Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bekapcsol a gép, de a monitor fekete fórum

Bekapcsol a gép, de a monitor fekete (beszélgetős fórum)


9. féknyom (válaszként erre: 8. - Kutyafülét)
2016. ápr. 16. 13:35
A gépet ezer dolog lassíthatja, de hol olvastál külső hdd-ről? Az, hogy valahol regisztráltál, még nem lassítja a gépet.
8. Kutyafülét (válaszként erre: 1. - Szineslufi)
2016. ápr. 16. 10:41
Inkább a monitorral lehet baj. A gépet lassítja a külső winchester, vagy ha be vagy regelve filmletöltős oldalakra.
7. 7116aa6805 (válaszként erre: 1. - Szineslufi)
2016. ápr. 15. 22:44
Hány(száz) éves gép?
2016. ápr. 15. 22:39
Szia! Ha leírod merre laksz, és szerencséd van, talán segít valaki innen. A távgyógyítás elég nehézkes, tesztelni kellene. Nem sípol a gép?
5. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Szineslufi)
2016. ápr. 15. 21:47
Lehet hogy újra kéne telepíteni a windows-t. De ezt csak hozzáértő tudja úgy megcsinálni hogy minden motyód megmaradjon a gépen.
2016. ápr. 15. 21:39
ilyenkor vársz, hogy kép lesz rajta vagy kapcsolgattad már ki-be?
2016. ápr. 15. 18:27
A gépen nincs restart gomb, ezért használom a bekapcsolót, amivel tisztában is vagyok, hogy nem ajánlatos sokszor használni így ahogy én szoktam. Szakértőhöz elvinném, de nem állunk úgy anyagilag, hogy a gépt csináltatni vigyük, így gondoltam hátha valaki segíteni tudna itt.
2016. ápr. 15. 18:25

Szakértőnek mutasd meg!



Nincs a gépeden rendes restart gomb,?

2016. ápr. 15. 18:15
Sziasztok, az lenne a problémám, hogy mostanában elég sokszor fagy le a gépem. Vagx csak simán lefagy, vagy előtte zúg is. Akkor ugye úgy oldom meg, hogy hosszan nyomom a bekapcsoló gombot. Rendben, a gép kikapcsol, de mikor kapcsolnám újra, a monitor feketén marad. A gép beindul, gorognak a ventillátorok, megy minden, de a monitor fekete. Kb 20 perc várakozás után, vagy több sikerül a monitornak is bekapcsolnia. Mit tehetek, hogy ezt a problémát megoldjam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook