Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bébiőr kölcsönbe egyetlen éjszakára? fórum

Bébiőr kölcsönbe egyetlen éjszakára? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 16. 20:02
Én pont nem idegenre gondoltam hogy felfogadd hanem egy ismerősre,barátra akiben megbizol.És ha barát vagy rokon valoszinü még pénzt se kérne azért hogy besegit.Én legalább is csak akkor lennék nyugodt ha folyamatosan a gyerek mellett lenne a szobában valaki.De te tudod én csak egy ötletet probáltam adni.
2009. júl. 16. 17:09
Csak 25en leszünk, nem lesz akkora hangzavar :) Felfogadni valakit szerintem kb annyiba lenne, mint 1 hónapra bérelni bébiőrt, és amúgyse szívesen bíznám idegenre. Az hogy ránézzen valaki, az nem nyugtatna meg, mert 2 percenként kéne ránéznem hogy nyugodt legyek.. :)
2009. júl. 16. 16:40
A másik: abban a nagy hangzavarbana hallani fogod, ha felsír????? :)
2009. júl. 16. 16:31
Miért nem fogadsz fel egy megbizható személyt aki 9-töl mikor elalszik a pici vele lenne a szobában?Ha felébred vagy valami gond lenne szólna neked.Én igy oldottam meg mikor a kislányom 1 hónapos volt akkor volt a testvéremék esküvője és mivel illett megjelennem igy megoldottuk.
5. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 1. - A443d105ab)
2009. júl. 16. 16:28
Nagyszülők csak vannak (elvégre a ti esküvőtök), akik ránéznének? Én ott sem tudnám hagyni felügyelet nélül. :(
2009. júl. 16. 16:16
Hát megpróbáljuk ha más nem lesz... de általában min. 1 hónapra lehet csak :(
2009. júl. 16. 16:11

lehet bérelni is bababoltokban..szerintem meg lehet beszélni, hogy 1napra kell

lehet hogy csak olyan van ami légzésfigyelővel egyben bébiőr..

angelcare r 301 es..nálunk Fehérváron ilyeneket adnak 1 hónapra 2500,- ért

2009. júl. 16. 16:08
Hja, és itthon egy egész pici lakásunk van, szóval ezt leszámítva nincs rá szükségem, nem szeretnék venni...
2009. júl. 16. 16:07
Tudna valaki kölcsönadni egy bébiőrt egyetlen éjszakára Veszprém környékén? Az esküvőm lesz augusztus 1-én, és nem szeretném otthagyni a családot 9kor amikor a 3 hós kislányomat aludni viszem. Viszont ha letenném aludni, nem lennék nyugodt bébiőr nélkül. A szobánk az étterem fölött lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook