Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bécs szállás fórum

Bécs szállás (beszélgetős fórum)


4. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. júl. 27. 20:55

már reagáltam:)


egyébként amit én javasoltam, az nincs a központban, de pont ezért, nagyon hangulatos, mi nagyon szeretünk arra sétálni este. (meg nézni a havazást az ablakból:))

3. sunshine24 (válaszként erre: 2. - Sunshine24)
2010. júl. 27. 18:03
Ja, és a szállás a westbanhoftól egy villamos megállóra, és 5 perc gyalogútra van.
2010. júl. 27. 18:02

wwww.gally.biz.

Egy utcára a Mariahilfer strassetől. 5 perc a központ. Mi voltunk már egyszer párommal, nagyon meg voltunk elégedve.

2010. júl. 27. 16:22

köszi!

írtam nekik emailt, írtak is vissza, tényleg csak 14 euro egy éjszakára per fő és ebben benne van a kajcsi is.

Annyi kérdésem van még, hogy neked nem volt cink, hogy egy hatszemélyes szobában voltatok 4másik idegennel?! vagy ezt ki lehet küszöbölni?! engem lehet, hogy picit zavarna. bár ha pont nincs foglalás arra az éjszakára csak nekünk, az is jó lenne :) nem tudod, akkor is csak 14 euro?!

ja és a közlekedés. nem voltam még Bécsben, így nem is vágom az ottani tömegközlekedést. A barátom, akivel mennék, ő volt már, de annyira azért még ő sem vágja. meg hát ha ti is itt szálltatok meg, akkor az profi, mert te azért tudod nagyjából..az a kérdésem lenne, hogy tehát odajutunk Bécsbe MÁV-val.. ez kerül x euroba, és ezen felül még van valami ottan vonatjegy, ami bevisz a városba?! vagy az olyan jegy, ami minden tömegközlekedési eszközre érvényes? ez mennyibe került anno?

előre is köszi anett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook