Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Békéscsabai szülészekről milyen véleményeket tudnátok írni? fórum

Békéscsabai szülészekről milyen véleményeket tudnátok írni? (tudásbázis kérdés)


15. Katha8
2014. máj. 8. 18:36

És Róna mindig csinál uh-t? Vagy ő is csak a kötelezőket?



Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.

14. Zebra25 (válaszként erre: 13. - Katha8)
2014. máj. 7. 18:00
Mikor még Ő volt az orvosom, anno 2008-ban, nem volt uh-ja.
13. Katha8 (válaszként erre: 6. - Gesztenye78)
2014. máj. 7. 16:36
Baukó dokinál van uh gép? Tudom, hogy a kötelező uh-t csak a kórházban csinálják, de kíváncsi vagyok, hogy Ő megnézi-e a babát?
12. Katha8
2014. máj. 7. 16:34
Zebra25! Köszönöm szépen az infót. Kb.2-3 héten belül szeretnék másik orvoshoz menni.
11. Zebra25 (válaszként erre: 8. - Katha8)
2014. máj. 7. 12:44
Ja, és siess ha orvost akarsz váltani, mert már a vége felé senki nem nagyon szokott ilyesmit vállalni. Tehát mondjuk ne 30 hetesen keresd fel a választott orvost.
10. Zebra25 (válaszként erre: 8. - Katha8)
2014. máj. 7. 12:43
Ha választani kell, akkor Baukó doki. Nagyon szeretem a stílusát, amikor megindult nálam a szülés, Ő volt az ügyeletes, nekem akkor bizony jól jött akkor a laza és udvarias viselkedése. Megkérdezte, hogy megvizsgálhat e, hogy vagyok, pedig volt másik fogadott orvosom.
9. 419d3a90bd (válaszként erre: 8. - Katha8)
2014. máj. 7. 12:18

Szia!

Persze,hogy átvesznek. Annyi,hogy nem mész többet Boroshoz,hanem Rónához.32. hétben állít ki egy igazolást a fogadott orvosod,hogy szülésnél a kórház őt értesítse.

Baukónak Boros és Ombódi a helyettese,ha esetleg valami miatt nem tud a szülésnél jelen lenni,ez annyit jelent,ha Baukót választod,és nyaral vagy siel,akkor Borost kifoghatod.

Én Boroshoz jártam,nála szültem,de erről csak priviben írok többet. Én mindenképpen Rónát ajánlom,mert ő a legprofibb UH szakember,és róla még nem hallottam semmi negatívumot,azon kívül,hogy a szakrendelésnél Tb alapon,nem kedves.

2014. máj. 7. 12:09

Most Boros doktorhoz járok.

Ajánlották Baukó és Róna dokit is, de nem tudom melyik lenne jobb.

Rónával találkoztam a kórházban uh-n, hát nem volt barátságos viszont azt mondják magánrendelésen másabb. Nem kell hogy mézes-mázas legyen, de azért a mogorva stílust nem kedvelem ha már fizetek is.

Baukóról meg csak jókat hallottam és a terhesgondozóban is szimpi volt. De tanácstalan vagyok. Egyáltalán hány hetes koromig vesznek át? Ha átvesznek. Átvesznek?

7. 419d3a90bd (válaszként erre: 1. - Katha8)
2014. máj. 7. 09:40

Unokatestvérem szült nála.Nagyon dicséri,minden rendben ment.Éjjeli szülés volt azonnal bement hozzá.

Egyik sem mond árat tilos nekik.A te döntésed mennyit szánsz rá.

2014. máj. 6. 21:39
A barátnőm nála szült. Nem éppen szószátyár, de lelkiismeretes. Szerette. A közvetlen elérhetőségét szerintem semelyik doki nem adja meg. Én Baukó dokinál szültem mindkét lányomat, nagyon szerettem, őt is tudom ajánlani.
2014. máj. 6. 13:53
Most kihez jársz, hogy nem vagy vele elégedett, mert szerintem itt elég sok jó orvos van. Rónához csak 4D-re jártunk, a stílusa nem annyira szimpi, de nem tudom, hogy szüléskor, hogy viselkedik.
4. Katha8 (válaszként erre: 3. - Ratadani)
2014. máj. 6. 10:44
Tudnál róla valamit írni? Vele egyszer sem találkoztam.
2014. máj. 6. 08:30
Menjél Dr.Tóth Attilához!
2014. máj. 5. 18:18
Orvost szeretnék váltani, mert nem vagyok megelégedve a mostanival csak sürget az idő, mert 13 hetes kismama vagyok.
2014. máj. 5. 18:15

Főként Dr. Róna István érdekelne. Vállal még szülést? Volt aki nála szült? Mennyire lelkiismeretes, rugalmas... stb.? Megadja a közvetlen elérhetőségét? Mennyiért vállal szülést?

Vagy ha nem őt, akkor kit ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook