszimistább hozzáállás!!!

Mindenképp ő tud közelebb hozni téged a végső megoldáshoz!

Amikor együtt vagytok esetleg érj hozzá vagy nézz rá úgy ahogy nem szoktál, és figyeld meg, hogy észre veszi-e, és ha igen reagál-e rá valahogy!

Apró jelekből sok mindent le lehet szűrni!

2011. nov. 17. 22:18
Szerintem is várj még ..... de légy mellette! :o))
2011. nov. 17. 22:12

Nagyon rendesek vagytok, hogy írtok!

Múltkor azt mondta, hogy jelen pillanatban két dolog van, ami jól működik az életében: a kosarazás és én.

Megbízik bennem, elmeséli, hogy mi az, ami bántja. Majdnem minden nap beszélünk, és minden héten találkozunk. Filmezünk vagy sétálunk.

2011. nov. 17. 22:05

Sziasztok!

Szerintem ezt neked kell tudnod, hogy vagytok-e olyan kapcsolatban, hogy beszélj neki erről, illetve ha egyik "virágról" a másikra száll, meg van az esélye, hogy veled is ugyan az történne, mint a többiekkel.

Én kicsit várnék a helyedben, esetleg finoman puhatolóznék nála, hogy megtudjam, ő mit érez és gondol rólad.

Ennyi információból nehéz jó tanácsot adni!

Kicsit mesélj többet!

2011. nov. 17. 22:03
Hú,akkor nem biztos:(Mert lehet,hogy kihasználna.
2011. nov. 17. 22:01
Szerintem mondd el neki,hogy mit érzel:)Sok sikert!:)
2011. nov. 17. 22:00
Most az van -és ezt kifejeltettem, hogy egyik lányról a másikra száll. A tipikus férfi magatartás.. :S De nem tudom, hogy meddig bírom majd hallgatni a nő ügyeit.. :(
2011. nov. 17. 22:00
En varnek. Amig szerelmes a masikba, nem fog tufni rad koncewntralni. Az en ferjem is abaratom volt. O viszont vart, es vart es vart. Ket even at. Aztan amikor egyszer nem volt senkim, meg neki se, akkor lepett. es az eredmeny: ma van egy egyeves kisfiunk:)
2. Kék
2011. nov. 17. 21:58

Egyenlőre még ne mondd el az érzéseidet!

Várd meg,hogy teljesen elmúljon a másik lány iránti szerelem,addig légy mellette mint nagyon megértő jó barát!

2011. nov. 17. 21:49

Sziasztok!


1,5 éve jóban vagyok egy fiúval, és szeptember óta elég szoros lett a kapcsolatunk, barátilag. Kb. 1 hónapja kezdtem el érezni, hogy ez nekem több. Ma már biztos vagyok benne, hogy szerelmes vagyok. Ő egy másik lányt szeret, aki most szakított vele. Még nem voltam ilyen helyzetben és nem tudom, hogy elmondjam-e neki vagy se. Tudnátok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook