Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bekakil :-( fórum

Bekakil :-( (beszélgetős fórum)


2010. nov. 29. 15:05

Godvin olvasod még?

Mi a helyzet veletek? Nálunk megoldódott, de a kicsi még előtte áll az ilyen problémáknak, csak tapasztalatot gyűjtenék.

7. pteri (válaszként erre: 6. - Godvin)
2010. szept. 9. 14:16
Mivel későn kezdett pisilni is pelus nélkül, rögtön a WC-re ült, de sose kakilt csak pisilt. Bilit csak később kapott, mert azt mondta, zöldbe sikerülne. De mégse...
6. godvin (válaszként erre: 5. - Pteri)
2010. szept. 7. 19:47
hát én ma is adtam neki pelust,mert már második napja nem kakilt,és ugy döntöttem hogy,nem érdekel már hogy hogyan,de kakiljon mert nagyon rossz lehet ha vissza kell tartani!Aztán lesz ahogy lesz!Élete végéig nem kakilhat pelusba?:)Vagy??:))))Abban bizok hogy,látja a nagyobbakat az oviban,aztán majd Ő maga is rájön hogy a babák csinálják ezt!Jó lenne ha hiusági kérdést csinálna belőle..!:)))))Tényleg a wc-t nem próbáltátok Vele?Szükitővel,esetleg fellépővel?Lehet az jobban bejönne neki mint a bili?
2010. szept. 7. 12:56
Minden helyen azt tanácsolják, hogy várni kell, majd megérik a dologra magától. Aztán amikor jött az ovikezdet én már pánikba estem és én is ígérgettem, könyörögtem, megvettem a Bilikönyvet. Meg is ígéri mindig, hogy bilibe kakil, egyszer sikerült is, de aztán csak kéri a pelust, és ha nem adok visszatartja napokig is. Akkor meg székrekedése lesz. A múltkor megmondtam, hogy ez volt az utolsó pelenka, ne iskérjen, nem adok. Másnap belekakilt a bugyiba, mert komolyan vette, bilibe meg nem akart, azt mondta. Anyukám szerint nem lesz gond az oviban kakilással, mert én még a suliból is mindig hazavittem inkább, mint hogy máshol intézzem el. -:(((
4. godvin (válaszként erre: 3. - Pteri)
2010. szept. 6. 10:13
Szió!Nálatok is ez a helyzet?És mit tudsz csinálni?MIt lehet csinálni ilyen szituba?Várni kell,vagy valahogy bekeményiteni és veszekedni velük?Mi már mindent igértünk neki,de nem nagyon használ!Most reggelente ráadom a pelust,és rászólok hogy,kakiljon és akkor az oviban nem kell!Eddig egyszer bevált!Ma nem jött össze,ugyhogy addig aggódhatok,hogy mi vár rám ha megyek érte az oviba!:((Nektek sincs semmi trükkötök amit be lehetne vetni,és jobb belátásra birni őket?Tudom hülyén hangzik ez,de kicsit ciki ez már 3évesen!Előre is köszi a választ!Szió
3. pteri (válaszként erre: 2. - Godvin)
2010. szept. 3. 22:59
Detto ugyanez! Legalább nem vagyok egyedül!
2. godvin (válaszként erre: 1. - D6b9aea69c)
2010. szept. 3. 12:30
Szia!Nálunk is hasonló a helyzet,ő meg csak pelusba hajlandó kakálni,de tegnap a parkban már nem tudta tartani és a bugyiba ment!De miota ovis(ettől a héttől)már többször be is pisilt,ami eddig nem volt gond!Nagyon szeret menni,már alig várja hogy,mehessen éppen ezért én sem értem mi van vele?!Remélem csak rövid ideig tart ez náluk,gondolom meg kell szokni az uj szitut,nem egyszerű nekik sem,még ha nem is mutatják!Sajnos nem tudtam segiteni,de azért kitartás mindegyikünknek!:))))))SZió
2010. szept. 2. 21:15

Sziasztok!


Kisfiam ovis lett.

Sajnos történt egy kis visszaesés a szobatisztaság ügyében, tegnap is és ma is bekakilt az oviban.

(tegnap volt az első hosszú napja ottalvással, egyébbel)

Nem értem. A pisilést már teljesen egyedül intézi, ügyesen, a kaki valahogy mindig a gatyóba sikerül (itthon is sajna).


Adjatok valami tanácsot, hogy mit csináljak? hogyan vegyem rá, hogy előtte szóljon, ne utána?


Akinél előfordult hasonló eset: meddig tarthat??


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook