Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békák fórum

Békák (beszélgetős fórum)

14. manul
2010. júl. 6. 13:13

Ja és védettek!

Amúgy rovarokkal táplálkoznak ami igen hasznos a szúnyoghaddal megspékelt életünkben!:DDDD

13. manul
2010. júl. 6. 13:07

A békák nem bántanak!:DDDD

Én személy szerint kedvelem a békákat,ha nagyon sok összegyűlik szépen összeszedem őket egy zárható vödörbe és kiviszem a patak partjára.Ott aztán kedvükre kuruttyolhatnak!:DDDD

12. Shyana (válaszként erre: 11. - Jozsi.38)
2010. júl. 6. 10:27

már mutogattam neki. Persze egyböl hozzá akar nyúlni :)

De én félek tölük ,igaz igy amig picik addig nem :)

11. jozsi.38 (válaszként erre: 9. - Shyana)
2010. júl. 6. 10:21
nem ugrálnak be a babakocsiba nyugi, egyébként tedd le a fiad egy béka közelébe és érdekelni fogja de ne vágj hozzá aggodalmas képet mert azt fogja hinni hogy szörnyűség és ő is sírni kezd
10. elszabadult hold (válaszként erre: 5. - Shyana)
2010. júl. 6. 10:15
Ötlet: nyiss békacomb-sütödét, és tegyél ki egy táblát képpel, amin mankóval és kerekes székkel közlekednek a békák.
9. Shyana (válaszként erre: 8. - Jozsi.38)
2010. júl. 6. 10:13
nem úgy féltem csak nem szeretném ha beugrálna a babakocsiba amig ö kint alszik
2010. júl. 6. 10:12
a béka nem mérgező nem harap nem értem miértfélted a gyereket tőle. nekem is van gyerekem és nem, féltem a békáktól
2010. júl. 6. 10:01
Szia! Azok a kicsi békák nem harapnak, és kárt sem tesznek semmiben és senkiben. Szerintem ne aggódj. :) Nálunk is rengeteg van, a tacsi kutyám mindennapos játéka, hogy ezeket a jószágokat kergeti és "szórakozik" velük. :) A másik kérdésedre: igen, elmennek majd, keresni fogják a vizes területeket.:)
6. Brygy (válaszként erre: 5. - Shyana)
2010. júl. 6. 09:59
Hasonló gondokkal küzdök. Valaki ajánlhatna valami békariasztót. Azt tudom, hogy mamáink sót szórtak a védendő területre. Azt nem szeretik a békák. De nem sózhatok fel egy egész udvart!!!!!!!!!!!!!!!
5. Shyana (válaszként erre: 2. - Elszabadult hold)
2010. júl. 6. 09:41
gondoltam én is rá hogy erre járhatna egy gólya :) tuti jól lakna :)
2010. júl. 6. 09:39
ez a bajom nekem is hogy védett és ráadás rettentöen félek tölük :( igaz még kicsik de gondolom megnönek egyszer :/ elmennek vajon maguktól?
3. 421d0fb05f (válaszként erre: 1. - Shyana)
2010. júl. 6. 09:35

Jesszus! Meg is őrülnék a helyedben, annyira irtózom a békáktól! Az a baj, hogy még irtani sem lehet őket, mert védettek azok a rusnya dögök. Kitartás! :(

Egyébként nálunk a pincelejárónál szokott lenni rengeteg viharok után, aztán ott elpatkolnak...

2010. júl. 6. 09:34
Hát, ez kényes téma abból a szempontból, hogy védett állat. Szerezz be egy gólyát :D
2010. júl. 6. 09:30
Nincs valami ötletetek hohy lehet a békát kiirtani vagy elüzni? Az esözések miatt rengeteg béka kelt ki az utcában húzódó árokban és persze azok mind bejönnek a kertbe meg a járdára. Ha kimegyek akkor kb 30-35 békát számolok össze. Már a 8 hónapos kisbabámat alig merem kivinni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook