Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bedolgozói munka, mik a tapasztalatok? fórum

Bedolgozói munka, mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 26. 13:56

csak ha ismeretség által jutsz be...akkor viszont baromi mázlid van és csinálni kell hogy megtartsanak:)


én mázlista vagyok:$

2011. ápr. 26. 13:52

Ha valaki jól tud varrni:

[link]

tettem fel egy hirdetést,ezt otthon is lehet csinálni!

2011. ápr. 26. 13:52
A postai válasz borítékot 8-ból 2- vissza is írt,az egyik 5000ft -ot kért csekken hogy küldi a mintákat amiből választhatok és további pénzbefizetésért majd küldi a következő általam választott csomagot.A másik ingyen küldött gépelni sokszorosítani nyomtatványokat amiken ábrák is voltak igy nyomtattam és visszaküldtem a visszajelzés az volt hogy nem fizet mert nyomtattam és ők gépelésért fizetnek,az ábrákat meg szerintük nem kérték.
2011. ápr. 26. 13:45
Nagyon sok van és szinte mind kamu. Biztos van valós, de megtalálni szerintem szinte lehetetlen. Mindenhol pénzt kérnek kisebb nagyobb összegeket, de aztán lelépnek a pénzeddel. Van kapsz valamit amiért fizethetsz, de ha nem is kell semmit a postásnak akkor se tudsz vele mit kezdeni, mert még több pénzt kérnek.
2011. ápr. 26. 13:36
Már a keresésnél elbuktam, jól átvertek, fizettem a regisztrációs díjat , munka meg nem volt sehol. Tehát, ahol előre pénzt kérnek bármi ürüggyel, ott fel kell venni a nyúlcipőt és menekülni ezerrel.
2011. ápr. 26. 13:19
jó volna ha lenne tapasztalatom evvel kapcsolatban...
2011. ápr. 26. 13:15
én ezer éve keresek ilyet......
2011. ápr. 26. 13:13
Bedolgozói munka, mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook