Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bejelentés a családnak fórum

Bejelentés a családnak (beszélgetős fórum)


1 2
34. e8da813d29 (válaszként erre: 33. - 4331bba7c7)
2016. okt. 14. 18:24
Jó neki! :)
33. 4331bba7c7 (válaszként erre: 32. - E8da813d29)
2016. okt. 14. 18:22

Örült :)


Képeslapot majd kap az uncsitól.

32. e8da813d29 (válaszként erre: 31. - 4331bba7c7)
2016. okt. 14. 17:23

Biztos örült anyukád a hírnek, és az önkívületi állapotodnak :)


Talán nem is várt cuki kiscipőt, lehet, hogy ő maga szeretné megvenni az elsőt, nem?

Gondolom, nagy öröm lenne ez egy nagymamának :)

2016. okt. 14. 08:34

Cukiság ez a kreatív bejelentés.

Én csak simán elmondtam a férjemmel, mikor kérdezték, h mi újság.

Anyukám már az elejétől tudta, neki önkívületi állapotban írtam, h pozitív lett a teszt (nem vagyok az a hőmérős ovulációtesztes fajta, de már előtte izgultunk, vajon sikeres-e az adott hónap).


6D? Nem semmi! Szégyen, h Budapesten 2016-ban nekem csak 4D-t csináltak! :D

30. timycat (válaszként erre: 5. - Globus)
2016. okt. 13. 21:25

Te is le vagy maradva! 5D banyek, de esküszöm egy magánklinikán már 6D-t is láttam kiírva.


Borzasztó. Én sem értem, miért kell mindent túlspilázni :S

29. Crystall (válaszként erre: 7. - Szandi.DE)
2016. okt. 13. 21:17
Mi is épp ebben a szituban vagyunk mint ti. Párom szülei mondjuk elváltak de az apukájának az új felesége is imádnivalo es nagyon jóban vagyunk. Szóval az apukájának épp szülinapja volt és az ajándékok közé tettünk egy boritékot szép képeslappal benne egy kis zoknit és ráirtam a lapra, hogy Kedves papa májusban találkozunk...Hát ök nagyon meghatódtak annyira örültek neki. Anyjával nincs jo kapcsolatunk neki csak elmondtuk de kb nulla reakcio pedig neki is elsö unoka. Szüleimnek pedig el sem kellett mondani ők már előre megérezték h jön a következő unoka😊 Férjem már aznap mondta, hogy megcsináltam a babát mikor megfogant neki termeszetes volt h pozi lett a teszt csak én nem hittem el😊
28. e8da813d29 (válaszként erre: 5. - Globus)
2016. okt. 13. 19:27

Jól mondod!

Igen, egy CSODA!

27. Mazsinka (válaszként erre: 26. - C73db520ef)
2016. okt. 13. 18:22
Oké, de ő kreatív ötletet kért.
26. c73db520ef (válaszként erre: 24. - Mazsinka)
2016. okt. 13. 18:15
Nem. Bejelentettek, pontosabban leirtak, hogy "nagyi leszel". Kalap-kabat.
25. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Szandi.DE)
2016. okt. 13. 18:06

amit az elejen irtak, a polo otletes es jopofa. a kiscipos, dobozos cucc az eleg elcsepelt, ha mar kreativkodni akarsz


szerintem a bejelentes es annak targyi emlekei egyedul az anyukat, vagyis teged fognak erdekelni, 10, 20, akarhany ev mulva is. az apukak, nagyszulok azok magatol a bejelentestol sokkolodnak vagy oromkodnek, az megmarad nekik az emlekezetukben :D

24. Mazsinka (válaszként erre: 23. - C73db520ef)
2016. okt. 13. 18:06
Ja, mert az nem bonyolult, hogy veszel három dobozd három lakattal, és elefántcsontparti vak apácákkal horgoltatsz bele kiscipőt, majd teszel bele három aranyhajszálat és nyolc Paulókojelhó idézetet meg tíz könnycseppet.
23. c73db520ef (válaszként erre: 19. - Mazsinka)
2016. okt. 13. 17:55
Tul bonyolult.
22. Channa* (válaszként erre: 19. - Mazsinka)
2016. okt. 13. 17:50
Ez jó!?DDDD
21. Channa* (válaszként erre: 14. - Szandi.DE)
2016. okt. 13. 17:49

Én ha egyszer nagymama leszek, nem fogok neki örülni, ha ilyen formában közlik majd a nagy hírt.... El lehet azt mondani csak úgy simán is, nem kell hozzá giccsparádé.


Persze ez mindenkinek a saját dolga, de tényleg azt gondolod, hogy a leendő nagyszülők erre várnak/vágynak?

Én nem hinném. Nem a kis királyfi fog megszületni, hanem az unokájuk, és ennyi.

20. Magdalénia (válaszként erre: 19. - Mazsinka)
2016. okt. 13. 15:55
Kreatív. Tetszik. :)
19. Mazsinka (válaszként erre: 7. - Szandi.DE)
2016. okt. 13. 15:46

Na, figyelj. Elmondom, én hogy csinálnám. Vicces, kreatív, ötletes, kedves...


Elhívod a szülőket, tesókat ebédre, vagy akit szeretnél, akit közel érzel magadhoz valamilyen apropóból... közelgő születésnap, névnap, csak úgy, karácsony, házavató buli, akármi. Kaja után leülteted őket a kanapéra azzal, hogy csináljunk már egy családi képet! Leülsz középre, a férjednek odaadod a fényképezőt. A férjed azt mondja: mondja mindenki, hogy csíííz, és akkor mindenki azt mondja, hogy csíííz. Á, a kép nem sikerül, újra... Eddig nem bonyi, igaz? Na, akkor a férjed azt mondja: most mondja mindenki, hogy gyerekünk lesz! És akkor egy-két másodpercig nem esik le senkinek, aztán meg majd nagyon örülnek, sírnak, nevetnek az egészen, és a férjed mindezt lefotózza. Kreatív bejelentés, nem kell nagy lelki nekikészülődés, hogy jaj, hogy mondjam el, miket hordjak össze, hogy szép legyen, hogy ne piruljak el, és megmarad az emlék is képek formájában az első őszinte, boldog, meghatott reakció a társaságtól.

18. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Szandi.DE)
2016. okt. 13. 15:39
Szerintem ez brutál giccses.
2016. okt. 13. 15:23

Azért mert szerettek jöttem e világra

S lettem új fény, csillag, szülők boldogsága.

Szeressetek mindig igaz szeretettel

A kincsetek vagyok, pici kincs, de Ember!


Ezt jövőidőbe: Azért, mert szerettek a világra

S leszek új fény stb....

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2016. okt. 13. 15:17

Nekem a tojásos és a madárkás fotó (ötlet) tetszik.


Boldog babavárást!

2016. okt. 13. 15:16

[link]


A világ minden gyermekkel újra kezdődik...

Henry David Thoreau


"A BABA a nappalt rövidebbé,

az éjszakát hosszabbá, a pénztárcát kisebbé,

a ruhát gyűröttebbé,a szerelmet erősebbé,

az otthont boldogabbá, a múltat semmissé

és a jövőt tartalmasabbá teszi."

2016. okt. 13. 15:04
Rendben. Elfogadom. Most az ilyen megjegyzések kicsit letornek. Ugy érzem nekem/nekünk igy lesz maradandó. Főleg azoknak akik első alkalommal lesznek nagyszülők
13. Zsú1965 (válaszként erre: 7. - Szandi.DE)
2016. okt. 13. 14:15

Nem negatív megjegyzésnek szántam, hanem egy véleménynek, Hogy nemmuszáj beállni a sorba, csak azért, mert ma így divatos.


És hidd el, az élmény nem ettől lesz maradandó...


Szerintem az a fontos, hogy olyan formában jelentsd be, ami neked/nektek lesz élmény.

2016. okt. 13. 14:00
Nekünk van otthon egy krétával írható falmatricánk, arra ragasztottam fel celluxszal a tesztet, meg rajzoltam rá egy bagolyfiókát. Mikor hazajött a férjem, mondtam neki, h meglepi van bent neki. Hát ő bőszen kereste a csokit/sütit/egyéb finomságot, mert h tuti az, a matrica mellett kb 20szor dzsasztázott el, nem vette észre. XD Úgy mondtam neki, h hideg-meleg, mire észrevette. Család kapott egy közös családi ebéden egy kézzel készített lapot, rajta az üzenettel, h "Érkezem". De ennél nagyobb felhajtás azóta sem volt a dolog körül.
11. Magdalénia (válaszként erre: 10. - Szandi.DE)
2016. okt. 13. 13:21

Hááát igen. :) Ajándékot mindig nagyobb öröm adni, mint kapni.

Én is vettem a lányomnak pocakcsengőt, ami rákerült egy szobrocska nyakára. ;)

2016. okt. 13. 13:15
Persze. Másodlagos. De olyan jo látni azt amikor nem számítanak rá...
9. Magdalénia (válaszként erre: 7. - Szandi.DE)
2016. okt. 13. 13:01
Nem tudom. Ez önmagában is annyira csodálatos élmény, hogy a szavak mellett csak másodlagos az ajándék a kapó részéről.
8. Magdalénia (válaszként erre: 4. - Zsú1965)
2016. okt. 13. 12:55

Én is ezt szerettem. Olyan jó volt hallgatni őket és az arcukat látni, amikor szóban bejelentették, közben megölelték egymást és nem némán várták, a reakciónkat, a meglepődésünket, örömünket, kérdéseinket.


De ma a plüssállatkák korát éljük. :)

2016. okt. 13. 12:55

Nem negatív megjegyzéseket kertem... :(

Azért nem szeretnem csak ugy kibokni hogy heyho nagyszülők lesztek, mert nekem az olyan, nem is tudom.. persze megható lehet az is, de még szebb emléket szeretnek. Nekem mar van egy gyermekem, de van olyan most, aki először lesz nagyszülő... szeretnem ha maradandó lenne az élmény, olyan amit el tud tenni maganak meg sok sok évig...

Szerintem nem vagyok lemaradva. Nekem tetszenek az ilyen ötletek.

Valakinek van valami szep kis idézete ilyen alkalomra?

6. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Szandi.DE)
2016. okt. 13. 12:47
5. globus (válaszként erre: 4. - Zsú1965)
2016. okt. 13. 12:32
Le vagy maradva! :) A terhesség egy CSODA. Pozi teszt megosztása, pocifotók, 3D-4D ultrahang, pocakcsengettyű, gyertyafényes szülés etc. etc. Haladni kell a korral.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook