Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belefásulva fórum

Belefásulva (beszélgetős fórum)


2017. jún. 29. 01:58
Kolozsvári Grandpierre Emil: Nők apróban c. könyve alapján lehetne Pasik kicsiben címmel is írni...:D
25. plavalaguna (válaszként erre: 24. - 8f1a316d17)
2017. jún. 28. 12:07

De még hahotázhat. Humorral egyszerűbb az élet szerintem. ;)


Bár én nem tudom a tutit. Szóval lehet keseregni is, meg önostorozni, sírni ríni. Lehet az is megold vmit. Még nagyon nem próbáltam .


Hja én előbb megismerem az embereket. Nem utálom nem szeretem őket. De megtisztelsz hogy szerwtsz ;)


Na bocs az offért.


Hogy topikhoz is szóljak. Az élet nem eleve elrendeltetett. Szóval ahogy nem mindenki hülye úgy nem is mindenki jófej. A párkapcsolat meg kettőn áll. És nem mind pocsék és nem mind fényes. Mibdenféle van ahogy emberből is. Tuti szerintem nincs.

24. 8f1a316d17 (válaszként erre: 15. - Plavalaguna)
2017. jún. 28. 11:26
Emlékeztetnélek kedves "plavalaguna", hogy a fórum címe "Belefásulva". Nem azért nyitotta ezt az egyik társunk, mert Ő most éppen hahotázik, mint Te a barátaiddal, hanem mert bajban van, és segítséget vár a fórumon hozzászólóktól. Tudod, kedves nevetős fórumozó társam, ilyenkor a bajban lévő társunk, olvasva a hozzászólásokat, mintegy önmagával beszéli meg a gondjait, és a sok-sok tanácsból, leírt saját tapasztalatokból, majd Ő összerakja magának a megoldást a helyzetére. Olvasd el még egyszer a Te hozzászólásodat, amiben velem próbáltál poénkodni! Biztosan sokat fog profitálni belőle.....de azért jó, hogy hozzászóltál, mert így teljes az élet, ez is a része, ez is egy álláspont, és bennem ugyanaz a szeretet van irányodban is, mint minden embertársam iránt!
23. Nincsnekem (válaszként erre: 21. - 12d083b51b)
2017. jún. 28. 09:16
Na hat ez milyen jo otlet :) koszi
22. Nincsnekem (válaszként erre: 20. - Dolcsy1989)
2017. jún. 28. 09:09

Ja persze, nem is a problemak miatt nem gondolnam tokeletesnek a hazassagom, inkabb azert, mert onnantol, hogy valami tokeletes, mar nem lehet jobb. Ugyhogy az en hazassagom nagyon jo, igy mindig lesz miert meg egy kicsi pluszt belerakni :)


Egyebkent ide tenyleg mindenki eljut egyszer, de azt gondolom, hogy nem velelten, hogy az ember tul van esetleg par kapcsolaton. Nekem az egyik exem mindig azt mondta, hogy mindig azt akarjuk nagyon egy uj kapcsolatban, es ezert mindig jobban 'szelektalunk' amit az elozoben nem kaptunk meg. Es mennyire igaza van. Melypontok vannak es lesznek, de nem hiszem, hogy a forumindito sose fog mar normalis part talalni maganak. Ezt par evig lehet igy csinalni, de tarsas lenyek vagyunk, egy ido utan nem jo egyedul.


Viszont, ha magad miatt szeretnel egyedul maradni, az tok oke, de ne azert, mert masoknak milyen 'sz.r'. Attol meg neked lehet jo :)

21. 12d083b51b (válaszként erre: 9. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 09:06

Miért is ne???

De miért várjunk mi, hogy azokból a történetekből összeálljon egy könyv, + még a kiadás, stb. stb.


Indíts el egy fórumot, pl. "Ilyen hapsikkal találkoztam" címmel, és kezdd el az írást! Aztán majd írjuk, írják mások is a saját történeteiket!

20. dolcsy1989 (válaszként erre: 17. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 08:59
Attol h gondok es problemak vannak attol meg lehet tokeletes a kapcsolat. Attol lesz tokeletes h egyutt megoldjak oket a parok. Akkor van gond ha valaki nem latja a problemat, vagy latja de nem erdelki.
19. dolcsy1989 (válaszként erre: 17. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 08:57
Teljesen igazad van...szerinted en miert vagyok itt? Nem mintha nem kapnek eleg tamogatast csaladon belul, de jo olvasni a kivulallok velemenyet. Objektivan latjak a dolgokat.
18. dolcsy1989 (válaszként erre: 1. - 8a70657a11)
2017. jún. 28. 08:53

Azt h neked nem kell a szerelem mert csak a baj van vele??? Azt hiszem ezt nem te dontod el. 😊

Persze van h egesz eletben mukodik a dolog...de akiknel igen azoknak a genjei nem veletlen nem oroklodnek tovabb. Az elet szelektal. Az ember a sajat fajtajanak fenntartasra IS teremtve lett...a hormonjaink es erzeseink is mind ennek a fenntartasnak engedelmeskednek...nem veletlen h az ember tarsas leny. Ferfi es no.


Nem hiszem h ha talalsz egy ferfit aki megtetszik kivul belul akkor is azt mondod h nem kell, mert felsz h sok problema lesz. Az mas dolog h MEG nem talatad meg.


Vagy az elet apacanak szant teged? Az apacak nem szexelnek...es nem hoxaznak😂😂😂

Ugyhogy elj azzal amit az elet eled gordit. Eld meg minden pillanatat, hogy amikor eljon az utolso nap akkor lehetoleg ne ugy gondolj vissza h: mi lett volna ha???

17. Nincsnekem (válaszként erre: 16. - Dolcsy1989)
2017. jún. 28. 08:50

Azert en hiszem, hogy van tokeletes kapcsolat, es azt is hiszem, hogy bar az enyem nem tokeletes, gondok lesznek es vannak, de rendben van.


De valahogy ezek a forumok azert mukodnek jol, vagy kene jol mukodniuk, mert itt az embereknek nem kene elvarasokkal talalkozniuk, itt arrol kene szoljon az egesz, hogy anonim emberek felvallaljak es leirjak ami bantja oket, mert az ember egy kivulallotol sokkal jobban megkapja a frankot, mint egy barattol, csaladtagtol.

Nyilvan az az egeszseges, ha van mindenkinek az eleteben egy szemely, akinek barmit elmondhat, de jo neha kikerni idegenek velemenyet :)

16. dolcsy1989 (válaszként erre: 6. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 08:43

Ezek sikertortenetek nem csak forumokban nemmletezik...az eletben sem. 😂


Viccet felreteve...barmennyire is tokeletes a parkapcsolatunk olyan memmletezik ahol nem volt soha semmi problema. Ez igy termeszetes. Nincs ket egyforma ember...nincsenek azonos igenyek es elvarasok sem. A tokeletes parkapcsolatban ezeket a "surlodasokat" az egymas irant erzett szeretet segit megoldani vagy irja felul oket.

15. plavalaguna (válaszként erre: 14. - 8f1a316d17)
2017. jún. 28. 07:10

És azért jók a fórumok, mert vannak akik tudják a tutit. Akiknek 10 percen belül mindenki elsírja magát, mert bizony csak boldogtalan mindenki (hahaha... peeeerrrssszzeee....) meg tudják mi a 3 tuti és CSAK abból lehet választani ;) És kell is mert SEMMI más lehetőség. Mert a tuti az tuti ;) :)))


Én azokhoz csatlakozom akik azt mondják , hogy fórumot a problémákról nyitnak az emberek. Ettől még az életben egy csomó ember tök rendben van. Vagy csak az én barátaim nem sírják el magukat 10 perc után akár párban élnek akár egyedül . Mi nevetni szoktunk :)

2017. jún. 28. 06:38

Ahogy Csernus doktor is mondta, kifelé megy a parasztvakítás, de ha egy kicsit megkapargatjuk a felszínt, akkor mindenhol ugyanazt a szart találjuk. Ez az én tapasztalatom is, mindenhol ezzel találkozom. Irigylésre méltó kapcsolat, család, anyagi helyzet, kinézet, külsőségek, de amikor leülünk beszélgetni 10 perc múlva már sírás nélkül nem bírja megállni, és zokogva kidől belőle a sok elfojtott, átlépett, félretolt, meg nem oldott probléma. Kiderül, hogy minden szar.

(Charlotte ! Nehogy félreértsd, mert túl közel van a hozzászólásod, nem arra reagálok! Ha azt mondod, hogy neked szuper a magánéleted, akkor az ÚGY IS VAN!) A fórum indítója válságban van, ahogy nekem tűnik eléggé elkeseredett, és ez egy nagyon alacsony lelki-tudati szintre taszítja le, ami veszélyes. Veszélyes az egészségére, az egész életére, mert ez a lelki állapota minden életterületére kihat. Támogatást szeretne kapni, mert bizonyos alacsony lelki szinten az ember már nem látja a megoldásokat. Erre valók a barátok, a fórumozók, hogy ilyenkor átsegítsék a nehéz időszakon, hogy segítsenek neki visszatalálni a kivezető útra. Egy helyzettel, amiben most vagy, bármi is legyen az konkrétan három dolgot tudsz tenni. Nézzük! 1./ Szót emelsz miatta, megváltoztatod, formálod, alakítod, ha lehetséges. 2./ Kilépsz az adott helyzetedből, felrúgsz mindent, és az alapokról kezded (GPS-Újratervezés). 3./ Elfogadod azt, ami van. Figyelem! Nem beletörődsz! Hanem tudomásul veszed, hogy ez van, és teljesen elfogadod, semmi belső lelki, érzelmi konfliktusod sem legyen! Megjegyzem, hogy az előző hozzászólásokban, már/csak 1X szerepelt az "elfogadás" szó. Semmi mást nem tudsz tenni, ebből a három megoldásból kell választanod. Itt a fórumod, átbeszélheted mindhármat.....döntened majd Neked kell.

13. Mária 54 (válaszként erre: 1. - 8a70657a11)
2017. jún. 28. 05:58
43 éve élek házasságban. Jóban-rosszban együtt. Lett két gyerekem és van két unokám is. Voltak, vannak gondok és örömök. Nekem így teljes az életem. Hogy miért a rosszat közlik inkább az emberek? Mert örülnek, ha sajnálják őket és egyáltalán nem menő elégedettnek lenni.
2017. jún. 28. 05:31
Az ember akkor nyit forumot, hogyha valami problémája van. Én nekem teljesen szuper a magánéletem, mégis itt vagyok..
11. Channa* (válaszként erre: 7. - 8a70657a11)
2017. jún. 28. 05:13

Azért fórumozunk:D

Van erre is időnk.

Ha véletlenül elmondjuk, hogy neknk jól megy az életünk, akkor ránk vetik magukat többen és beszólogatnak.

Most képzeld el, ha még fórumot is írnánk ki róla mi lenne...?

10. 8a70657a11 (válaszként erre: 9. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 00:09
Persze lehet tanulni vannak jó cikkek is. én is igyekszem azokat olvasni :)
9. Nincsnekem (válaszként erre: 7. - 8a70657a11)
2017. jún. 28. 00:00

Aaa, szerintem jok ezek a forumok, en pl nagyon sokat tanultam itt az elfogadasrol. Regebben sokkal aktivabb voltam, aztan kimaradt par ev es par napja eszembe jutott uh ujra regisztraltam. Az ember olvas itt ezt-azt es rajon h az o problemaja nem is biztos akkora, mint amilyennek gondolja :)


Azert ne zarkozz el a boldog kapcsolat elol, en annyi taho es beteg pasival talalkoztam, hogy lehet egyszer irok egy konyvet

8. butterfly87 (válaszként erre: 7. - 8a70657a11)
2017. jún. 27. 23:58
Ilyenkor én az újrakezdésre szavazok.
7. 8a70657a11 (válaszként erre: 6. - Nincsnekem)
2017. jún. 27. 23:54
Nekem már be ütött az élet és elég balul. :) Elég is volt. Hát igen akinek jól megy az élet az nem nagyon jönne ide forumozgatni :) Mert leköti a másik :)
6. Nincsnekem (válaszként erre: 1. - 8a70657a11)
2017. jún. 27. 23:50

Szerintem ezt legalabb egyszer minden normalis egyszer elhatarozza :D


Aztan beut az elet.


De ne ebbol indulj ki, olyanrol nem nagyon szoktak forumot inditani, hogy a ferjem okos, jol keres, muvelt, szabad idejeben engem szorakoztat es balvanyoz. Az agyban felulmulja az elkepzelhetetlent. Minden vasarnap viragot hoz es az anyjat ugy szeretem mint a sajatomat


Mekkora sikere lenne :D

5. 8a70657a11 (válaszként erre: 4. - Déesse)
2017. jún. 27. 23:47
akkor jó meg nyugodtam. :)
4. Déesse (válaszként erre: 1. - 8a70657a11)
2017. jún. 27. 23:44

Azért azt ne felejtsük el, hogy akkor fog valaki fórumot indítani ha valami probléma van, ha jól esik kiönteni a lelkét, tanács kell...

Arról nem nagyon fog senki fórumot indítani, hogy minden szuper. Úgyhogy fel a fejjel! :D Ez itt csak egy mikróközösség, nem reprezentatív ;)

3. 8a70657a11 (válaszként erre: 2. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 23:39
A jó szex is elő tudja idézni :)
2. butterfly87 (válaszként erre: 1. - 8a70657a11)
2017. jún. 27. 23:38
Neee... a szerelem csodálatos érzés! :)
2017. jún. 27. 23:36
Számomra elképesztő milyen szörnyű párkapcsolati helyzetekről lehet itt olvasni. Persze sajnálatos mind. De így tényleg jobbnak is látom (már rég óta) :) ha inkább egyedül maradok....és nem is bánom. Csak a szexet kell valahogy megoldani :)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook