Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Belara abbahagyása fórum

Belara abbahagyása (beszélgetős fórum)


2010. szept. 16. 11:24
Sziasztok! Én 2 hónapja hagytam abba a szedését.Eddig minden oké a menzim is megjött rendesen igaz nem 28 napra hanem 30-ra. Babát szeretnénk,remélem mihamarabb összejön.A bőrömön semmi változást nem tapasztaltam.
8. SzSzV (válaszként erre: 7. - Drotyka)
2010. júl. 4. 12:16
Szia, a böröm nekem is rosszabb mint serdülő koromban, és a menzim nekem is nagyon össze-vissza, késik még mindig és hol nagyon hol csak kicsit van meg! Pedig már majd egy éve hogy abbahagytam a gyógyszert!
2010. jún. 26. 19:46
Nekem azért írták fel mert cisztám volt és pattanásos volt az arcom. A szedés alatt nagyon szép lett a bőröm, de miután abbahagytam most csúnyább mint serdülő koromban. A menzim meg először 28 napra jött meg utána egyre később. Majd beállt 34-35 napra, de az utolsó 2 ciklusom össze vissza jött meg, de soha nem előbb mint 31 nap!
2010. jan. 24. 20:13

Nem jó tapasztalatok...:( Én is ezt szedem majdnem egy éve..

De lehet, h nekem már nem megfelelő. Tegnap jött meg, de előtte másfél hétig már olyan volt, mintha akkor meg akarna jönni, több, mint pecsételő vérzés.

És ez nem tetszik. Lehet, h már nem is hat?

5. SzSzV (válaszként erre: 4. - A4a6d82efd)
2010. jan. 24. 20:03

Nekem is több pattanásom van mióta abbahagytam de szerencsére még így se olyan vészes! Nálam is vannak pecsételések de a mensim még mindig 2-3 havonta van meg, remélem azért helyre áll már!

És híztam is mióta abbahagytam a gyógyszert!:(

2010. jan. 24. 18:45
2 és fél évig szedtem a Belarát, 3 hónapja hagytam abba. Tapasztalataim: Szedése alatt az amúgy pattanásos bőröm szépen javult, aztán abbahagyás után 1 hónappal több pattanásom lett, mint a szedés előtt volt. A mensim abbahagyás után nem pontosan jött meg, még most se pontos, és ciklus közben többször is pecsételő vérzésem volt :(
2009. okt. 25. 20:43

Szia! Én nem babaprojekt miatt hagytam abba, csak szünetet tartok de augusztusban szedtem be utoljára, akkor még megvolt de azóta se! Olvastam a neten hogy ez 2-3 hónapig kimaradhat, csináltam már terhességi tesztet is ami negatív lett! De valahogy mégis olyan mintha nagyobb lenne a hasam vagy nem tudom!

Neked milyen tapasztalataid vannak? Abbahagytad már?

2009. okt. 8. 18:22
Csajok, senkinek nincs tapasztalata?
2009. okt. 8. 11:14

Sziasztok!

Olyanok hozzászólását várom leginkább, akik Belara fog.gátlót szedtek, és babaprojekt miatt abbahagyták. Mik a tapasztalataitok, normális volt-e utána a mesitek, mikor jött össze a baba? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook