Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beíratnátok a gyermekeiteket nyári táborba? fórum

Beíratnátok a gyermekeiteket nyári táborba? (tudásbázis kérdés)


10. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 9. - Krisz 18)
2017. okt. 19. 09:28
Ettől félek én is, hogy az augusztusi, rendkívül negatív táboros tapasztalat miatt a fiam soha többet nem akar majd nyári táborba menni. Ahol ott voltak az ovis barátai is, ott jól érezte magát, a második alkalommal viszont senkit nem ismert és olyan rosszul viselte, hogy 3 nap után feladtuk. Egyébként egy extrovertált, társaságkedvelő gyerek aki nagyon könnyen teremt kapcsolatot akár idegenekkel is. Játszóházban/téren 2 perc után már "bandázik" Szóval gyanítjuk, hogy abban a táborban a társaság/gyerekfelügyelet minősége (és mennyisége mert volt vagy 90-100 gyerek) lehetett a baj.
2017. okt. 19. 08:52
Szia! Én elengedném.(Bár már túl vagytok rajta. :))A lányom talán 5 lehetett, amikor először ment(szintén lóimádó), kikönyörögte magának.Az idén 10, ezen a nyáron már 4 táborban volt (csak győzze az ember fizetni), imád táborozni. De ez abszolút gyerekfüggő. Nálunk nemcsak a lányom, de a fiam is szeret, bár ő mondjuk kicsit nehezebben oldódik, mint a lány, de ő is szívesen megy táborba. Ellenben velem, akit 6 évesen anyám rábeszélt, h milyen jó lesz, és ahol aztán olyan borzasztóan éreztem magam, hogy soha többé nem mentem táborba. Szóval gyereke válogatja.De szerintem nektek valószínűleg jól sikerült.
2017. márc. 19. 21:15
Nekem 6 éves lesz májusban a lányom,és szerintem nem lesz más választásom mint 1-2 hétre táborba küldeni.Ő is nehezen nyílik meg kezdetben.Merre fele laktok?
2017. márc. 19. 12:57
Szia! Fiam most 6 éves (sulis) 2 éve jár aktívan táborozni és nagyon szereti! Lovas tábor is van benne :) már most számolja a napokat, hogy mikor mehet megint :)
6. kisgynevtanonc (válaszként erre: 4. - Lizova)
2017. márc. 19. 12:56

Szokás elengedni :) Sokan még az igazságot elferdíteni is képesek, hogy a gyerek táborba legyen :) (gondolok itt a valós életkor nem bevallására)


Szerintem ha hozzáértő, gyermekközpontú a személyzet, akkor nem lesz gond!

5. lizova (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2017. márc. 19. 11:32
Köszi a vàlaszt, èn emlèkszem folyamat tàboroztam de csak 10èves koromtòl
4. lizova (válaszként erre: 2. - Kisgynevtanonc)
2017. márc. 19. 11:32
Köszönöm a vàlaszod. A jàtszòhàzban az elejèn nyafizik hogy menjek vele de hamar kibontakozik ès megy egyedül utàna.õ tipikus az a fajta szerintem aki nehezen nyit, de ha sikerül akkor ki kell könyörögni hogy menjünk màr haza olyan jòl èrzi magàt. Persze nyilvàn èn tudom a legjobban hogy mi lenne a jò megoldàs,fõkènt azèrt tettem fel a kèrdèst hogy egyàltalàn ennyi idõs korban szokàs e elengedni a gyereket. A tàbor 6èves kortòl egèszen 13 èves korig van.
2017. márc. 19. 11:03
Elengedném, viszont Te ismered a gyerekedet, hogy mennyire fogja ól érezni magát. Illetve, mennyire fog tetszeni neki a tábor. Az én lányom is táborozott két hetet is hatévesen, de pl. volt olyan, hogy 10 évesen kellett Bpestról, Kőszegre menni érte, mert nem érezte jól magát. Többen nem érezték akkor ott jól magukat, több gyereket elhoztak a szülők. Ezért nem tud Neked mondani tutit, hogy nálatok miként alakulhatna.
2017. márc. 19. 11:00

Szia. Mi táboroztatunk. Sok sok gyereket, hattól 12, 13 éves korig, egész nyáron. Szerintem, ezt csakis és kizárólag te fogod tudni eldönteni!


/Volt olyan hat évesünk, aki egyáltalán nem találta a helyét egész héten, de volt olyan is, akivel semmi de semmmi gond nem volt. Eddig egyetlen olyan gyerkőc volt az évek alatt, aki már az első nap sem jött be (9 éves volt). /


Talán próbáld ki, hogy hogy bírja idegen közegben, pl játszóház, úgy, hogy nincsnenek ismerősök.


Vagy kérdezd meg, ha nem akar másnap menni a gyerek, akkor visszefizetik e a fennmaradó összeget?!


Egyáltalán milyen korú gyerekeknek lehet menni a táborba?

2017. márc. 19. 10:46

Sziasztok!


Az lenne a kèrdèsem, hogy ti beiratnàtok a 6 èves gyermeketeketek nyàri tàborba? Napközis tàborròl van szò, reggel vinném, délutàn hoznàm is haza.Lovas tàbor egyèbként, imàdja a lovakat.Idegenekkel kicsit tàvolsàg tartò,ami nem baj szerintem de viszont úgy gondolom jòt tenne neki ha kimozdulna a szokàsos ovis közegbõl. 1hètrõl lenne szò.Megkèrdeztem azt mondja nagyon szeretne menni, akkor is ha nem ismer ott senkit, viszont ahhoz nagyon dràga ha 1 nap múlva azt mondja hogy nem akar többet menni. Ti elengednètek az ennyi idōs gyermeketeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook