Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Become a model fórum

Become a model (beszélgetős fórum)


2. agis (válaszként erre: 1. - Girlyyy92)
2010. márc. 10. 18:34
Amitől csoda karcsú leszel az egyrészt a sziklamászás (nehezen kivtelezhető, de gyorsan hoz látványos eredményt) és a könyebben megoldható pilates. (Nekem mind a kettő bevált)
2010. márc. 10. 17:22

Sziasztok. Én egy 173 centis, 56 kilós lány vagyok ,elvileg normális vagy tán vékonynak számító testalkattal rendelkező ... viszont a testsúlyom nem egyenletesen oszlik el, mint nyilván sokaknak(a combomon van a legtöbb párnácska) Megvalósulónak tűnő(fogyáson múló)álmom hogy modell legyek (amíg tehetem, mellette persze tanuljak) ez az álom mások számára elítélendő a lemondásokat tekintve, de hangsúlyoznám , hogy nem lebeszélésre van szükségem,hanem tényleges segítségre és tanácsokra :) Olyan sportot keresnék, ami semmiféleképpen Nem Izmosító,vagy erősítő(6 évig végeztem izomerősítő sportot,3éve hagytam abba,tehát az izmaim igen gyorsan reagálnak).Lehetőleg kizárólag vékonyító,súlycsökkentő,karcsúsítót - a szálkásítás sem feltétlen célom,azzal ráérek miután lefaragtam a kellő méretre a combjaimat (olyan 3-3 centi felesleg van rajta-személyi edző szemmel)nem probléma ha formátlan csak legyen a lehető legvékonyabb!! Természetesen ez szorosan összefügg az étrenddel amiben szintén szivesen várom az ötleteket hogy tudnám legjobban lecsökkentei súlyomat,ugyanis nem 15 kilókat kell ledobnom, a nagyobb felesleget könnyebben ,gyorsabban le lehetne adni átlagos diétával,sporttal a vízveszteség miatt,stb.De az én helyzetem komplikáltabb.Mellesleg a nassolás nagy szenvedélyem,persze a legrosszabbak:péksüti,kevés csoki, kekszek, és Igen, a zapszeletek,ilyen kekszek és kukoricapelyhek is hízlalnak,vagy semmiképp nem segítik elő a fogyást.Ezt azért osztottam meg, mert sokszor a munkám azért fulladt kudarcba mert a nassolás mozdulatát hiányoltam a sok ellenséges cukor és szénhidrát mellett(tudom hogy erre is szüksége van a szervezetnek,de minimalizálni kéne ha fogyni akarok a minimálból.)Mivel tehetném ezt meg ? Mi az a kalóriaszegény dolog ami nem hízlal és esetleg nem gyümölcs vagy zöldség..ha létezik ilyen csodaszer,megoszthatná valaki velem mi az :) a puffasztottrizs nem oké:/

Hallottam a léböjtkúráról is,mely sok hasonló ismerősömnek bejött,de ezek közül miféléket ajánlanátok? Előre is nagyon köszönöm !!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook