Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Befőzőautómata fórum

Befőzőautómata (beszélgetős fórum)


11. tárnics (válaszként erre: 10. - Globus)
2016. júl. 26. 15:52
Szia! Szereted? Befőtteket,savanyúságot milyet lehet vele készíteni?Pl. csalamádé nem puhul meg?
10. globus (válaszként erre: 9. - Tárnics)
2016. júl. 24. 10:14

Szia, FB-on van hasonló nevű csoport. Receptek, ötletek, támogatás.

Használom 4 éve, de csak hagyományos befőzésre. Készételek tartósítására nem - elvileg ezt is lehet.

2016. júl. 24. 09:08
Van valakinek hosszabb távú tapasztalata?
8. cseperke (válaszként erre: 7. - Györgyusz)
2011. szept. 15. 16:12

Sziasztok!

Hordóba megsavanyított káposztát tettetek már el az autómata segítségével?

7. 454db8ee37 (válaszként erre: 7. - Györgyusz)
2011. szept. 12. 20:17
De jó, végre valaki, aki úgy használja a gépet, ahogy én is szeretném...illetve fogom használni, ha megvettem. Írnál reciket, hogyan teszed el a készételeket??
2011. júl. 21. 19:18

Pont a kovi ubi miatt nézegetem én is. A fiam nagyon szereti, jó lenne ha télen is ehetnénk.Én csak attól félek, megpuhul az ezzel eltett savanyúság, befőtt.Aki már használja, légyszí, bonts fel egy - egy üveggel és írd meg milyen!!!

És pl. azt írják, hogy készételt is lehet eltenni, mint a bolti konzerv kaják. Csinált már valaki? Milyen jó lenne, ha nem a fagyasztót terhelném egész télen, hanem a dunsztosüveget!? Nem??

5. cseperke (válaszként erre: 4. - 3232b7bb0b)
2011. júl. 13. 13:13

Szia!

Nekünk van,idén először tettünk el vele befőtteket,zöldségeket.

Gyönyörűek az üvegben,gusztusosak,az ízükről nem tudok írni,majd télen......

Sokkal könnyebb,egyszerűbb.

Viszont most jut eszembe,anyukám tett el kovászos uborkát,egyet kibontottunk kóstolásra,az nagyon finom volt!!!!

2011. júl. 13. 11:10

Sziasztok!


Én is most kezdtem el nagyon gondolkodni a megvásárlásán, már mondtam is apának. Úgy nézem, hogy mondjuk a műanyag változata 40ezer ft és bele a lekvárfőző kiegészítő még olyan 15 ezer. De ha tényleg fain megéri! Reggel láttam megint az rtl-en, ahogy keleti andi mesél róla, nos ha valóban olyan gyors és nem kell órákat állni és kevergetni és dunsztolni, mindenképpen megérné, de érdekelnének azért konkrét tapasztalatok! Valaki írhatna! :)

2011. júl. 5. 21:12

Engem is érdekel, kinek milyen tapasztalata van.

Kacérkodom a megvásárlás gondolatával, de..

Nem puhul meg az így tartósított gyümölcs, zöldség?

Megéri? Lehet utólag venni hozzá ivólé készítőt, lekvárfőzőt? És azok hogyan működnek?

Akinek van, az szereti használni?

2011. máj. 23. 15:50

Sziasztok!

Tudnátok írni pár receptet befőzőautómatára?

Babaételek is nagyon érdekelnének,ki hogy teszi el?

Nagyon köszönöm!

2011. máj. 23. 15:49
Befőzőautómata

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook