Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bécsben élő kozmetikusok! fórum

Bécsben élő kozmetikusok! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 29. 17:10
Kozmetikusként senki nem dolgozik?Vagy tapasztalat???
10. Veronika27 (válaszként erre: 9. - Db78bacc4f)
2011. nov. 29. 13:05
Alkalmazotti viszonyról beszéltem.
9. db78bacc4f (válaszként erre: 5. - Veronika27)
2011. nov. 29. 12:38
Akkor a 800 euróból még bérled a szobát, vagy az már benne van, mert van főnököd?
2011. nov. 28. 23:23
Miért nem ajánlod?Nekem az egyik rokonom ezt csinálja és ő nagyon szereti.
7. kicsikemoncsika (válaszként erre: 4. - Db78bacc4f)
2011. nov. 28. 22:01
Én itt vagyok bécsben, szerintem az ilyet ilyen nagy városokban érné meg a legjobba csinálni. Főleg az üzletkozpontok közelében. Egy kis vásárlás mellé az emberek könnyen kedvet kapnak szépítkezni, ha már szép a ruha, legyek szép én is :D . Amugy itt vagyok Bécsben, beteggondozo vagyok :) , nem ajánlom senkinek sem :(
2011. nov. 28. 15:10
Szrintem odakint sokkal jobb a helyzet.Nem tudom mennyiből lehetne üzletet nyitni.Ez ngem is érdekelne.Vagy alkalmazottként éri meg szerintetek?
5. Veronika27 (válaszként erre: 4. - Db78bacc4f)
2011. nov. 28. 12:20

Én csak az utolsó kérdésedre tudok válaszolni: minimálbér. Azt nem tudom, hogy mi a helyzet a borravalóval, gondolom van, ahol megtarthatod, viszont lehet, hogy nem...


Hozzánk nagyon közel van Ausztria, ezért néztem meg, érdekelt a fizetés, nettó 800 euró körülre jön ki a fizetés. De én úgy tudom, hogy ebben nincs benne sem az utazási költség, sem az étkezési hozzájárulás.

Ennyiből egy ember nem tudna megélni, csak ha egy másikkal együtt, vagy párjával együtt mindketten dolgoznának.

2011. nov. 28. 10:32
Egy nagyon jó barátnőm is kozmetikus. Bár jól megy a bolt és fix vendégei vannak már régóta, mégis gondolkodnak az elköltözésről, mert a férje nem akar ebben az országban maradni. Ausztria felé kacsingatnak ők is. Mennyiből lehet odakint elindítani egy ilyen üzletet? Illetve, ha egy már működő szalonba mész dolgozni, akkor mennyit lehet keresni, az is megéri?
2011. nov. 28. 10:11

Szia!

Köszi szépen.Te merre laksz kint?És mivel foglalkozol?Én is azt hallottam,hogy nekik még van pénzük ilyesmire.Esetleg tudnál nekem várost ajánlani ahol biztosan megéri?

2011. nov. 28. 08:22
Szija :), én itt vagyok kint, itt dolgozom, garantálhatom neked, hogy az embereknek még mindig van pénzük és lesz is. Ez az a dolog, amire az osztrákok adnak, a kinézetre, sok 80 éves nénit látok kifestve, szépen megcsinálva haj, márkás ruhák, magassarku, mi egy más :). Hidd el, hogy csak jól járnál :) . Az infoért remélem kapok egy teljes átalakítást :P , szija :) és sok sikert kivanok neked :), aki mer az nyer! ne felejtsed el! :)
2011. nov. 28. 06:27
Tavasszal szeretnék kimenni Bécsbe, vagy valahova a környékére kozmetikusként. Szeretnék egy szép kis üzletet nyitni. Csak nem nagyon tudok utána nézni, hogy mi is a helyzet arra. Régebben úgy egy másfél éve azt mondták, hogy nagyon jól keresnek kint a kozmetikusok. Az emebreknek van még pénzük ilyen szolgáltatásra és a kezeléseket is el lehet adni megfelelően magas áron. Ha esetleg van itt olyan aki kint van vagy van tapasztalata szívesen venném ha megosztaná velem. Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook