Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bed head termékek hajra, használ valaki? fórum

Bed head termékek hajra, használ valaki? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 24. 20:25
10 éve használom ezeket a termékeket és Best Of! Megéri az árát és nagyon gazdaságos a termékek. Figyelem a piacot és szinte az összes hajápoló márka a TIGI termékek dizájnát és anyagait próbálja utánozni, több kevesebb sikerrel. Az illatuk mesés és tényleg használhatóak ha megfelelő mennyiséget használsz belőle. Mindenkinek ajánlom aki stílust akar a hajának! Ha van kérdés szívesen válaszolok.. :)
4. a9e1c02a7b (válaszként erre: 3. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 27. 19:48
Persze, biztos jó a megfelelő hajtípusra! A sampon + balzsam is tök jó lehet száraz hajra. De nekem amúgy is gyorsan zsírosodik, ezzel még főleg.
2009. ápr. 27. 19:21
hm,,de a regeneráló cuccaik nagyon jók,
2009. ápr. 27. 19:05
Nekem volt már samponom, balzsamom ebből a márkából, de én nem szerettem. Zsíros volt tőle a hajam.
2009. ápr. 27. 18:52
egyszer vettem egy pakolást,5000 ft körül,a legjobb márkák egyikének gondolom...de mindene nagyon drága sajna.amerikai termék,pár helyen lehet csak kapni.ti miket használtok, nem sajnáljátok rá a pénzt ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook